İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

DonduranAtes

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben diyorum bitirin siz hala büyütme peşindesiniz , gırgır olarak yaptığımız şeyleri büyütmeyin -.-

Gırgır olarak nitelendirdiğin cümleyi , yaşı küçük arkadaşların diyelim fazla ağır konuşmaya gerek yok, özel mesaj olarak bize ES10GAMECLUP watching you sonoyuncu diyor, cok merak ediyorum ne yapabilecekler acaba ? Acaba o kelimenin ne demek oldugunu biliyorlarmı ? yoksa kopyala yapıştırdan ibaretmi ?

ekremabi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardes simdi Skinlerimi Atıp Steve İle Basliyacam :D

Turk58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş Emeğe saygı..

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzelmiş somones. Şarkıyı ayrıca youtubede paylaşsanda dinlesek sıkıldığımızda.

TaHa4125

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş Şu Beğenmeyip Emeğe Saygısızlık yapanlarda senin yaptığını yapsında gorelim .Başarılar...

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel olmuş Şu Beğenmeyip Emeğe Saygısızlık yapanlarda senin yaptığını yapsında gorelim .Başarılar...

Birşeyi beğenmediğinde onu yapman gerekmez, bu kişisel fikirdir. Saygı göstermek gerekir.

TaHa4125

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Beğenmedim Kişisel bir fikir olabilir ama iğrennç kelimesi emeğe saygısızlıktır.

ibo-hh2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam arkadaşlar beğenmemiş olabilirsiniz ama iğrenç kelimesi biraz ağır..

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet Beğenmedim Kişisel bir fikir olabilir ama iğrennç kelimesi emeğe saygısızlıktır.

Bir cevap ile emeğe saygısızlık mı olur ? Konuyu mu engelliyor saldırı mı yapıyor ? Tartışmayı canlandırmaya çalışmayın.