İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla çok güzel bir müzikmiş.

baha07

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
helal kardeşim çok guzel sesin varmis :)

iAEnder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Çok Beğendim Ablama Bir Dinlettim Dilinden Düşmüyor... :D

somones

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kalıplaşmış ? Whatching you sizin kalıplaşmış cümlenizmi ? Çırpındıkca batıyorsunuz. Oraya buraya saldırmaya çalışmak yerine bi dönünde kendinize bakın. Saygınlığınızı (varsa) yitirmeyin.

Ben diyorum bitirin siz hala büyütme peşindesiniz , gırgır olarak yaptığımız şeyleri büyütmeyin -.-

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Yapılan yorumlar sayesinde -iyi veya kötü- emek veren insanların konusunu baltalıyorsunuz.
Kendi aranızda tartışmaktan insanların yorumları görünmüyor bile..
Moderatörler müdahale edecekken işi iyice abartarak bizim yapmamıza fırsat vermeden engelledikleri şeyleri kendileri yapıyorlar.
İlk önce başkalarını eleştirmek yerine kendi hatalarınızı incelemelisiniz..

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel olmus ama bazı yerlerde düstügü zamanlar oldu örneğin : creeperların ortasında felan.

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Yapılan yorumlar sayesinde -iyi veya kötü- emek veren insanların konusunu baltalıyorsunuz.
Moderatörler müdahale edecekken işi iyice abartarak bizim yapmamıza fırsat vermeden engelledikleri şeyleri kendileri yapıyorlar.

Moderatörlerin karışıklıkları çözmek yerine konuya dahil olma çabaları karşımıza sıkca çıkmaya başladı.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Benim kişiliğimle ilgili birşeydir tartışmalara katılırım. Haklısınız tartışma mesajlarını temizlememiz gerek bu durumda

Konu temizlenmiş ve tüm tartışmaya katılan kullanıcılara ceza puanları ve otomatik bildirimleri verilmiştir. İyi forumlar.

Ek olarak somones, yaptığınız tartışmayı başlatmaktı biraz daha anlayış beklerim sizden.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deneme Olarak Bakayım Ve İmzam Artık En İyi İmza Mello Watching You :D :D :D

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elinize agziniza saglik, sarki biraz daha karamsar bir yolda ilerlemis fazla enerji aciga cikmadi ^^ Sesinize dikkat ettigimde tize yaklastikca zorlanmalar farkettim sanirim oda gencligin verdigi bir handikap ^^ Muzigi biraz daha hard rock tarzina yaklastirip gami F pentatonik minor olarak belirleyip arada blues gecis notalarini kullanirsaniz kanaatimce daha iyi olur bu sekilde vokali fazla yormayip enstrumentale agirlik verebilirsiniz. Sondaki gitar solosuda pek enerjik degildi, enerjik kismi oraya dokebilirdiniz cok hizli olmasina luzum yok ufak inis cikislar bir oktavlik tappingler isinizi gorurdu ama yinede emek var guzel olmus tekrar elinize saglik devamini bekliyoruz ^^

Mübarek dünyanın en zor matematiğini çözdü sanki :D