İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bence harika :D ( herkeze harika demem lan ben :D )

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Arkadaşım kusura bakma ama kötü olmuş. Biraz özgün olabilirsiniz, Captain Sparklez'den özenildiği bariz ortada.

Açıkça söyliyim hiç sevmedim tek kelimeyle iğrenç olmuş

Ovvv kulaklarımı hissetmiyorum bağıran bir çocuk ve dehşet bir gürültü :I, Tek kelimeyle iğrenç Captain Sparklezden özenilmiş.

Es10 Game CLub Watching You SONOYUNCU !

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapayalnızım bir başıma Kaybolmuşum tek başıma Sanki bir cehennemdeyim ceplerim yırtık bomboş Ormanın ortasında
Ama sınır koymak için bir neden yok Ama devam etmek için hiç şüphem yok Zaten Creeper'ların ortasında Kaybedecek zamanım yok
İnşa et yalnızlığa Hayatta kal sonsuzluğa Çabalarsan her şey değişir inatla nereye kadar Sabret sonaHayat bazen olurlu Şanssızken bile olumlu
Karanlığın dibindeyken ayağına taş çarpması sonucu Bulursun kendini gururlu
Ama sınır koymak için bir neden yok Ama devam etmek için hiç şüphem yok Zaten Pickaxe'imin dayanıklılığına Bağımlı kalacak bir gücüm yok
İnşa et yalnızlığa Hayatta kal sonsuzluğa Çabalarsan her şey değişir inatla nereye kadar Sabret sona
Her şeyin sonuna geldik Sonsuzluğun oyununa geldik Enderman'ların cennet dediği cehenneme geldik
Bedrock'ın ardına geldik Nether'ın aksine geldik Yeni bir başlangıç sayılsa da biz zaten sona geldik.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Rap olarakta yapılabilirmiş.+ Beğenmememin nedeni söyleyen arkadaşa bir haller oluyor gibi bir tonda söylemesi.Sanki bir sıkıntısı var :D

AdemUlas

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Harika bir şey.Emek Var her şey var.

Tebrik Ediyorum..

Sanki Bir Yıldız Doğuyor Gibi :)

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şarkı gayet güzel.Emeği geçen herkesin ellerine sağlık!