İnşa et yalnızlığa (Arda Kurum) [Türkçe minecraft müziği]

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi şarkıda her ne kadar emek olsa da şarkı çok boğucu ve tiksindirici ritimi olsun ses olsun.
Ajdar dinlemeyi bile tercih ettirecek duruma geliyor bir süre sonra.
O zaman sizin kulaklarinizda problem var.Sanki camlari kiricak kadar abartiyorsunuz.Ajdarin sesi cami bile kırıyor.Dinleyin isterseniz.

Speaw

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes senin gibi Türk kanalları izlemeyip,yukarıdaki gibi PewDiePie falan izlerse tabi adam ünlü olur ve Türk'ler de o tarafa kayar.
Ama şahsen ben izlemiyorum yabancı kanalları.[DOUBLEPOST=1408086198,1408086143][/DOUBLEPOST]

Şişşt len ben 2 yıldır sonoyuncudayım bana bi tane "Eski Üye" tagı bile vermediniz lan yazıklar olsun :D
Peki hangi türk youtube kanalından bahsediyorsun düzgün parayla abone kasma cart curt olaylarına girmemiş türk youtube kanalı 2 elin parmaklarını gecmiyor nerdeyse hangisinden bahsediyorsun peki sen?

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gudmaynkıraftmüzüğü

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorunu anlamadım biraz daha düzeltip sor leyn :D
Bu arada sinirlenme sakin ol gözsüz şey
Diyorum ki konuyu hortlatmasak? Hani bi mod bi admin görür ya hortlattınız diye Ceza - Fark var.
pardon kafa şarkıya gitti direk :D ama ceza verir ban filan veya uyarı. Lütfen konuyu hortlatmayalım.

somones

Marangoz
En iyi cevaplar
0
uzun zamandır girmemiştim konuya baya kavgalar filan olmuş , müzik zaten benim değil klibi biz yaptık ve gerçekten yorucu bir süreçti .

Müziği söyleyen adamı kınamıssınız Arda kurumdan bahsedeyim size kendisi sizin benim gibi minecraftta *** büyüten tiplerden 18 yaşlarında genç , kendisinin verebileceği en iyi performanslardan biridir yaşına göre şarkı siz adamı büyük sanatçılarla karşılaştırmıssınız .

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
uzun zamandır girmemiştim konuya baya kavgalar filan olmuş , müzik zaten benim değil klibi biz yaptık ve gerçekten yorucu bir süreçti .

Müziği söyleyen adamı kınamıssınız Arda kurumdan bahsedeyim size kendisi sizin benim gibi minecraftta *** büyüten tiplerden 18 yaşlarında genç , kendisinin verebileceği en iyi performanslardan biridir yaşına göre şarkı siz adamı büyük sanatçılarla karşılaştırmıssınız .
Bence gayet İyi Pvp De Kesilip Oyundan Soğuyunca Bunu Dinleyip Hemen Survival Başlıyayım Diyorum Heveslendiriyor Beni :p