Ininal ve PayByMe Kart Rehberi (Korsana Son !!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sırf Gormen Için Alıntı Yaptım Bende Kabul Etmedi Mojang ininalı Yaklasık 2 Ay Once Aldım Tekrar Para Yukletip Denicem Yinede Eline Sağlık Beğenini Verdim Mükemmeksin Kaan Reyiz.[DOUBLEPOST=1376592862,1376592786][/DOUBLEPOST]
Hayırlı Olsun Kardeşim. Hotmail Kullandın Dimi.

Ehehe teşekkürler :D Dediğim gibi belki yetmiyordur 5 TL yüklemeyi filan dene. Ve ya kartı tekrar aktive etmeye çalış.

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sırf Gormen Için Alıntı Yaptım Bende Kabul Etmedi Mojang ininalı Yaklasık 2 Ay Once Aldım Tekrar Para Yukletip Denicem Yinede Eline Sağlık Beğenini Verdim Mükemmeksin Kaan Reyiz.[DOUBLEPOST=1376592862,1376592786][/DOUBLEPOST]
Hayırlı Olsun Kardeşim. Hotmail Kullandın Dimi.

Evet , hotmail kullandım

Not : Mojang ininal kabul etmiyo , ben ininal ile paypal a üye oldum öyle aldım , sendede çalışmazsa dene :)

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
önerebileceğiniz server varmı premium only :sırıtmak: (mcsg dışında)
Git Crack Serverlere Premiumunla Hava At Cracklere :D[DOUBLEPOST=1376633859,1376633754][/DOUBLEPOST]Kardeş Benim Kartım Nedense PayPal Da Engellendi Onu Nasıl Açabilirim.[DOUBLEPOST=1376633970][/DOUBLEPOST]
Evet , hotmail kullandım

Not : Mojang ininal kabul etmiyo , ben ininal ile paypal a üye oldum öyle aldım , sendede çalışmazsa dene :)
Benim Kartım PayPal Da Bloke Oldu Nasıl Açabilirim.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ininal Mojang'da geçmiyor diye bir şey yok. Ben kendim şahsen ininal kartım ile aldım Minecraft'i. Hatta ininalı sırf onun için aldım diyebilirim. ininal'ı da şimdi tekrar bundle için kullanacam. PayByMe geçmiyordur diye ona para yükledim ama paybyme anca şimdi geçer diye duyurdu. Sinir oldum :gerçektensinirli:

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ininal Mojang'da geçmiyor diye bir şey yok. Ben kendim şahsen ininal kartım ile aldım Minecraft'i. Hatta ininalı sırf onun için aldım diyebilirim. ininal'ı da şimdi tekrar bundle için kullanacam. PayByMe geçmiyordur diye ona para yükledim ama paybyme anca şimdi geçer diye duyurdu. Sinir oldum :gerçektensinirli:
Kardeş Emin Misin Alıcam ininal Senin Cevabına Göre Ben Denedim credit/debit kard Bişiler yazdı Yardım Edenmi.[DOUBLEPOST=1376748206,1376731881][/DOUBLEPOST]Amcam Aldı Bana Premium Ismim GunesMC Beraber Oynarız Bi Ara.[DOUBLEPOST=1376748274][/DOUBLEPOST]caglaris Avatarını Nerden Yaptın Bende Yapcam.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Emin Misin Alıcam ininal Senin Cevabına Göre Ben Denedim credit/debit kard Bişiler yazdı Yardım Edenmi.[DOUBLEPOST=1376748206,1376731881][/DOUBLEPOST]Amcam Aldı Bana Premium Ismim GunesMC Beraber Oynarız Bi Ara.[DOUBLEPOST=1376748274][/DOUBLEPOST]caglaris Avatarını Nerden Yaptın Bende Yapcam.

Evet caglaris banada söyle :D

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Evet caglaris banada söyle :sırıtmak:

Alın canım istediğiniz o olsun :D https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-skininizin-avatarını-mı-istiyorsunuz.132339/

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
PayByMe ve İninal, ikisinin de eksik ve güzel yönleri var. Fakat şu anki eksik yönleri, hangisini istediginizi zorlaştırıyor. Bkz. İninal'in en az 25 lira yükleme kuralı. Veya PayByMe'nin heryerde geçerli olmaması. Bana göre bunların özelliklerinde ortak bir kart olursa, o en uygunu olur.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PayByMe ve İninal, ikisinin de eksik ve güzel yönleri var. Fakat şu anki eksik yönleri, hangisini istediginizi zorlaştırıyor. Bkz. İninal'in en az 25 lira yükleme kuralı. Veya PayByMe'nin heryerde geçerli olmaması. Bana göre bunların özelliklerinde ortak bir kart olursa, o en uygunu olur.

Düzenlendi. ininal'da öyle bir sınır yok artık. Daha geçen gün PTT'den yüklettim. Bozuk para bile yükleniyor. Yani sadece aylık 1 tl kullanım ücretleri kaldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...