Herobrine'ın Hikayesi ve Gerçekliği

RoelTorEs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herobrineyi Sadece Modda Gördüm Bazen Çok Oyuncuda Herobrine Skiniyle Kandırıyorlar :uuh:

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesaj Kirliliği

Gine bir mesaj kirliliği anlayın şunu artık herobrine diye bir mob yok sadece mod indirip olan bir şeydir varmıki kanıtınız yoksa konuşmıycaksınızm

Yukarda dediğim gibi kanıtınız yoksa gerçek demiyceksiniz.
Seninde Kanıtın Yok Doğru Söylemiyormuyum?

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu da tartışma çıkacağını tahmin etmiştim :p

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu forumdaki bi sayfada okudum onu west sayfada şöle yazıyodu herobrine gerçektir herobrine.ogg dosyası aktif değildir ama aktifleşdğinde oyun crash verir bazen crash vermez bu yüzden onu görme ihtimali 100000 de 1 dir

RoelTorEs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu forumdaki bi sayfada okudum onu west sayfada şöle yazıyodu herobrine gerçektir herobrine.ogg dosyası aktif değildir ama aktifleşdğinde oyun crash verir bazen crash vermez bu yüzden onu görme ihtimali 100000 de 1 dir
1000 De 1 Mi Vay Canına :surprise:

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mınecraftı Durmadan Oynayın Herobrine Sizi Banlar :D :D

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1-Herobrine'ın hikayesi
Herobrine aslında Notch'un ölen kardeşidir.Kardeşinin gerçek ismi Brine'dır.Ama Notch bunu Hero/Brine olarak ekledi.Kardeşi ölmeseydi Herobrine ile ilgili bir projeleri yoktu.
Bu tamamen yanlıştır...
Notch defalarca brine adında veya ölen bir kardeşinin olmadığını söylemiştir
2-Herobrine'ın Gerçekçiliği
1.6.6'dan önceki sürümlerde vardı.Ama 1.6.6 çıkınca kaldırıldı.Ama insanlar Herobrine'ın hala olduğunu düşündürmek istiyordu.Bunun için texture pack ve modlar yaptılar.Ama bunların gerçek olmadığını biliyoruz.
Aslında 1.6.6'dan sonra bile hiç kaldırılmadı.Oyunun gizli bir dosyasında herobrine.ogg diye bir belge bulunuyor.Oyunda bug olunca Herobrine çıkıyor.Ama o bug olunca genellikle oyununuz crash veriyor.Bu nedenle Herobrine'ı görme ihtimaliniz çok düşüktür.
Herobrine oyuna index biçiminde yazıldığı için silinmesi gerçekten zordur.Ama 1.6.6 dan sonra çıkma ihtimali yoktur.