Herobrine'ın Hikayesi ve Gerçekliği

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu yazının altında herhangi bir tartışma çıksın istemiyorum.Herobrine konularının altında hep bir tartışma çıkıyor :bored:

1-Herobrine'ın hikayesi
Herobrine aslında Notch'un ölen kardeşidir.Kardeşinin gerçek ismi Brine'dır.Ama Notch bunu Hero/Brine olarak ekledi.Kardeşi ölmeseydi Herobrine ile ilgili bir projeleri yoktu.
2-Herobrine'ın Gerçekçiliği
1.6.6'dan önceki sürümlerde vardı.Ama 1.6.6 çıkınca kaldırıldı.Ama insanlar Herobrine'ın hala olduğunu düşündürmek istiyordu.Bunun için texture pack ve modlar yaptılar.Ama bunların gerçek olmadığını biliyoruz.
Aslında 1.6.6'dan sonra bile hiç kaldırılmadı.Oyunun gizli bir dosyasında herobrine.ogg diye bir belge bulunuyor.Oyunda bug olunca Herobrine çıkıyor.Ama o bug olunca genellikle oyununuz crash veriyor.Bu nedenle Herobrine'ı görme ihtimaliniz çok düşüktür.
3-Peki Neden Her Sürümde -Removed Herobrine yazıyor?
Çünkü Mojang ekibi Herobrine konusunun tartışılmasını istemiyor.Bu nedenle her sürüm sonuna -Removed Herobrine yani -Herobrine Kaldırıldı yazılıyor.Hatta oyununuz çöktüğünde çıkan yazılarda -Removed Herobrine yazıyor.

Not:Lütfen bu konunun altında şöyle saçma tartışmalar çıkmasın.Ben doğruları yazıyorum.Hem Herobrine zaten oyunda olsaydı Herobrine mod yapmaya gerek duymazlardı.

(İnsanlar üçe ayrılır,Herobrine'ı gördüğünü iddia edenler,Herobrine'ın olmadığını iddia edenler ve Herobrine'lar.)

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tartışma cikarmak istemiyoru ben herobrine konusunda cok kararsizim modsuz oynuda en azından heroyla ilgili birsey olmayanbir modda herobrine moddaki sesler cikiyor herobrine daki ses modeu sadece seslerin nezaman cikabilecegini düzenliyor diye düsünüyorum. herobrine nin gizemi çok derin bence ve bir gizem uzun süre çözülemiyecekmiş gibi geliyor bana (herobrine konusunda karasizim)

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende kendi bildiklerimi yazayım evet herobrine notch un ölen kardeşi ve oyunda var zaten oyunun içindede öyle bir dosya var ve herobrine minecraft ta çıkama ihtimali en az olan şeydir bir forumda hatta onu zombi olduğunu bile duymuştum ama yaklaşık 1 hafta kesintisiz herobrine ı aradım ve olmadığını anladım sonra bir mağaraya girdim mağarada torch lar vardı internetten onada baktım oyun hatası olabiliryormuş bazenleri. aslında gerçek şu herobrine oyunda var ama senin dediğin gibi herobrine sadece oyun crash verdiğinde çıkan bir şey yani bende senin gibi aynı şeyi düşünüyorum zaten bu bir pazarlama strajisi çünkü notch bu konu ile ilgili kesin bir bilgi vermiyor zaten minecrafta insanlar bağlanıyor sıkılıncada mod yüklüyorlar en bilindik mod ise herobrine yani bana göre kısaca senin dediklerin doğru ve bende katılıyorum ben sadece bunlara ek olarak bunun bir pazarlama strajisi olduğunu düşünüyorum daha da ayrıntıya girecektim ama sıkılmanızı istemedim :)

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bende .minecraftı kurcalıyordum herobrine.ogg yi görünce 1 ay minecraft oynayamadım

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey daha söyleyeceğim oyunda olan ama aktif olmayan dosyalar var örneğin giant dosyalari var kendisi dev bir zombi bi svde plugin le bu dosya aktf edilmisti ve kendim bizzat gördüm bu na ve Minerkingxx6. nın dediğinde dayanrak herobrine (hb) nin dosyalari var ama aktif değil diye biliriz

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
doğru başka konularda hero istiyoom hero sv istiyoooooooooooooooooooommmmmmmmmmm diye çildiriyordun

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
konuyu başka yere götürmek istemem ama yeni bir konu açtım kendi yaptığım büyük ev lütfen bakın diye girerseniz sevinirim inşallah (eğer girerseniz) beğenirsiniz :)

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
KUZENİM BENİM FORUM ŞİFREMİ KIRDI VE ETRAFA BUNLARI YAZIYOR BEN HERODAN KORKUYOM 9 YAŞINDA DAHA ,BEN BİR HEROBRİNE HASTASIYIM VE HALA HERONRİNE SV İSTİYORUUUUUUUUUUUUUUM...

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
herobrine diye bisey var