Herobrine Nedir ? Detaylarıyla

En iyi cevaplar
0
şu herobrine konusu gerçekten git gide çoğalıyor .s yeter la artık bıktım ya her girdiğimde horobrine herobrine .s

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Herobrine ve slenderman geçen beni ziyarete geldiler,aslında çok iyi çocuklar ya niye kötü diyosunuz.sadece bize zarar verenlere zarar veririz dediler.ve çok kafadengiler ha,slender man ağzı olmamasına rağmen 3 şişe vodkayı bitirdi özür dilerim.Herobrine da steve e küfredip duruyo.ama iyiler her haldi 1 saat sonra yine beni ziyarete gelirler:D

Redstone_İnventer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yahu ne saçma insanlarsınız. Gelmiş endermanlar çakmış bana herobrine vurdu diyor, herobrine resimler paylaşıyor. Hakikatten bir şeyler içmişsiniz. Araştırın yalan söylemeden buraya yorum yazın. Sonra varlığına inanmayanlar dalga geçiyor.

Props1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan var olm var uzatmaya gerek yok alttarafı oyun ya olamazmı? İnde olur cinde olur oyunda yani neyi abartıyonuzki.Zaten updatelerde herobrine delet mi ne yazıyordu okuyun.

7arabsi7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi Herobrine Notch ve Stevenin Kardesi Idi Amma Steve Kardesini OLDURMUSDUR VE O Heroyken Gercek Herobrine Oldu Brine Onun Oldurulmus Adi Gercek Adi:Hero Okudukunuz Icin TwK
Begenenler olursa Begenin:-)

7arabsi7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine Tarafindan Vuran Bizim Geri Zekali Notch Akedekiyodur
O Bizi Korkutmak Istiyor Ve Guluyor Biz Haritayi Silmeden Olce Multiplayerdeseniz Onu Bir Guzel Sovun ve admine soyleyin Herobrine nick li kim varsa onu banlasin cunki serverlerdeki herobrineler aslinda notch Single playerdeseniz O Zaman Silin ve Yeniden Baslayin Amma Bu Defada Ciktisa O zaman Oyunu Silin ve aldiginiz kisiye verin Soyleyin ki notchu gorseniz benim adimdan sovun diye tamami arkadaslar cunki ne cok Onla Dovusen Olursa Notch Sevinecek Ve Herobrineleri Gelistirecek LuTFeNOkuyunuz :) VE Bu Soz Sohbete Son verin cunki kucuk kardesim bu herodumur neydir onu okudu ve korkuyor banada soyledi hadi ben bukadar Soyledim by Resul_

7arabsi7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben olsaydim korsan oynardim cunki Herobrine Korsandan Korkuyo Ve Yaratici koymayin Isterseniz Yaratici Koyun Herobrine Essek olu Anliyamaz Creativ Survival dir O Goruyo Ki Siz Survival Dasiniz Ucmuyosunuz ve size daliyor 1.3.2 .1.4.2 1.4.4 Oynuyursunuzsa Onu /gamemode 1 yapip dovun ve onu basa salin ki ben Steve Degilim Oyuncuyum Akilli Ol Yoksa Seni Oyunla Birlikde Silerim Degin Korkuzun o zaman kacar ve evet efm olur efm demege baslar Preniumuda Silin Korsan Oynayin

destroyerburak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben olsaydim korsan oynardim cunki Herobrine Korsandan Korkuyo Ve Yaratici koymayin Isterseniz Yaratici Koyun Herobrine Essek olu Anliyamaz Creativ Survival dir O Goruyo Ki Siz Survival Dasiniz Ucmuyosunuz ve size daliyor 1.3.2 .1.4.2 1.4.4 Oynuyursunuzsa Onu /gamemode 1 yapip dovun ve onu basa salin ki ben Steve Degilim Oyuncuyum Akilli Ol Yoksa Seni Oyunla Birlikde Silerim Degin Korkuzun o zaman kacar ve evet efm olur efm demege baslar Preniumuda Silin Korsan Oynayin
ne içtin la adam mı dövüyon :D