Herobrine Hac Isareti Yapar Mi?

655

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Builder bizde yedik emmi[DOUBLEPOST=1390954087,1390953703][/DOUBLEPOST]
birkaç sey söyleyeyim
*mcde seedler random yapıldıgı icin böle seyler görülebilir ben ergenekon destanı gibi biryer görmüstüm :)
*herobrine dedigimiz mob mc alphada ve 1.6 da görülüyodu ve pasifti bana sorrarsanız endermanin ilk hali herobrine cünkü teleportlaniyor :D
*minecraft 0.30 da /bot herobrine dedigimizde herobrine cikiyor ve /botset herobrine hunt dedigimizdede hareket ediyor eger arada 0.30 da oynuyosaniz ve herobrineden korkuyorsaniz bu komutla ben herobrine zaafimi engelledim
*herobrineyle ilgili cok mod var cogunu denedim ve endermandan farksızdı sadece bazı modlarda saldiriyodu
sonuc olarak herobrine diye bisi yok
-----önemli-----:herobrine zaafiniz varsa karanlikta madenlere inmeyin yoksa anbience dedigimiz sesler duyuyorsunuz tren sesi öncelikle duyulur cifte duydugunuzda yaninizda bir mob vardir alttaki videodaki 10 lu ama genellikle creeper oluyo ha cook tirsiyosaniz creative acip yaniniza 5-6 dog veya iron golem alin derim
custom cave beni tirstiitti bu saate

Herobrine2345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
varya bilgisayarda 12+5 virüs var besi önemli ve virüs programlarımı cöpe atmış yemin oyunumu cöpte buldun babamda silmemis

Xgenstudioz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lütfen arkadaşlar okuyup geçmeyin!!
istanbul medipol hastanesinde çok acil 2 ünite a rh (-) negatif kan gerekli, bu gece bulunması gerekiyor.

telefon no; 05325964308

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala Konu Devam Ediyo:/
HEROBRİNE DETECTED!!!! DASGDSAHIODSAIDVSADOSAD SAMDASIH IOSADJ SANAS JIO A! ! ! sa sa a sa a sdasdsa dsadsa:notch::notch::domuz::koyun::örümcek::ecehver::ecehver::domuz::notch::notch: ıts herobrine!!111bir birrbbiribriir!!!1

Losanger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bene minecraft oynicak skype:L0S4NG3R | Atalay 12 - 13 yasnda olsn