Herobrine Hac Isareti Yapar Mi?

TheBlack3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bakın bu gün yani 15.09.2013 tarihinde saat 22:53 de havada hac işareti gördün resimli kanıt :
seedine bakmadım bunu gördüğümden beri oynamıyorum az ileride pumkpinlerde vardı hemde herobrine modu yüklememiştim sadece adventure time ile Jammi Furniture modu vardı ve Forge

Gizem Güngör

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hac İşareti Olması Normal Notch'Da Hristiyan Ama Hayvanlar,pumpkinler bi arada ve ağaçlar da yok.Buna Biraz Kafam Karıştı Ama Herobrine'Yi Şuana kadar 1.6.2 Modsuz bir kez görmüştüm sise dikkatlice bakın 2 beyaz göz görüceksiniz baktığınızı gördüğünüz an Kaybolur.Bi ara Madende Hac Şeklinde diamond buldum ama hiç aklıma bu gelmiyordu

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu fazla oldu ama removed herobrine dediler

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında Notch sonuçta hristiyan oyunda nadir değilde aslında bulunabilecek bi şey yani oyunun her yerinde hac işaretleri var ama gizli dikkat ederseniz bulabilirsiniz
tesadüf değil oyuna bu şekilde kodlayarak koydular tam 3 dünyamda hac işareti gördüm sizce tesadüfmü bunlar adamlar koymuş işte yapcam bişek yok gördünüz yerde tntyle patlatın :D ben öyle yaptım

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
dağda çok tuhaf bi şekil gördüm yanı şimdi desem banlanirim küfür olduğu için böyle şekiller normal bide siste gözükebilir heronrine ama bana saldırmayan zombi bin yıl yasasin

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
görmedim

sadece görsem bile sorun olmaz diyordum kılımi kıpırdatmam

Git en son alpha sürmünü yükle görüş mesafesi tiny olsun zorluk peacuful eğer 11.ci disk çalarsa etrafına bak belki görürsün ama artık görülmüyor kaldırdılar ya :(
Ama hala hackerler koyuyor :D 1.7dede koyarlar sonra 1.7.2 çıkar yine removed herobrine

gmngms888

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yha arkadaşlar haçları notch koyuyo diyosunuz adamın işi gücü yok trilyonlarca seede haç koyuyo öylemi :D Bide herobrineden korkan var oyunun tüm textureleri .minecraftda mevcut ve herobrine yok. havada duran şekiller olabilir normal bir şey.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yha arkadaşlar haçları notch koyuyo diyosunuz adamın işi gücü yok trilyonlarca seede haç koyuyo öylemi :sırıtmak: Bide herobrineden korkan var oyunun tüm textureleri .minecraftda mevcut ve herobrine yok. havada duran şekiller olabilir normal bir şey.

Tüm seedlere nasıl koysun ayni biyomlar gibi oyuna kodlamışlar chunklar- yüklenirken otomatik oluşuyor bu hac hişaretleri

Assassin's Creeper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben bi kere denizin ustunde dolanıyodum kumlar çıkıodu yukarı dogru dedim heralde ada var oraya gideyim dedim bi baktım hac işareti var suyun tam ustunde foto çektim duruo :D

Herobrine2345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende modsuz görüyom[DOUBLEPOST=1389118278,1389117979][/DOUBLEPOST]
birkaç sey söyleyeyim
*mcde seedler random yapıldıgı icin böle seyler görülebilir ben ergenekon destanı gibi biryer görmüstüm :)
*herobrine dedigimiz mob mc alphada ve 1.6 da görülüyodu ve pasifti bana sorrarsanız endermanin ilk hali herobrine cünkü teleportlaniyor :D
*minecraft 0.30 da /bot herobrine dedigimizde herobrine cikiyor ve /botset herobrine hunt dedigimizdede hareket ediyor eger arada 0.30 da oynuyosaniz ve herobrineden korkuyorsaniz bu komutla ben herobrine zaafimi engelledim
*herobrineyle ilgili cok mod var cogunu denedim ve endermandan farksızdı sadece bazı modlarda saldiriyodu
sonuc olarak herobrine diye bisi yok
-----önemli-----:herobrine zaafiniz varsa karanlikta madenlere inmeyin yoksa anbience dedigimiz sesler duyuyorsunuz tren sesi öncelikle duyulur cifte duydugunuzda yaninizda bir mob vardir alttaki videodaki 10 lu ama genellikle creeper oluyo ha cook tirsiyosaniz creative acip yaniniza 5-6 dog veya iron golem alin derim

korktum

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft dünyası sonsuz büyüklükte, bütün taşları elleriyle dizmiyorlar oralara. Rastgele öyle dizilmiştir şansa.