Yardım Her türlü soruna videolu cevap ! Soruları burda toplayalım

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım ben şimdi hamachili server açtık her şey gayet iyi gidiyor oynuyoruz felan ama ben mod yüklemek istiyorum bildiğin mod yani silah modu örneğin kapışırız arkadaşımla nasıl yapılıyo söylermisin minnettar kalırım kardeşim :)

DoganSavran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım ben şimdi hamachili server açtık her şey gayet iyi gidiyor oynuyoruz felan ama ben mod yüklemek istiyorum bildiğin mod yani silah modu örneğin kapışırız arkadaşımla nasıl yapılıyo söylermisin minnettar kalırım kardeşim :)
Bukkit e mod yükleyemezsin kardeşim :)

_ConnorKenwa_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben server kurdum ben giriyorum ama arkadaş giremiyor. ip'yi kontrol et diyorum doğru yazmışım diyor ayrıca ben sv ma premium olmayan kişilerin girebilmesi için ne yapabilirim?

DoganSavran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben server kurdum ben giriyorum ama arkadaş giremiyor. ip'yi kontrol et diyorum doğru yazmışım diyor ayrıca ben sv ma premium olmayan kişilerin girebilmesi için ne yapabilirim?

Serverın kurulı olduğu klasöre gir orada Server.PROPERTİES dosyası olması lazım onu not defteriyle aç
Ordan Online-Mode : true yazan yeri bul onu Online-mode : false yap

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben permuım deilim zaten olsam online moddan giremem ben onlinde modu false yapıom ayarlar tam aban servr kurma videosu gonderme ... Kimse giremio ama Çoz bunu bakalım kardeş
Kardeşim server bukkitse online modu zaten .batlı dosyadan kapatıcaksınız.
Sizin sorununuza gelinirse eğer Sorun Anti-Virüs den kaynaklanıyor.
Anti-Virüsler Serveri Erişimede Yavaşlatıyor Hatta engelleyebiliyorda.
Anti-Virüsünüzü devre dışı bırakın fakat eğer benim umursamadığım gibi umursamazsanız direk silin benim arkadaşımdaki sorun böyle çözülmüştü yine olmazsa eğer karşı tarafta bunu yapmalı.
KESİN SONUÇ VERMİYORUM FAKAT AYNI HATAYI BENDE YAPTIM VE BU YANİ KENDİ ÇÖZÜMÜMLE ÇÖZDÜM.

FceddyTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok önemli ben her türlü plugini yükledim bukkit servere ve örenek veriyorum op olmadan warp lara gidermiyorsun chest shoptan alışveriş yapamıyorsun diger sorum ise örnek veriyorum birisne nasıl rehber komutu vericem ve rehberi renkli yazı ile yazıcam biraz acil

Klorobenzen

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok önemli ben her türlü plugini yükledim bukkit servere ve örenek veriyorum op olmadan warp lara gidermiyorsun chest shoptan alışveriş yapamıyorsun diger sorum ise örnek veriyorum birisne nasıl rehber komutu vericem ve rehberi renkli yazı ile yazıcam biraz acil
Aynen bana da lazim

DoganSavran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen bana da lazim

Öncelikle rehber verebilmek için group manageri iyi bilmeniz gerekmekte.Belliki bilmiyorsunuz ben bunu size saatlercede video çeksem anlatamam,en iyisi sunucu yetkili alımları bölümünden bir permci bulun ve ona ayarlatmak istediğiniz permleri söyleyin.

mtu213

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben beta 1.8 oynuyorum.Ama ne kadar uğraşsammultiplayere giremiyorunm

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bukkit e mod yükleyemezsin kardeşim :)
Yapma lütfen yükleniyor bir videoda adam normal animal bikes modunu yükledi arkadaşlarıyla hamachi üzerinde oynadı.
Minecraft jarına forge mi ne attı ama yapamadım ben bide sana sordum o yüzden kuruluyor.
Serveri tekkit mi ne yapmam lazım söyle lütfen adam ne güzel arkadaşlarıyla çatır çatır çatıştı :mad::cry: