Hatalarınızı yazın bende çözeyim!

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
forge yükklüyorum meta.inf i siliyorum oyuna giriyorum hello yazıyo ya o yüklü %99 oluyo duruyo hata şu
/roaming/.minecraft/forge.modloader intsaller.txt hatası veriyo napacağım (her forge de öyle oluyo)
not: onu sildim yeniden aynı şeyler oluyo.
forge mod loader in getirdigi meta inf yi silmiyeceksiniz...

huscarl

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
rail craft ve steve's carts atığımda çakışıor nasıl çözebilirim

mazda54321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardes Benim Bir Serverim Varda Bilgisayara çok giremiyorum ama serverin açık durması lağzım serverimi nasıl 7/24 açık tutabilirim

cem1999

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
techinc mod lazım nasıl bulabilirim minecraft orginal değil

anolya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben skymonk dan narutoc mod indirdim 1.5.2 ye kurdum biraz oynayınca kapanıyodu buna mod uyumsuz veya dosyalar sorunlu dediler dosyalar sorunlu değildi yeniden yükledim galiba 1.5.1 içinmiş ben onu indirdim modu kurdum bu sefer hello başlıklı bir şey çıkıyo dolamsı lazımken dolmuyor yardımmm :'(:ağla: :ağla:

trollbeko

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hatta tam hata şu yazıyo o hello yazan ve dolan şeyde ekran çıkıyo orda şu yazıyo
CRITICAL ERROR
modloader was detected in this environment forgemodloader cannot be installed alongside modloader all mods should work without modloader being installed because forge modloader is 100% compatible with modloader re-install minecraft forge or forge modloeder into a clean jar and ty again.

...
anladım kadarıyla ing pek iyi değil ama sanırım modloader ile forgemodloaderi yeniden kurmamı istiyo sence bir yardım etsen.

kardeş versiyonun farklıdır ona dikkat et :D

bilalbasut52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
interneten mod paketi indiriyorum üzerine mod kurunca siyah ekran hatası verio onun için istediğim mod paketini hala bulamadım

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben steves carts 2 modunu yükledim .videolarda modu izlerken creativede 1 treni yapması bi kaç saniyede yapılıyodu. ben creativede yapmaya çalıştım ama saatler sürüyo bi treni yapması. videodaki gibi nasıl hızlı yapabilirim