Hatalarınızı yazın bende çözeyim!

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende eskiden mods klasörü yoktu ama şimdi var ama modları dosya olarakmı yoksa rar olarakmı koycam bilmiyom ve modloaderin dosyalarını minecraft.jara attım modu yükledim yüklediğim moddan başka bi mod aktif olmadı?
modloader i attıktan sonra minecraftda bir klasör oluşur mods klasörü gerekli modları içine atınız

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bana bi modlu jar yapabilirmisin modlar şu olcak

1.ferullos guns

2.not enough items

3.portal gun

4.dayz mod

5.superheroes unlimited(skydazda var)

5.redpower

6.thaumcraft

7. industrial craft

kardeş bu modların olduğu modlu jar yaparsan çok sevinirim :D

edit:bide kardeş sen ilk forge modloadrı yükle demiştinya yükledim ama altta bir şey çıkmadı onun bi resmini atsan bende mod yüklemesem bile orror veriyo :(
Çekerim tabikide

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk olarak %appdata% ye giriyosonruz
1.png
sonra .minecrafta giriyoruz
2.png
2.png
sonra bin klasörüne giriyoruz
3.png
sonra minecraft.jar i winrar ile açıyoruz ve forge mod loader i içine atıyoruz tamamlandı!

Ekli dosyalar

• 4.png
    4.png
    136.5 KB · Görüntüleme: 326
  • 5.png
    5.png
    114.7 KB · Görüntüleme: 232

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk olarak %appdata% ye giriyosonruzEkli dosyayı görüntüle 22283sonra .minecrafta giriyoruzEkli dosyayı görüntüle 22284Ekli dosyayı görüntüle 22284sonra bin klasörüne giriyoruzEkli dosyayı görüntüle 22285sonra minecraft.jar i winrar ile açıyoruz ve forge mod loader i içine atıyoruz tamamlandı!
kardeş gerçekten çok saol ve bide forge modloaderı modloader olmadanmı atcaz oluncamı atcaz? bide sen yinede bana o istediğim modları bi jara toplayıp versen? :D

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
mcnostalgia hata veriyo kardes hata:

this file in <minecraft bin dizini> are not for the current version or are not vanilla diyor

diger patchlari denedim onlardada olmadi 1.4 düde denedim indev ide ama olmadı bi yardım et kardes

bildigim kadarini çevircem devamını

.minecraft bin klasörünüzü silin ve launcher i tekrar çalıstırın yada minecraft bir vanilla alın diyor galiba eng:

please delete your minecraft bin folder and run the launcher again to get vanilla minecraft of the current version

kardes bi bak suna

korkusuz852

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben mcpatcheri açıyorum ve tiklerin çoğu tıklanmıyor 3 4 tane açık oluyor . TIklıyorum
patch diyorum. Bazı şeyler hd oluyor ama su ve lav default yardım :( yani su ve lav hd olmuyor
lütfenn :( yardımm

bilix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi Tale Of Kingdoms 2yi yükledim bir mapta sadece kale geldi conquest falan demedi ve karakterler yoktu sildim

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
forge yükklüyorum meta.inf i siliyorum oyuna giriyorum hello yazıyo ya o yüklü %99 oluyo duruyo hata şu
/roaming/.minecraft/forge.modloader intsaller.txt hatası veriyo napacağım (her forge de öyle oluyo)
not: onu sildim yeniden aynı şeyler oluyo.