Haritanız İçin Güzel Ayrıntılar v2

Haritanda Kullanıcakmısın ?

• Evet.

Kullanılan: 3 27.3%
  • Hayır.

Kullanılan: 4 36.4%
  • Bir Harita Üzerinde Çalışmıyorum.

Kullanılan: 4 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    11

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak kardesim 2 konu var ben bir konumda gerçek redstone demişim basladılar öyle bir item yok redstone redstone gerçek redstone varsa sahte redstone damı var diye saçma sapan biryerden tartışma çıkardılar bu konudada yok efendim ben konu içinde bütün forumdakilere hakaret ediyormuşum niyetim kötüymüs iyi biri değilmisim foruma yeni katıldım diye beni forumdan dışlıcaklarmıs söle böle yapcaklarmıs bende aynen söyle dedim
"Elinizden geleni ardınıza koymayın"
Kardesim birde sana bir soru sorucam konumu okuduysan üzerine hiç hakaret edilmis gibi hissettinmi?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bak kardesim 2 konu var ben bir konumda gerçek redstone demişim basladılar öyle bir item yok redstone redstone gerçek redstone varsa sahte redstone damı var diye saçma sapan biryerden tartışma çıkardılar bu konudada yok efendim ben konu içinde bütün forumdakilere hakaret ediyormuşum niyetim kötüymüs iyi biri değilmisim foruma yeni katıldım diye beni forumdan dışlıcaklarmıs söle böle yapcaklarmıs bende aynen söyle dedim
"Elinizden geleni ardınıza koymayın"
Kardesim birde sana bir soru sorucam konumu okuduysan üzerine hiç hakaret edilmis gibi hissettinmi?
Burada kimse sana yeni geldiğin için bir şey demedi. Ayrıca konunun başından beri hakaret eden sensin. Ayrıca madem düzgün anlatamıyorsun bir şeyi yazmadan önce 2 veya 3 kez daha düşün ve yaz. Herhangi birimiz kötü bir eleştiri yaptığında anında hakaret ediyorsun. Laflarına dikkat et. Kelimelerini özenle seç.

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burada kimse sana yeni geldiğin için bir şey demedi. Ayrıca konunun başından beri hakaret eden sensin. Ayrıca madem düzgün anlatamıyorsun bir şeyi yazmadan önce 2 veya 3 kez daha düşün ve yaz. Herhangi birimiz kötü bir eleştiri yaptığında anında hakaret ediyorsun. Laflarına dikkat et. Kelimelerini özenle seç.
Ben kimseye hakaret etmedim

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben kimseye hakaret etmedim
Foruma Yeni Geldin Zaten v1 de basit basit şeyler bide v2 açmıssın Bu Da yetmiyormuş gibi ego tavanı ? sen gelir gelmez ego yapmışsın daha tanındıgın yok sen daha bu forumu bilmez iken biz bu forumdaydık

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bak çocuk benden uzak dur
sen o kuş kadar beyninle bunu anlamıyor olabilirsin
git ergenliğini baska yerde yasa
Bunların hepsi hakaret bu yüzden diyorum kelimelerini dikkatli seç. Eğer düzgün bir dil ile anlatırsan kendini böyle olmaz afedersin ama çok bilmiş bir tavır takınıyorsun ve bu insanları rahatsız ediyor. Umarım hatalarını bir daha tekrarlamazsın iyi forumlar.

Son düzenleme:

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
v3'de var v4'de gelicek v5'de gücümün yettiğince açmaya devam edeceğim ve basit şeyler diyorsun bunlar zaten basit konular altında basit şeyler bunlar ayrıntı eğer ayrıntının anlamını bilmiyorsan bir sözlük aramaya baslamalısın çok daha karmasık seylerde paylasabilirim ben simdilik minik seyler seçtim ve neyi neden seçtiğim seni alakadar etmiyor sen yorumunu yapar gidersin[DOUBLEPOST=1422704772,1422704709][/DOUBLEPOST]
Bunların hepsi hakaret bu yüzden diyorum kelimelerini dikkatli seç. Eğer düzgün bir dil ile anlatırsan kendini böyle olmaz afedersin ama çok bilmiş bir tavır takınıyorsun ve bu insanları rahatsız ediyor. Umarım hatalarını bir daha tekrarlamazsın iyi forumlar.
Benden uzak dur hakaretmi?
Kuş ve beyin bana normal gibi geldi
Ergenlik? herkesin belli yaşlarda geçirdiği bir dönem?

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
v3'de var v4'de gelicek v5'de gücümün yettiğince açmaya devam edeceğim ve basit şeyler diyorsun bunlar zaten basit konular altında basit şeyler bunlar ayrıntı eğer ayrıntının anlamını bilmiyorsan bir sözlük aramaya baslamalısın çok daha karmasık seylerde paylasabilirim ben simdilik minik seyler seçtim ve neyi neden seçtiğim seni alakadar etmiyor sen yorumunu yapar gidersin[DOUBLEPOST=1422704772,1422704709][/DOUBLEPOST]
Benden uzak dur hakaretmi?
Kuş ve beyin bana normal gibi geldi
Ergenlik? herkesin belli yaşlarda geçirdiği bir dönem?
Söylediğin şeyler tabi ki doğru, ancak şöyle bir şey var önemli olan kelime anlamı değil o kelimeyi nasıl kullandığındır. Bahsettiğim konu bu işte, kelimelerini düzenli seç ve gerçekten egon çok fazla var, biraz daha düzgün tavırlar ile cevap ver karşındakine, böylelikle forumda daha fazla sevilirsin.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
DSADASD HARCİCAKMISINIZ BENİ :D İYİ SANSLAR :D NE HARCANICAM LAN BENDEN ÖNCE KAYDOLDUNUZ DİYE BENDEN ÜSTÜN VEYA ZEKİ OLDUĞUNUZU FALAN MI SANIYORSUNUZ DAYANAMİCAK BIRAKCAKMISIM FORUMU DEDİĞİM GİBİ ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMA.
Bence bu kadat emin olma sadece onlarla kavga ediyor olabilirsin ama eger bunu okursa herkes senin kavgacı biri oldugunu düsünecek ve herkesle kavga edersen emin ol sabrini tasirir ve bir acigini bulurlar. Ve birazcık sakin ol her laf söyleyene hakaret edersen en basta mutsuz olan sen olursun

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence bu kadat emin olma sadece onlarla kavga ediyor olabilirsin ama eger bunu okursa herkes senin kavgacı biri oldugunu düsünecek ve herkesle kavga edersen emin ol sabrini tasirir ve bir acigini bulurlar. Ve birazcık sakin ol her laf söyleyene hakaret edersen en basta mutsuz olan sen olursun
Eğer hepsini okuduysan kendini savunuyor o, kavgayı çıkaran diğerleri ki tüm forum onların ne halt olduğunu biliyor.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Eğer hepsini okuduysan kendini savunuyor o, kavgayı çıkaran diğerleri ki tüm forum onların ne halt olduğunu biliyor.
Direk laf söylediler die "kus ve beyin" demeseydi. Bence bu kadar büyümezdi bu konu. Bende bi kere biriyle tartıstım ona sınıfımızda saka olarak kullanılan bi lafı soyledim konu büyüdü+ceza yedim.