Haritanız İçin Güzel Ayrıntılar v2

Haritanda Kullanıcakmısın ?

• Evet.

Kullanılan: 3 27.3%
  • Hayır.

Kullanılan: 4 36.4%
  • Bir Harita Üzerinde Çalışmıyorum.

Kullanılan: 4 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    11

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
V1 yaptın aşırı basit bir şey koydun ve icadım dedin bir şey demedi kimse güldük geçtik.
V2 yaptın aşırı basit icat bile denemeyecek bu şeyimşeysiyi koydun birde %95 iniz anlayamayack dedin (ego tavan) sanki aşırı zekiymişsin gibi
burada gelmiş bizi özür dilerim yerine koyuyorsun. Zaten %50 si senden daha iyi biliyor geri kaalan %50 side okuyup direk öğrenir o kadar zor
bir şey değil.

*Eren konuya hönbürtler.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
V1 yaptın aşırı basit bir şey koydun ve icadım dedin bir şey demedi kimse güldük geçtik.
V2 yaptın aşırı basit icat bile denemeyecek bu şeyimşeysiyi koydun birde %95 iniz anlayamayack dedin (ego tavan) sanki aşırı zekiymişsin gibi
burada gelmiş bizi özür dilerim yerine koyuyorsun. Zaten %50 si senden daha iyi biliyor geri kaalan %50 side okuyup direk öğrenir o kadar zor
bir şey değil.

*Eren konuya hönbürtler.
1. Ben şu an 'a kadar Türklerin komut bloğuyla ilgilendiğini görmedim(Teorik Redstone 'cu vb. hariç).
2. V2 de ise eğer düzgün okusaydınız onun kendi hatası yüzünden %95 lik kısımın anlamayacağını söylediğini anlardınız. Kendine zeki bile demeden hemen yargıladınız ve bu forumda ki %50 lik kısmı göster bana, geri kalan %50 ise okuyarak asla öğrenemez, redstone okuyarak öğrenilmez ki buna komutlarda dahil.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Ben şu an 'a kadar Türklerin komut bloğuyla ilgilendiğini görmedim(Teorik Redstone 'cu vb. hariç).
2. V2 de ise eğer düzgün okusaydınız onun kendi hatası yüzünden %95 lik kısımın anlamayacağını söylediğini anlardınız. Kendine zeki bile demeden hemen yargıladınız ve bu forumda ki %50 lik kısmı göster bana, geri kalan %50 ise okuyarak asla öğrenemez, redstone okuyarak öğrenilmez ki buna komutlarda dahil.
Ayrıca komut bloğu ile ilgilenmedin için kimsenin komut bloğunu bilmediğini sanıyorsun. Komut bloğu kategorisine 20 sayfadan fazla konu açılmış.
Ve en az 100 kişi bu konularda öğrenmek istediğini/öğrendiğini/bildiğini aktarmış.
Ve en az 20 kişi ciddi icatlar yapmış. Bu icatların sayısı 80-90

2. V2 de ise eğer düzgün okusaydınız onun kendi hatası yüzünden %95 lik kısımın anlamayacağını söylediğini anlardınız.
"Size nasıl işlediğini anlatmiyacağım çünkü anlatırsam %95 iniz anlamıyacaktır"
Zaten mantığını açıklamamış. Sen yanlış okuyorsun.

bu forumda ki %50 lik kısmı göster bana, geri kalan %50 ise okuyarak asla öğrenemez, redstone okuyarak öğrenilmez ki buna komutlarda dahil.
Çok rahatlıkla öğrenilebilir. Hatta sadece okuyarak öğrenilir. Video izleyerek sadece adam ne yaptıysa onu yaparsın.
Hatta Dataların hepsini orjinal vikisinden topladığım yazılı bilgilerle yapıyorum

%95 iniz anlamaz açıklamıyorum bile diyor.

Eğer kendi yeteneksiliğinden açıklayamıyorsa neden konu açıyor ?
Zaten mantığını açıklamamış. Mantık açıklanmazsa sadece ezberlenir öğrenilmez ?
Eğer forum anlamaz diye bunu yazdığysa bizi özür dilerim yada kendini süperzekalı yerine mi koyuyur ?

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey değil.

*Eren konuya hönbürtler.
Yaz ben orda kendimi kötüledim anlatımımın kötü olduğunu anlatmak istedim yanlış anlaşıldıysa özür ve bunlar icat değil "ayrıntı" minik seyler yani ben icat olduğunu falan söylemedim[DOUBLEPOST=1422380951,1422380679][/DOUBLEPOST]
Yaz ben orda kendimi kötüledim anlatımımın kötü olduğunu anlatmak istedim yanlış anlaşıldıysa özür ve bunlar icat değil "ayrıntı" minik seyler yani ben icat olduğunu falan söylemedim
Bune lan ne zaman konu açsam yanlıs birseyler yakalamaya calısıyorsunuz benim şahsi olarak kimseye garezim yok bu nedir ya bir tane mi düzgün insan yok hep laf sokma çabası tamam bir daha konu açmam doydunuzmu?

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ukalalıktan başka bir şey değil işte.
Dipnot : @Pro1onsoul ve @___Beovulf___ bana cevap yazmaya uğraşmasınlar çünkü görmüyorum
Bu konudan çıkamayacak kadar beceriksiz olman bizim suçumuz değil ^-^
Eminim bunu da görmemişsindir...[DOUBLEPOST=1422382656,1422382583][/DOUBLEPOST]
Ayrıca komut bloğu ile ilgilenmedin için kimsenin komut bloğunu bilmediğini sanıyorsun. Komut bloğu kategorisine 20 sayfadan fazla konu açılmış.
Ve en az 100 kişi bu konularda öğrenmek istediğini/öğrendiğini/bildiğini aktarmış.
Ve en az 20 kişi ciddi icatlar yapmış. Bu icatların sayısı 80-90

"Size nasıl işlediğini anlatmiyacağım çünkü anlatırsam %95 iniz anlamıyacaktır"
Zaten mantığını açıklamamış. Sen yanlış okuyorsun.

Çok rahatlıkla öğrenilebilir. Hatta sadece okuyarak öğrenilir. Video izleyerek sadece adam ne yaptıysa onu yaparsın.
Hatta Dataların hepsini orjinal vikisinden topladığım yazılı bilgilerle yapıyorum

%95 iniz anlamaz açıklamıyorum bile diyor.

Eğer kendi yeteneksiliğinden açıklayamıyorsa neden konu açıyor ?
Zaten mantığını açıklamamış. Mantık açıklanmazsa sadece ezberlenir öğrenilmez ?
Eğer forum anlamaz diye bunu yazdığysa bizi özür dilerim yada kendini süperzekalı yerine mi koyuyur ?
%95'iniz anlamıyacakmı? Bu kadar basit birşeyi hiçkimse anlayamazmı yani?
Eğer önce ki konuya baktıysanız "çok iğrenç anlatıyorum" yazmış ve bu konuda ise "Anlatamadım" yazmış, bu tamamen sizin cımbızla ona karşı çıkma, anarşi yöntemi uygulama taktiğiniz.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer önce ki konuya baktıysanız "çok iğrenç anlatıyorum" yazmış ve bu konuda ise "Anlatamadım" yazmış, bu tamamen sizin cımbızla ona karşı çıkma, anarşi yöntemi uygulama taktiğiniz.
Anlatamıyorsa neden konu açıyor.

WhatNCO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Usta listeye bunu da ekleyelim.
Kardeşim anlamıyorum sizi,bu ne çemkirmek adam onu şaka manasında anlatmıştır ancak sizler olayı farklı yere çekiyorsunuz.Birde "Usta Bunuda Kara Listeye Ekleyelim"Ne demek!Ekleyin kardeşim beni de ekleyin ne yapabileceksin.Foruma önceden kaydolmuşsun iyi halt yediniz bende yeniyim bana da hakaret edin.
Kardeşim basitse basit bu forumda bu icadı bilmeyen 50 den fazla kişi var bende dahil.

Sizin bu çocuğa birde arkadaşlarınıda toplayıp saldırmak fikriniz nereden geliyor anlamıyorum.İlkokullular gibi kim kimin annesi söyleyin bilelim!

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haydi bakalım çok merak ediyorum bu yazdığımı hangi insan kendine nasıl bir hakaret olarak algılayacak sanırım bir çıkmaz oluşturdum :p
(NOT: Konu nedir?)