Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Günlük rekor kırıyo bu server yakında sonoyuncu'yu geçecez yaw :D

Sunucuyu geliştirmeye devam edeceğiz sürekli, komik olmasına gerek varmı ?

Bugün bir arkadaş anlattı çok hoşuma gitti laz fıkrası anlattı.
Laz hep diyomuş ki çevresine ben bak hastayım ben hastayım ben hastayım diyomuş kimse dinlemiyormuş kendisini.
Ben hastayım ben ölücem bana bakın filan.sonra demiş ben ölürsem mezar taşıma böle yazın demiş.mezar taşına yazmışlar:
Ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız bak noldu şimdi? he? yani bizim lazın mezar taşında öyle yazıyormuş bak ben hastayım dedim dedim bakın noldu şimdi?
#bendegüldürmedim

Amaç ? :p

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu biraz fazla olmuş olabilir :) ancak ''Türkiye'nin en iyi(büyük) sunucularından biri'' olmamızada laf edemezsin sanırım ?

Perchlorate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Genel olarak kimse üstüne alınmasın fakat artık bu tarz tag diyeyim, bunların hakkını sunucular vermeli, yani en büyük en iyi sunucu olmak ile olmuyor, önemli olan gerçekten kaliteli bir sunucu yapmak, en azından bi girin mineplex'e genel oyunlarını, bg arası bağlantılarını stabilliğini, görüntüye yansıtılanları, kelimelerin oturaklı olması v.s gibi yüzlerce detayı mevcut bir sunucu, fark eden oldumu bilmem ama benim sunuculara kötü elestiri yapmamdaki sebep beklentiyi yüksek tuttuğumdandır, ben istemezmiyim mp den daha iyi bir sunucu olsun tr de, mineplex'e sunucuya girip 2 dakika vakit geçirdiğinizde bile diceksiniz ki "bu sunucuysa benimki hiç..." çok çok çok geride türk sunucuları, socraft haric tabi, zaten o sunucu yetkililerini anlamıs değilim, benim ekibimde 15 tane prof java developer olucak, mineplex i 10 a katlar 20 ye bölerim, duraksadılar sanırım bu aralar : D

Şu bikaç cümlemden umarım socraft haric diğer "tüm" sunucu sahipleri biseyler anlayabilmistir...
Bende sunucumu hep bi üst kademede tutmak için genelde mineplex ile kıyaslarım, neden oradan kötü olsun ki? Neden onlardan daha iyi bir oyun yapamayımki ? Fazla stabil oyun aktarımlarını neden bi üst seviyeye tasıyamayım ki?
Egoist bir insan değilimdir, bilgimi kanıtlama hava atma gibi bir niyetimde yoktur asla, yanlıs anlamayın, neyse bikaç öğüt niteliğinde cümle yazdım, anlamak isteyen ne dediğimi anlar zaten, basarılar dilerim..

Yoksa sıra mineplex temi ?

Perchlorate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Asıl 2k1 li olan sen degilmiydin be kardeşim... annen sana büyüklerinle terbiyeli konuşmayı öğretmedimi ?

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Doğru 2004'lüsün hata bende :)

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Konuda tartışmazsak sevinirim :)

Sunucu maplarımız ''Eriny'' tarafından baştan yaratılıyor yavaş yavaş teşekkürler![DOUBLEPOST=1424007116,1423962773][/DOUBLEPOST]Eriny iş başında :)

Arka kısımdada yapım aşamasında olan Lobiyi görüyorsunuz..

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lobiniz sanırım alıntı eğer alıntı değilse kimin tarafından ve nickinin kim olduğunu öğrenmek isterim.

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
şu an kullandığımız Lobi planet'te var ancak biz değiştirdik yinede bazı kısımlarını planet'i araştırarak bulabilirsiniz.Ayrıca yeni lobi yapılıyor şu an :)

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an kullandığımız Lobi planet'te var ancak biz değiştirdik yinede bazı kısımlarını planet'i araştırarak bulabilirsiniz.Ayrıca yeni lobi yapılıyor şu an :)
Madem alıntı neden başka sunuculara alıntı diyerek konu baltaliyorsunuz .