Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Açık konuşmak gerekirse şu an yükseltemeyiz VIP satmamız gerekiyor biraz daha.

Dertrackerer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eh, Babam izin verse VIP alırdım fakat babam almıyor daha yeni bilgisayar aldığımız için izin zaten vermez bu nedenle benim için bekle.. bekle.... bekle......

Son düzenleme:

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Eh, Babam izin verse VIP alırdım fakat babam almıyor daha yeni bilgisayar aldığımız için yani benim için bekle.. bekle.... bekle......

Bir çoğumuzun aile bireyleri böyledir :)

R E K O R
[DOUBLEPOST=1422890104,1422729860][/DOUBLEPOST]Gece survival'a timber eklenecek.[DOUBLEPOST=1422988291][/DOUBLEPOST]REKOR ; 270 çevrimiçi!

Son düzenleme:

Dertrackerer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Günlük rekor kırıyo bu server yakında sonoyuncu'yu geçecez yaw :D

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler canım arkadaşlarım :)[DOUBLEPOST=1423329943,1423239650][/DOUBLEPOST]Güncel.[DOUBLEPOST=1423422561][/DOUBLEPOST]Nitrado kaynaklı bir sıkıntı yüzünden sunucuda ara ara aksamalar olabilir özür dileriz.[DOUBLEPOST=1423447083][/DOUBLEPOST]YENİLİKLER
- Faction
> Lapis'e vs ağaç ekip bizi trolleyen arkadaşlarımıza müjde! artık bunu yapmayacaksınız :)
> Boss'ların duvara sıkışma sorunu çözüldü.

- HungerGames
> /item yazarak arenadayken item satın alabilme eklendi.
> VIP özellikleri düzenlendi, yeni özellikler eklendi.

- Lobi
> Lag sorunu için çalışmalar yapıldı.

- Genel
> Tüm sunucularda lag önleme çalışmaları yapıldı!

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
uzun zamandırdoğrudüzgün hubve skyblock server arıyordum süperbirserver şuanskyblockdayım2 sorum olcakskyblockla ilgili 1.skylordtagivarmı2.si market gelişcekmi Umarım uzun süre açıkkalır bu server herkeze tavsiye ederim[DOUBLEPOST=1418566023,1418565959][/DOUBLEPOST]
bu arada boşluk tuşum bozuk hatalarım olduysa özür dilerim :)
Sen ne dedin yav ? -_- .

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
dostum, @Lovegame;
OITC için

şimdi kardeş oyunda en az 8 el üst üste kazandım... bu ne işime yarıyor ? hiçbir işime yaramıyor...
neden oynuyoruz ? zevk alalım diye. 8 el üst üste kazandım bunun bir karşılığı olması gerek bence.
benim isteğim de bi tag hazırlansın en çok öldüren yanına KRAL yazsın, veya AVCI yazsın buna hayır derseniz.
coin sistemi olsun, SO'daki gibi. 1 adam öldürünce 1 coin el kazanınca 10-7 coin vs. verilsin
coinler'de işine yarasın. okuduysanız teşekkürler, okumadıysanızda teşekkürler..

bu arada;
sunucu süper ...

OITC geçici olarak kaldırıldı buglu olduğu için creative'den sonra sanırım ayrı sunucu olarak ekleyeceğiz, coin sistemi işe yarayabilir veya tag dikkate alacağım bu yorumu merak etmeyin.

Güzel yorum için teşekkürler bu arada ^^

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
- HungerGames'deki sorunlardan dolayı özür dileriz düzeltti, şu an aktif 60/70 durumda.
- HungerGames'de /item yazarak item satın almayı kaldırdık oyunculardan oyunu çok kolaylaştırdığına dair şikayetler geldi.
- Factiona'a yeni arena yapılıyor %50 durumda..

KitPvP için kit önerilerinizi bekliyoruz..