Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim online sayımız arttığında çok daha iyi olacak umarım :)[DOUBLEPOST=1418411275,1418302579][/DOUBLEPOST]Faction'a Zindanlar eklenmiştir bu sayede item,xp,para kasabilirsiniz.
NOT : Eğer zindanda 250TL'den az paranız varsa öldüğünüzde iteminiz düşer.

ukrayna

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar server cok güzel ben skyblockta denemerehber oldum oyuncu yükselince daha cok eylenceli olcagına inanıyorum.

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar ancak bir konuya değinmek istiyorum, Anti-Lapis diye tutturan arkadaşlar vardı baya lapis koymadım faction'a ancak kömür koydum siz kendinizi belli edin biraz kömürü bile kaldırırım.
Eğer etmeyecekseniz lapis saçmalığını eklemeyi düşünüyorum bomboş çünkü Faction.

Son düzenleme:

Slower1903

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
uzun zamandırdoğrudüzgün hubve skyblock server arıyordum süperbirserver şuanskyblockdayım2 sorum olcakskyblockla ilgili 1.skylordtagivarmı2.si market gelişcekmi Umarım uzun süre açıkkalır bu server herkeze tavsiye ederim[DOUBLEPOST=1418566023,1418565959][/DOUBLEPOST]
uzun zamandırdoğrudüzgün hubve skyblock server arıyordum süperbirserver şuanskyblockdayım2 sorum olcakskyblockla ilgili 1.skylordtagivarmı2.si market gelişcekmi Umarım uzun süre açıkkalır bu server herkeze tavsiye ederim
bu arada boşluk tuşum bozuk hatalarım olduysa özür dilerim :)

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
:) Skylord - SkyYardimci - SkyLider tagları vardır detaylı bilgiyi /bilgi veya /warp egitim'den alabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar ancak bir konuya deyinmek istiyorum, Anti-Lapis diye tutturan arkadaşlar vardı baya lapis koymadım faction'a ancak kömür koydum siz kendinizi belli edin biraz kömürü bile kaldırırım.
Eğer etmeyecekseniz lapis saçmalığını eklemeyi düşünüyorum bomboş çünkü Faction.
oynuyoruz ya daha ne yapalım :D
ha aklıma gelmişken VIP de neden şimşek özelliği var ?
dakka başı kullanıyor adam

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
VIP'lerde şimşek özelliği yok örneğin adam hız komutu olan /vipspd'i kullandı efekt olarak patlama yapar.Şimşek özelliği değil yani.

Ek olarak Malesef lapis ekledik :/ ancak satış fiyatları hala düşük yani sunucu hala zor bence.
HungerGames'i bug nedeniyle kaldırdık geri eklenecek.

Lapissiz geçirdiğimiz süreden şunu anladımki bizim milletimiz kolaya alışmış bu yüzden lapis saçmalığı olmayan sunucular kolay kolay dolmayacak...

Son düzenleme:

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
VIP'lerde şimşek özelliği yok örneğin adam hız komutu olan /vipspd'i kullandı efekt olarak patlama yapar.Şimşek özelliği değil yani.

Ek olarak Malesef lapis ekledik :/ ancak satış fiyatları hala düşük yani sunucu hala zor bence.
HungerGames'i bug nedeniyle kaldırdık geri eklenecek.

Lapissiz geçirdiğimiz süreden şunu anladımki bizim milletimiz kolaya alışmış bu yüzden lapis saçmalığı olmayan sunucular kolay kolay dolmayacak...
ben yağmurmu yağıyor diye sorduğumda ben yapıyorum demişti benim aklıma şimşek geldi direk :D
ve görüşürüz :/ boşuna o kadar lav temizledim mekanda -,-
belki benim görüşümü saçma bulursunuz ama ben 10 kişi için bile lapissiz server açarım ve onu devam ettiririm
sırf okul iş gibi şeyler ve desteğim olmadığı için açamıyorum yoksa 10 kişi için bile açık tutarım serverı hatta gaza gelir onlarla oynarım :D
-Edit gelip itemleri dağıtayım bari :'/

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
ben yağmurmu yağıyor diye sorduğumda ben yapıyorum demişti benim aklıma şimşek geldi direk :D
ve görüşürüz :/ boşuna o kadar lav temizledim mekanda -,-
belki benim görüşümü saçma bulursunuz ama ben 10 kişi için bile lapissiz server açarım ve onu devam ettiririm
sırf okul iş gibi şeyler ve desteğim olmadığı için açamıyorum yoksa 10 kişi için bile açık tutarım serverı hatta gaza gelir onlarla oynarım :D
-Edit gelip itemleri dağıtayım bari :'/

Dediğim gibi milletimiz kolaya alışmış yapacak bir şey yok..İyi forumlar.

1 7 nin bütün sürümlerinde var mı??

Evet 1.7'nin tüm sürümlerinden girilir 1.8 girişi yakında açılacak.[DOUBLEPOST=1418743945,1418662590][/DOUBLEPOST]Faction'a /warp parkur - /warp yaris eklenmiştir event tarihlerinde yapılacaktır.[DOUBLEPOST=1418827822][/DOUBLEPOST]Kitli HungerGames ekleme çalışmalarımız başlamıştır.[DOUBLEPOST=1418923864][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1419004999][/DOUBLEPOST]

Kitli Hungergames şuanlık iptal oldu 2 gün içerisinde normal hungergames açılıyor.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu her geçen gün dahada güzelleşiyor :) Yöneticilerin ve diğer tüm yetkililerin sunucuyu daha güzel bir sunucu yapmaya çalıştıklarından dolayı tebrik ederim :)

ClickMyDead53

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu düzenini ve içeriği beğendim ayrıca sunucuyu kesinlikle öneriyorum daha yeni açılmasına rağmen başarılı bir sunucu. Oyundaki ismim ClickMyDead VIP aldım bile -,-