Galaxy Ace Ve Minecraft Pe

Scrotch

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar hic bi yerde bulamadım armv6 için minecraft pe

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bilmeden konuşma ace bendede var ve minecraft play storede yok demosunu bile bulamıyorum fakat 250tlye aldığım onyo tabletinde çıkıyor çok saçma nerde 250 tl nerde 600tl adam bunu için istiyor belki? arkadaşım acenin 890mhz gibi bir stabil hızı var ve minecraft 1ghz istiyor fakat 920mhzde oynayan gördüm şidmi konuya geliyim bulsan bile oynayamazsın yada çok kasar bunu tek bi çözümü var eğer illada oynucam diyorsan riskleri var ve olmazsada sorumlusu ben degilim bunu sölim
riskler:
1.garanti dışı kalan ürün
2.telefonun yanma riski
3.geri dönüşü olmayan hatalar(cpu hızını abartırsan gibi)
ilk önce telefonunu rootlucaksın(baya uzun iş ace root yaz bulursun) sonra cpu hızlarını yükselticeksin çok az miktarda oyun var ben buldum ama link veremem yasak biraz ara bulursun sende hadi kolay gelsin :9

K

_-KraliyeT-_

Ziyaretçi
Minecraft ArmV7 ve üzeri çalışıyor. APK buldan bile 3 fps alırsın

esatlord

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar zaten oyunun Android sürümü için istediği sürüm var ve ace in sürümü buna yetmiyor hızla felan alakası yok.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
telefonunuzun android sürümünün yetmediği uygulamalar google playstore de gözükmezzzz!

kez12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bilmeden konuşma ace bendede var ve minecraft play storede yok demosunu bile bulamıyorum fakat 250tlye aldığım onyo tabletinde çıkıyor çok saçma nerde 250 tl nerde 600tl adam bunu için istiyor belki? arkadaşım acenin 890mhz gibi bir stabil hızı var ve minecraft 1ghz istiyor fakat 920mhzde oynayan gördüm şidmi konuya geliyim bulsan bile oynayamazsın yada çok kasar bunu tek bi çözümü var eğer illada oynucam diyorsan riskleri var ve olmazsada sorumlusu ben degilim bunu sölim
riskler:
1.garanti dışı kalan ürün
2.telefonun yanma riski
3.geri dönüşü olmayan hatalar(cpu hızını abartırsan gibi)
ilk önce telefonunu rootlucaksın(baya uzun iş ace root yaz bulursun) sonra cpu hızlarını yükselticeksin çok az miktarda oyun var ben buldum ama link veremem yasak biraz ara bulursun sende hadi kolay gelsin :9

Kardesim arkadasi cok yanlis bilgilendirmissin... Aciklik getireyim
Acikcasi hizla pek ilgisi yok istersen 5000 yap istersen 10000 yap oynayamassin(kismen oynayamassin)

cunku grafik kartlariyla ekran boyutu(inç) le cok alakasi var bir tablette galaxy ace ayni grafik kartina islemciye sahip degil ornek
bende galaxy gio var onda oynanmaz istedigin gibi arttir hizini(oynansa bile islemci okadar isinirki telefonun patlama ihtimali var(dusuj ama olsun) ki buyuk ihtimalle servise yollaman gerekir brnce hic kalkisma ben galaxy gio ile oynayamiyorum oynaya bilsam gibi riskine degmez mutlaka yakarsin telefonun bir yerini hic kalkisma ben kalkismadim simdi HLV T-704 te oynuyorum ama senin kararin...

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kardesim arkadasi cok yanlis bilgilendirmissin... Aciklik getireyim
Acikcasi hizla pek ilgisi yok istersen 5000 yap istersen 10000 yap oynayamassin(kismen oynayamassin)

cunku grafik kartlariyla ekran boyutu(inç) le cok alakasi var bir tablette galaxy ace ayni grafik kartina islemciye sahip degil ornek
bende galaxy gio var onda oynanmaz istedigin gibi arttir hizini(oynansa bile islemci okadar isinirki telefonun patlama ihtimali var(dusuj ama olsun) ki buyuk ihtimalle servise yollaman gerekir brnce hic kalkisma ben galaxy gio ile oynayamiyorum oynaya bilsam gibi riskine degmez mutlaka yakarsin telefonun bir yerini hic kalkisma ben kalkismadim simdi HLV T-704 te oynuyorum ama senin kararin...

hayır 1ghz işlemci gerektiriyor ve acede 800mhz var ve bu fazla yükseltilmez fakat bu root dediğimiz işlemle telefonla gelen programları silme yetkisine sahip oldugumuz için arka planları kapatıp rami bosaltıp rahatca oyuna girebilirsin şu patlama olayı ise batarya ile alakalı ısınır ama batlamazı biraz zordur

tevfik142

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
glaxy Ace açmaz ama ace 2 açılıyor sanırım. Bence worldcraft, blockstory yada survivalcraft gibi çakmaları indir çalışır arkadaşımın T10 da worldcraft açılıyor.

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mhz yukseltmeyle alakasi yok armv7 olmasi gerekiyo 6 deil

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Bende var minecraft pocket edition full .apk dowland yaz indir ben öle yaptım full sürümü beleş indirdim :D