Galaxy Ace Ve Minecraft Pe

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim Galaxy telefonlarda minecraft sadece note ve S serilerinde açılıyor.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Ace'nin adnroid sürmünü yükseltin belki o zaman olabilir ama riskli iş :S

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
0.6.0 denedim calismadi

Mobilden yaziyorum :)

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tekrar yükleyin fakat bu sefer 0.7.2 sürümünü yükleyin. Eğer isterseniz link özelden verebilirim.

Sürekli üyelik değiştiriyorum kusura bakmayın. Üye alımları kapalı olduğu için.

Tek Varlığım iPad Fifi Den Tapatalk Uygulaması ile Gönderildi.
Ozelden atabilir misin

L

LifeTaker

Ziyaretçi
McPE yi galaxy ace açmaz ki zaten boşuna uğraşmayın derim. Sadece android sürümüyle alakalı değil bu işler bende sony ericcson xperia arc s var android sürümü 2. bilmem kaç herşeyi açıyor :D Telefonun ekran boyutu bile etkiliyor ayrıca ram de önemli işlemcisi daha da önemli.

VFørOm€¥

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşım bilmeden konuşma ace bendede var ve minecraft play storede yok demosunu bile bulamıyorum fakat 250tlye aldığım onyo tabletinde çıkıyor çok saçma nerde 250 tl nerde 600tl adam bunu için istiyor belki? arkadaşım acenin 890mhz gibi bir stabil hızı var ve minecraft 1ghz istiyor fakat 920mhzde oynayan gördüm şidmi konuya geliyim bulsan bile oynayamazsın yada çok kasar bunu tek bi çözümü var eğer illada oynucam diyorsan riskleri var ve olmazsada sorumlusu ben degilim bunu sölim
riskler:
1.garanti dışı kalan ürün
2.telefonun yanma riski
3.geri dönüşü olmayan hatalar(cpu hızını abartırsan gibi)
ilk önce telefonunu rootlucaksın(baya uzun iş ace root yaz bulursun) sonra cpu hızlarını yükselticeksin çok az miktarda oyun var ben buldum ama link veremem yasak biraz ara bulursun sende hadi kolay gelsin :9

İyide arkadaşım sende bilip bilmeden konuşma benim telefon htc explorer 600mhz ve minecraf pe çalıştırıyor ve kasmiyor ace in çaliştirmama nedeni cpu hızında değil yani masal anlatma burada 600mhz açiyorsa 920mhz hayli açar bu birazda ram den kaynaklaniyor arkadasin sorusuna gelirsekte SurvivalCraft apk sini bulabilir netten oda minecraft gibi onuda oyniyabilir arkadasin ace telefonunda açmadigi için onu oynuyordu google amcaya sorarsa yönlendirir o :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Ve bu arada google play store de gözükmesinin nedeni, android sürümüdür. Android sürümü yettiği için gözüküyor fakat telefonun rami az ise telefon açmaz ama inetrnetten minecraft pe for galaxy ace diye arattırırsan çıkabilir. Benim arkadaşımda galaxy gio vardı subway surfersi açmıyodu adam gitti netten indirdi kasmadan oynuyor şimdi :)