Farlands Nedir ? // Minecraft Dünyasının Sonu

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sanırım 1.8'de ender pearl ile oradan geçilebiliyodu en azından snapshotlarda işe yarıyodu.

1.8'de Görünür sınır eklendiğinden ve dünya az da olsa küçültüldüğünden Farlands'e gidilebileceğini sanmıyorum ama denemedim ._.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Git Forum Kurallarını Sen Oku,Mini Moderatörlük yasak.Biz burada kaç yıldır duruyoruz bak hiç mod olmak için öyle şeyler çabaladımmı?Bi kaç gün önce katılıp mod olunmaz bunu aklına sok.
Mini-Moderatörlük yasak değil, asıl sen okumalısın. Senin söylediğin "Moderatör gibi davranmak"
Mini Moderatörlük
Mini-moderatörlük bir kural ihlali durumunda üyenin gönderisine ihlal ettiği kural hakkında bilgi yazmaktır. Eğer bir üye bir kuralı ihlal ettiyse (konunun yanlış yere açılması veya gerekli içeriğin olmaması gibi) diğer üyelerimizin hangi kuralı ihlal ettiğine ve bunu nasıl düzelteceğine dair üyenin konusuna mesaj yazması serbesttir. Uygun bir "Mini-moderatörlük" şu şekilde olmalıdır:

• Hangi kuralın ihlal edildiğini açıklar
  • Gerektiğinde kural ihlalini nasıl düzeltebileceğini açıklar
  • "Rapor edildi", "Moderatörlere bildirdim" gibi mesajlar göndermez.
Daha sonra içeriği rapor etmelidir. Rapor etmeden "mini-moderatörlük" yapmak yasaktır.

"Mini-moderatörlük" mesajları ilgili bölüm moderatörü tarafından daha sonra kaldırılacaktır.

Skyles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
la tamam bi sus la tamam sen mini moderatörsün yeter ki sus mutlu ol amg
Küfür Kullanımı
Aile dostu bir forum olarak küfürleri engellemek için küfür filtresi kullanıyoruz, fakat yinede küfüre tam olarak engel olamayabiliyor. Küfür içerikli tüm gönderiler kaldırılacaktır. Kısaltılmış küfürler, kendi kendinize sansürlemenizde buna dahildir.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
820 saat w ye basmak gerekirmiş.
Saydınmı ?:D