Farlands Nedir ? // Minecraft Dünyasının Sonu

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar.Bugün sizlere Farlands'ı tanıtacağım.Bu kesinlikle mod falan değildir.Bildiğimiz normal Minecraft.

Aslında Son Değil !
Son falan değil onu dikkat çekmesi için yazdım :D Ancak Minecraftta çok ilerleyince,öyle bir yere varırsınız ki,Oradan birdaha ileriye geçemezsiniz.Çünkü çok lag olur.Birsürü bug vardır.Gravel gibi şeyler değişik hareketler yaparlar.Değişik Dağımsı yerler görebilirsiniz.Bunu anlatmak bile çok zor.Değişik şeylerde olabilir.Mesela Biyomlar Anında Kesilip,Ağaçlar vs Bile Yarıda Kalabilir.Freecam gibi ağaçların içinden geçebilirsiniz.Ve dediğim gibi düşme ihtimalinizde var.

Nasıl Gidilir?
Gitmek için 820 Saat W'ye basmak Zorundasınız.Ama ben bunun başka bir yolunu buldum.
/tp <NICK> 29999999 50 29999999 yazıp gidin.Heryer simsiyah gözükebilir.Dünyadan çıkıp geri girin.

Önce Normal Dünya Gibi Gözükebilir;
Biraz İlerleyin... Düşeceksiniz.Ancak Kesinlikle Başka Bir Boyut Değildir.

KISACA :
Farlands'de Birsürü Bug Peşpeşe Gelir ve İlginç Şeyler Olur

[DOUBLEPOST=1409629516,1409629029][/DOUBLEPOST]DİPNOT : Eğer dünyada olmazsa,Çok daha ileri gitmeyi (Yürüyerek) veya Kumlardan biryer (Düşecek şekilde) yaparsanız Farlands'de olduğunuzu da anlayabilirsiniz[DOUBLEPOST=1409629723][/DOUBLEPOST]Birde azönce gittim.Sanki görünmez bir duvar varmış gibi geçilmiyordu o tarafa.Teleport komutu yazdım Siyahlık çıktı mapten girip çıktım.Sonra MC Hata verdi :D

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Görünmez Duvarların Arkasına Geçebilmek için 1.2.5 sürümünde Oynayın. ileri sürümlerde geçilmiyor. Ama Geçerken Uçun Çünkü Direkmen Yerin İçine Düşersiniz. Ve Sona Gitmeyin Bugda kalırsınız. Neyse Fazla Konuştum :D

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
O Görünmez Duvarların Arkasına Geçebilmek için 1.2.5 sürümünde Oynayın. ileri sürümlerde geçilmiyor. Ama Geçerken Uçun Çünkü Direkmen Yerin İçine Düşersiniz. Ve Sona Gitmeyin Bugda kalırsınız. Neyse Fazla Konuştum :D

Benim konuştuğum kadar konuşmadın ama .-.
Pırakmam

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Farlands = Uzak diyar/alan, dikkat çekmek için yanlış cümle.

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Not(eklemeyi unutmuşsun :D) : Eger yeni bir dünya açınca orada direk doğma ihtimaliniz %0,0000001'dir. :)
Öyle bir ihtimal imkansız dır ihtimali bile yoktur çünkü aynı seed ile 1 den fazla dünya kurarsanız sadece belli 1-5 chunk arasında spawn olursunuz o chunklarında orda olması imkansızdır.

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benimki dahil 3 konu açıldı hakkında. Forum kurallarında yazmıyor olabilir ama üşenmeyip önckei konuları ararsanız iyi olur. Ha, eğer yine de yapacaksan en kapsamlısını sen yap ki güncelleme gibi olsun. Rapor atmıyorum.

NewEnch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu mesaj gereksiz olduğundan sahibi tarafından silindi. -NewEnch

Son düzenleme:

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1.Dikkat çekmen için öyle yazman yanlış bir davranış.
2.Açılmış konu.Spam'e giriyor. Yetkililer açılmış konuları açmayın diye bas bas bağırıyor siz hala ne yapıyorsunuz

Değerli yetkililer. Kendini moderatör gibi göstermeye çalışıyor gibi düşünmeyin. Ben sadece moderatör olmak için çabalıyorum.

Sanane kardeşim?Modmusun sen.

NewEnch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanane kardeşim?Modmusun sen.

Ben sana hatanı anlattım. sende hatanı anlamamak için Sanane dedin.Böyle durumlarda sanane demek kabullenmeme göstergesidir. Kabullen işte. her şey apacık ortada. Hala itiraz ediyorsan forum kurallarını oku.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1.Dikkat çekmen için öyle yazman yanlış bir davranış.
2.Açılmış konu.Spam'e giriyor. Yetkililer açılmış konuları açmayın diye bas bas bağırıyor siz hala ne yapıyorsunuz

Değerli yetkililer. Kendini moderatör gibi göstermeye çalışıyor gibi düşünmeyin. Ben sadece moderatör olmak için çabalıyorum.
"Moderatörlük" böyle olmaz, öncelikle Türkçeyi düzgün kullanmalısın, her ne kadar imla kurallarına dikkat etsen de noktalama işaretleri konusunda biraz kötü olduğunu söylemeliyim, ama lütfen yanlış anlama. "Moderatörlük" için başvuru yapmalısın, her yardım eden Moderatör olamıyor ancak bir kişiye hatalarını anlatarak, hatalarını nasıl düzelteceğini söyleyerek, "Mini-Moderatörlük" yapabilirsin ancak yardım ettiysen o konudaki mesajın silinir.

İlgili kural ;
Mini Moderatörlük
Mini-moderatörlük bir kural ihlali durumunda üyenin gönderisine ihlal ettiği kural hakkında bilgi yazmaktır. Eğer bir üye bir kuralı ihlal ettiyse (konunun yanlış yere açılması veya gerekli içeriğin olmaması gibi) diğer üyelerimizin hangi kuralı ihlal ettiğine ve bunu nasıl düzelteceğine dair üyenin konusuna mesaj yazması serbesttir. Uygun bir "Mini-moderatörlük" şu şekilde olmalıdır:

• Hangi kuralın ihlal edildiğini açıklar
  • Gerektiğinde kural ihlalini nasıl düzeltebileceğini açıklar
  • "Rapor edildi", "Moderatörlere bildirdim" gibi mesajlar göndermez.
Daha sonra içeriği rapor etmelidir. Rapor etmeden "mini-moderatörlük" yapmak yasaktır.

"Mini-moderatörlük" mesajları ilgili bölüm moderatörü tarafından daha sonra kaldırılacaktır.

NewEnch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"Moderatörlük" böyle olmaz, öncelikle Türkçeyi düzgün kullanmalısın, her ne kadar imla kurallarına dikkat etsen de noktalama işaretleri konusunda biraz kötü olduğunu söylemeliyim, ama lütfen yanlış anlama. "Moderatörlük" için başvuru yapmalısın, her yardım eden Moderatör olamıyor ancak bir kişiye hatalarını anlatarak, hatalarını nasıl düzelteceğini söyleyerek, "Mini-Moderatörlük" yapabilirsin ancak yardım ettiysen o konudaki mesajın silinir.

İlgili kural ;
Mini Moderatörlük
Mini-moderatörlük bir kural ihlali durumunda üyenin gönderisine ihlal ettiği kural hakkında bilgi yazmaktır. Eğer bir üye bir kuralı ihlal ettiyse (konunun yanlış yere açılması veya gerekli içeriğin olmaması gibi) diğer üyelerimizin hangi kuralı ihlal ettiğine ve bunu nasıl düzelteceğine dair üyenin konusuna mesaj yazması serbesttir. Uygun bir "Mini-moderatörlük" şu şekilde olmalıdır:

• Hangi kuralın ihlal edildiğini açıklar
  • Gerektiğinde kural ihlalini nasıl düzeltebileceğini açıklar
  • "Rapor edildi", "Moderatörlere bildirdim" gibi mesajlar göndermez.
Daha sonra içeriği rapor etmelidir. Rapor etmeden "mini-moderatörlük" yapmak yasaktır.

"Mini-moderatörlük" mesajları ilgili bölüm moderatörü tarafından daha sonra kaldırılacaktır.
1.Ben Türkçe'yi doğru kullanıyorum. Ancak biraz fazla nokta kullanıyorum.
2.Bu kurala dikkat etmemiştim teşekkür ederim.Ben sadece hatasını anlatmak istemiştim.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
adamı moderatör olcam diye hırs kaplamış la sanki dünyayı kurtarcak
Böyle söyleme, sen bu forumda kaç tane doğru düzgün kurallara uyan birini gördün ? Çok kişi var ama çoğu yanlış yapıyor, tabi bazılarının hakkını yememek lazım.[DOUBLEPOST=1410428670,1410428608][/DOUBLEPOST]
1.Ben Türkçe'yi doğru kullanıyorum. Ancak biraz fazla nokta kullanıyorum.
2.Bu kurala dikkat etmemiştim teşekkür ederim.Ben sadece hatasını anlatmak istemiştim.
Evet, Türkçe'yi doğru kullanıyorsun ama "," konacak yerde "." koyuyorsun onu anlatmak istedim, bu arada zaten o bir kural değil sadece bir öneri ^^

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben sana hatanı anlattım. sende hatanı anlamamak için Sanane dedin.Böyle durumlarda sanane demek kabullenmeme göstergesidir. Kabullen işte. her şey apacık ortada. Hala itiraz ediyorsan forum kurallarını oku.

Git Forum Kurallarını Sen Oku,Mini Moderatörlük yasak.Biz burada kaç yıldır duruyoruz bak hiç mod olmak için öyle şeyler çabaladımmı?Bi kaç gün önce katılıp mod olunmaz bunu aklına sok.

K

Klood07

Ziyaretçi
Sanırım 1.8'de ender pearl ile oradan geçilebiliyodu en azından snapshotlarda işe yarıyodu.