Faction Server VEYA Rpg Server

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
tecrübe ve emek gerekiyor ve tr de öyle sık görülen bişi diil

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
tecrübe ve emek gerekiyor ve tr de öyle sık görülen bişi diil
dostum türkler 100x100 alana herşeyi kup şekli verip bura ench bura market deyip sunucu açıyor hele bide lapisli sunucularda ( sanki lapissiz sunucu yapıyorlarmış gibi :p )

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rpg açmana yardım ederim istersen benle iletişime geçebilirsin

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
masaüstü role playing kitaplarının satıldığı bi kitapçı bilen var mı yada ona yardımcı olacak şey?

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence de RPG açmalısın sabit bir oyuncu kitlen olur. Uzun zaman önce tek başıma başladığım bir RPG serverim vardı. %60 kadarı bitmişti fakat sonra projeyi askıya aldım. Tek çok zor oluyor.
İyi Forumlar.

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rpg açmana yardım ederim istersen benle iletişime geçebilirsin
rpg açarsan sunucuya belli bi kitle gelir yani rol sevenler azdır ama kalıcıdırlar, mmorpg de faction lapis teki gibi çocuklar gelir, oyuncular factiondan daha fazla kalıcı olur ama yine güzel ve tutulabilecek bişi yapamazsın batar gider o da. mmorpg açıcaksan pl önerisinde bulabilirim istersen ö.m ile ulaşabilirsin

Mmorpg server yapımına başladım. Bir kaç öneri alabilirim. Sistemler hakkında. Mesela + basma sistemi filan...

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
+ basma sistemi için RPG İtem Tarzı bir eklenti bulmalısın ve Shopkeeper tarzı bir eklenti daha kullanabilirsin. Ayrıntılı anlatamayacağım buradan.

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
+ basma sistemi için RPG İtem Tarzı bir eklenti bulmalısın ve Shopkeeper tarzı bir eklenti daha kullanabilirsin. Ayrıntılı anlatamayacağım buradan.
Zaten o sistemi nasıl yapacağımı buldum şans oranı filan ekleyeceğim birde.

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
Mmorpg server yapımına başladım. Bir kaç öneri alabilirim. Sistemler hakkında. Mesela + basma sistemi filan...
shoopkeepers arzın da yapabilirsin ancak arayüz biraz kötü durur biraz daha gelişmiş bir skript ile kolaylıkla yapabilirsin ö.m ile ulaş fikir vs veririrm[DOUBLEPOST=1432314544,1432314430][/DOUBLEPOST]pl önerisi yaparım rpg items dan daha güzel pl ler var daha sağlıklı ve güncellenen.

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın dediği gibi skript ile halledebilirsin şans işini sanırım.

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın dediği gibi skript ile halledebilirsin şans işini sanırım.
Dediğim gibi zaten + basma sisteminin hepsini düşündüm nasıl yapacağımı filan hatta skripti filan bitti sayılır.
Sadece onun gibi yeni fikirler arıyorum.[DOUBLEPOST=1432314671,1432314636][/DOUBLEPOST]Örneğin sınıf sistemi olmalımı olursa hangi sınıflar v.b[DOUBLEPOST=1432314969][/DOUBLEPOST]Önce ben aklımdakini söyleyeyimde.
Sınıf olmalı bence . Sınıflar olarakda;
Suikastci , Büyücü , Tank , Okçu(ADC) , Savaşçı ( Lol Vol 1 :D )

Düşünüyorum.

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi zaten + basma sisteminin hepsini düşündüm nasıl yapacağımı filan hatta skripti filan bitti sayılır.
Sadece onun gibi yeni fikirler arıyorum.[DOUBLEPOST=1432314671,1432314636][/DOUBLEPOST]Örneğin sınıf sistemi olmalımı olursa hangi sınıflar v.b[DOUBLEPOST=1432314969][/DOUBLEPOST]Önce ben aklımdakini söyleyeyimde.
Sınıf olmalı bence . Sınıflar olarakda;
Suikastci , Büyücü , Tank , Okçu(ADC) , Savaşçı ( Lol Vol 1 :D )

Düşünüyorum.
Bence şu şekilde sınıfları yapabilirsin.
Avcı: Bir yere kadar sadece ok ve yayla(Başka silah da olabilir.) gider bir yerde okçu ve suikastci olarak ayrıla bilir.
Savaşçı: Bir yere kadar hafif zırhlar ve kılıçla gider bir yerde Muhafız ve Cesur gibi sınıflara ayrılır.
Büyücü: Bu tek sınıf olabilir aklıma bir şey gelmedi.

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence şu şekilde sınıfları yapabilirsin.
Avcı: Bir yere kadar sadece ok ve yayla(Başka silah da olabilir.) gider bir yerde okçu ve suikastci olarak ayrıla bilir.
Savaşçı: Bir yere kadar hafif zırhlar ve kılıçla gider bir yerde Muhafız ve Cesur gibi sınıflara ayrılır.
Büyücü: Bu tek sınıf olabilir aklıma bir şey gelmedi.
Hmm. Bunu düşüneceğim. Büyücü konusunda animelerden bir şeyler eklerim :D

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi fikir konusunda hayla eksik yanlar var. Bu kadar yetmez biliyorum. Şuanda sınıf,+ basma, birde boss & zindan & kasılma yerleri filan var