Faction Server VEYA Rpg Server

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi ya faction server yapacağım yada rpg server. Bu ikili arasında kaldım.
Aslında aklımda faction vardı ama artık şu küçük çocuklardan gına geldi.Ayrıca faction açarsamda mecburen lapisli
açmak zorunda kalacağım.
Bir yanımda rpg server aç diyor. Hem grupca oynarsın. Sende eğlenirsin oyuncularda.

Mesela faction serverda boş boş etrafta dolaşıyorum. Örneğin; Arsalarda koşturma , spawnda parkurculuk , lapisde hoplama&zıplama v.b
faction server açınca nerdeyse 1 günüm böyle geçiyor.Ama iyi yanı rpg servere göre daha fazla para kazanıyorum.
Rpg serverde fazla para kazanılamıyor diye düşünüyorum.

Şu rpg serverlerin çoğunda da texture pack denilen olay var. Bu olay hakkında en ufak bir bilgim yok oda kötü taraf :/ Rpg pluginlerini
de fazla bilmiyorum. Ama aklımda projeler var.

Kısaca lapis açıp da serverin tutmamasından korkuyorum. Rpg açmaya çalışıpda açamamaktan korkuyorum.Aklıma iyi 10-15 fikir gelmediğinden
korkuyorum :/

Sorunumu anlamışsınızdır sizce ne yapayım ? Şimdi böyle yazınca sanki bütün dertlerim uçmuş gitmiş gibi :D

Edit: Rpg server olarak aklımda mmorpg var çünkü normal rpgde aklıma bir hikaye filan gelmez diye korkuyorum al bir
korku daha yeter ulan! :D

ProOyuncu12

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
herkes faction server açıyor sende rpg açda değişiklik olsun :)

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tek başına iş yapma o zaman bu işi bilen birisinden yardım iste
Grupça çalışınca olmuyor ya beceremiyorum. Her şeyi kendim yapınca neyin ne olduğunu anlayabiliyorum. Tek sorun texture pack.[DOUBLEPOST=1432226134,1432226037][/DOUBLEPOST]Acaba ilk faction açıp sonra mı rpg açsam ?

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
rpg açarsan sunucuya belli bi kitle gelir yani rol sevenler azdır ama kalıcıdırlar, mmorpg de faction lapis teki gibi çocuklar gelir, oyuncular factiondan daha fazla kalıcı olur ama yine güzel ve tutulabilecek bişi yapamazsın batar gider o da. mmorpg açıcaksan pl önerisinde bulabilirim istersen ö.m ile ulaşabilirsin

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Dostum Rpg Tabikide kararsız kalma bende öle oluyordum açtım rpg sunucu tuttu ama ben yapamadım ( bazı şeyler eksikti )