Event Fikirleri

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O da var fakat sonuçta sandığı ben görebiliyorum, hilesi olmayan biri göremiyor? Adaletsiz olur. Ama binlerce kumun arasına diamond block sıkıştırırsınız insanlar onu kazar alır o ayrı bir şey. (X Ray ile oda gözükür :( )
aklıma şöyle bir eventte geldi tabi skript ile olucak bir şey bir oyuncu o anda bir taşı kırdımı %10 Şans ile taş yerine diamond gelebilir nasıl fikir ama :)

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında... Event değilde belirli günlerde her şeyin bereketi artsa daha iyi olur...
Dediğin plugini tam otomatik bir şekilde yapmıştım yakın zamanda spigotta paylaşmayı düşünüyordum :)[DOUBLEPOST=1435571343,1435571229][/DOUBLEPOST]
Bu biraz zor bir şey
basit aslında 300 tavuk spawnlayıp 1 tanesinin UUİD'sini kaydediceksin sonrada ondan çıkan kitabı çıkarma işleminde değiştiriceksin KAZANDIN yazıcak[DOUBLEPOST=1435571402][/DOUBLEPOST]
aklıma şöyle bir eventte geldi tabi skript ile olucak bir şey bir oyuncu o anda bir taşı kırdımı %10 Şans ile taş yerine diamond gelebilir nasıl fikir ama :)
neden skript javayla olmuyormuymuş? :D

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dediğin plugini tam otomatik bir şekilde yapmıştım yakın zamanda spigotta paylaşmayı düşünüyordum :)[DOUBLEPOST=1435571343,1435571229][/DOUBLEPOST]
basit aslında 300 tavuk spawnlayıp 1 tanesinin UUİD'sini kaydediceksin sonrada ondan çıkan kitabı çıkarma işleminde değiştiriceksin KAZANDIN yazıcak[DOUBLEPOST=1435571402][/DOUBLEPOST]
neden skript javayla olmuyormuymuş? :D
Daha kolay :D :D

Eroiser

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival Sunucuda Rain Eventimi Yapıyorsunuz ?

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gelecek projelerimden birini yazıyım: Oyunda akşam üzeri olduğunda dünyanın rastgele bir yerinde stand oluşucak. Bu stand Baş cadının standı olucak ve bu cadının bir kazanı olucak. O kazana yaklaşmak biraz zor da olsa kazana boş şişeyle tıklarsan normalden yüksek iksir çalmış olucaksın. Ve her oyuncu en fazla 5 adet çalabilecek bu kazandan. 5 tane hakkı dolduğunda cadı tarafından büyülenerek spawn noktasına yollanıcak.

Normalden yüksek iksirden kastım örneğin hız 5 (5 saniye), güç 4 (3 saniye) ateş direnci (15 dakika), hızlı kırma (3 dakika) gibi gibi. Ama bazen şansına körlük + hız5 gibide verebilecek her şey rastgele ihtimallerle olucak.

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gelecek projelerimden birini yazıyım: Oyunda akşam üzeri olduğunda dünyanın rastgele bir yerinde stand oluşucak. Bu stand Baş cadının standı olucak ve bu cadının bir kazanı olucak. O kazana yaklaşmak biraz zor da olsa kazana boş şişeyle tıklarsan normalden yüksek iksir çalmış olucaksın. Ve her oyuncu en fazla 5 adet çalabilecek bu kazandan. 5 tane hakkı dolduğunda cadı tarafından büyülenerek spawn noktasına yollanıcak.

Normalden yüksek iksirden kastım örneğin hız 5 (5 saniye), güç 4 (3 saniye) ateş direnci (15 dakika), hızlı kırma (3 dakika) gibi gibi. Ama bazen şansına körlük + hız5 gibide verebilecek her şey rastgele ihtimallerle olucak.
Skriptle yapılabilir stand dediin armor stand mı ?

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yabancı oynadığım bir server da vardı çook çok eskiden. Event'e özel Kocaman böyle bir alana İşte ağaçtır. Ev falan böyle oralarada chestler gizlemişler . Gayet güzeldi

VE bunu Nitrado da uyguladı kış şeyinde .

Veya böyle parkur olsun bitiren ilk 3 kişi , Domuz yarışı falan

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Bleachteki Quincy tarzinda bir pvp eventi olabilir. Event esnasinda envanterin kaydedilir ve sifirlanir ondan sonra eline texture packli bir yay gelir ondan attigin her ok boyle yere dusmiyecek kadar hizli ok atar. Kim sona kalırsa onada ödül verirsin.

Kurosaki Ichigo ile Getsuga Tenshou atarken gönderildi.

Takemaster

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ayrı bir event şehri oluştur. 10 oyuncu limiti de olsun event şehrine içinde iron p3 kask vs olan sandıklar koy. 5 dk içinde oyuncular sandıklardan eşa toplasın event sonunda kazanılan eşyalar oyunculara verilsin.