Event Fikirleri

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Türkiyedeki sunucularda hep aynı şey rain rain rain farklı bi event fikirleri çıksın artık daha eglenceli yenilikci fikirler edinelim hem oyuncu öyle hazıra konamasın biraz eventten birşeyler kapabilmek için oda çabalasın 1-2 dakikada biten bir iş olmasın herkes mantıklı güzel fikirleri varsa versin ilk ben başlıyorum

Hasat Zamani Etkinligi:

???X??? Büyüklügünde Bir Tarla içerisinde her yerde bugday ekili olsun Oyuncular o tarlada kendileri toplayacakları bugdayları satabilsinler böylece para kazanmış olurlar kısa yoldan

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cidden yenilikçi fikirler söylerseni ve ikna olursam yapabilirim :)

Eroiser

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne Sunucusu Için Factionmu ?

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında... Event değilde belirli günlerde her şeyin bereketi artsa daha iyi olur...

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Survival İçin Yüzme Gibi Eventler Yapabilirsin :/[DOUBLEPOST=1435569917,1435569842][/DOUBLEPOST]
Survival Sunucu[DOUBLEPOST=1435569838,1435569804][/DOUBLEPOST]
Tam anlamadım dedigini
Adamlar Yüksek Bir Yere Geçecek Ve Ordan Suya Atlamaya Çalışacak Ama Atlarken Engeller Olcak :/

KirazTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim sunucumda vardı, size de öneririm; bir kum yığının içine gizlenmiş sandıklar yerleştirebilir ve içlerine değerli eşyalar koyabilirsiniz, faction sunucular için farklı bir event tekniği, ayrıca emek gerektiriyor :) İyi oyunlar.

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim sunucumda vardı, size de öneririm; bir kum yığının içine gizlenmiş sandıklar yerleştirebilir ve içlerine değerli eşyalar koyabilirsiniz, faction sunucular için farklı bir event tekniği, ayrıca emek gerektiriyor :) İyi oyunlar.
Bunu Farklı Şekilde Düzenleyip Bende Aynı Tarz Yapıcam Güzel Fikir Teşekkürler +1 :)

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ChestESP :)

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ChestESP için gereginden fazla sandık koyup yanlızca bazı sandıklara degerli eşyalar koyabiliriz :)
O da var fakat sonuçta sandığı ben görebiliyorum, hilesi olmayan biri göremiyor? Adaletsiz olur. Ama binlerce kumun arasına diamond block sıkıştırırsınız insanlar onu kazar alır o ayrı bir şey. (X Ray ile oda gözükür :( )

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
büyük bi alana 10 15 tane tavuk koyun kitap yumurtlamaya başlasınlar yaklaşık 300 kitap arasından birinin içerisinde kazandın yazsın kazanana ödülünü ver