En Sevdiğiniz Oyun Hangisi?

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
TF-2
MİNECRAFT
COUNTER STRİKE
AGE OF EMPİRES II SERİSİ

XeXgoG45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MİNECRAFT Tabi kide ve Point Blank S2 SON SİLAH CS 16

Alpereno

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rakion ,League of Legends,Wolfteam,Pointblank,Battles of the Immortalsve shaiya

L

LifeTaker

Ziyaretçi
CS 1.6, Call Of Duty Black Ops, Crysis 1, 2, 3, Football Manager 2012, 2013, Minecraft, LoL, Androidden Arcane Legends ve Minecraft PE :sırıtmak: ve tabi ki Assasin Creed serisi + Age Of Empires 2 daha sonra çıkan serilerinde bile daha iyi :)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Mass Effect 3-EA Gamesin en iyi 10 oyunu arasında bulunan oyun,sonu ile büyük hayal kırıklığı yarattı ama hala benim baş tacım :)
Mass Effect serisi-uzun lafın kısası,seriye hastayım :D
Minecraft-Söylemeye gerek yoktur herhalde :)
Happy Wheels-Tobuscus ve Pewdiepie'den izleyerek alıştığım,başlayıp bir türlü bırakamadığım oyun.
Don't Starve-Açlıktan değil sıkıntıdan öldüğüm,Demosundan başka oynayamayıp Pintipanda TVden izlediğim oyun :p.
Far Cry 3-Videoyundan görüp hastası olduğum,ama bir türlü oynama fırsatını yakalayamadığım oyun.
Crysis-Beni FPS oyunlarına bağlayan ilk oyun.

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gears of War 3 , Call of Duty serisi , Minecraft

iAEnder

Marangoz
En iyi cevaplar
0
MİNECRAFT : Anlatmaya gerek yok
LEFT 4 DEAD 2 : Zombilerle kapışıyon (mükemmeldir)
DON'T STARVE : Hatta kalma oyunu (bu da mükemmeldir)
TERRARİA : Minecraft 2D
CRAZY TAXİ 3 :D : Taksi sürüyon daha ne diyim :D
HALO : Kısaca Gelecekteki Savaşlar
HAPPY WHEELS : Bazı map'lar yapıyolar onları karekterler'le geçmeye çalışıyon (Tavsiyemdir zaten indirmeye gerek yok internetten oynanıyo)

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben crazy taxi 3 ü 4-5 yaşlarımdayken oynardım :D

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmmm hep zorlandığım bir soru. Sanırsam birkaç tane sayıcam ben de:
Sid Meier's Civilization serisi (özellikle 4 ve 5) : Sıra tabanlı strateji hayranıyımdır
Bastion: Hayatımda gördüğüm en güzel Action-RPG oyunu
Braid: Beynimi zorlayabilmiş az sayıdaki oyundan biri
KOTOR serisi: Hey, neticede Star Wars fanatiği bir RPG oyuncusuyum...
Portal 2: Tek kelime: GLaDOS...
GTA Vice City: Ergenliğimin oyunu
Serious Sam 2: Ergenliğimden hala keyif aldığım başka bir kalıntı
Pokemon Fire Red: Şimdi, bunu oynamamışlara acıyorum...

KoKominerTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
CALL OF DUTY BLACK OPs 2 MULTIPLAYERI ACAYİP GÜZEL[DOUBLEPOST=1376077472,1376077238][/DOUBLEPOST]
1->Half-Life,Valve Softwaretarafından geliştirilen1998yılının en iyi oyunu seçilmişFPSbilim kurguoyunu.Sierra Studiostarafından19 Kasım1998'te dağıtılmaya başlanmıştır. Oyun daha sonraPlayStation 2için uyarlanarak14 Kasım2001'de piyasaya sürülmüştür. EskiMicrosoftçalışanları tarafından kurulanValve, ilk başlarda bir dağıtımcı bulmakta zorlanmıştır.SierraOn-Line üç boyutlu aksiyon oyunu yapmaktaki ilgisini açıkladıktan sonraValveile anlaşmıştır. Oyunun kamuoyuna en geniş duyuruluşu1997'dekiE3olarak da bilinen Electronic Entertainment Expo yani Elektronik Eğlence Fuarı'nda olmuştur. Oyun,Microsoft Windowsiçin tasarlanmıştır ve Valve tarafındanQuake motorunungeliştirilmiş bir versiyonu olanGoldSrcadlıgrafik motorunukullanmaktadır.
Half-Life oyununda oyuncu, Dr. Gordon Freeman adlı yeni mezun bir kuramsal fizikçiyi canlandırmaktadır. Oyun, yanlış giden birışınlanma deneyinin ardından Dr. Freeman'ın içinde bulunduğu yeraltı gizli araştırma tesisinden kaçışını konu alır
Half-Life bir FPS oyunudur, yani oyun ana karakterin görüş açısından oynanır. Oyunun ilerleyebilmesi için oyuncunun gerekli bulmacaları çözmesi ve aksiyon bölümlerinden canlı çıkabilmesi gerekmektedir. Half-Life, yazılı ardışıklığı kullanır. Yazılı ardışıklık terimi, video oyunlarında oyuncunun bir hareketi veya bir yere varması ile harekete geçen önceden belirlenmiş olaylar dizisine verilen addır. Örneğin oyuncunun kilitli bir kapıyla karşılaştığında bir uzaylının o kapıyı kırması gibi küçük bir olaydan öyküyle ilgili önemli bir noktaya varılır. Oyun, rastlantılar sonucu uç uca eklenmiş olaylar bütünü gibi görünmektedir. Aslında hepsi önceden planlanmış ve zamanı ayarlanmış olaylardır. Birçok FPS oyununda kesit sahneler kullanılır. Bu kesit sahnelerde oyunun ve öykünün ilerleyişiyle veya arka planla ilgili bazı bilgiler oyuncuya aktarılır; ama Half-Life bu yöntemi kullanmaz. Bu durum da oyuna çok büyük bir gerçekçilik katmıştır. Oyuncu gerçekten o bilim adamı Dr. Gordon Freeman'ın yerindedir, sadece onun gözünden görür ve hiçbir şeyden haberi yoktur; öyküyü kavramada ve bulmacaları çözmede tek başınadır. Bütün oyun sadece yazılı ardışıklıkla ilerler, oyuncu da Dr. Freeman'ı hiç dışarıdan göremez, tüm oyun Dr. Freeman'ın gözünden aktarılır. Half-Life'ta seviyeler veya bölüm bitimleri/başlangıçları yoktur, oyun bölümlere ayrılmıştır ve bölüm geçildiği zaman ekranda yeni bölümün adı görünür ve kaybolur, ilerleyen öyküye hiçbir müdahale olmaz. İlerleyiş, yüklemeler dışında sadece birkaç yerde kesilir. Bunlardan birisi, ABD askerlerininDr. Gordon Freeman'ı tuzağa düşürdükten sonra bayıltıp esir aldığı bölümdür. Bir diğeri ise oyunun sonunda final sahnesinin [Nihilanth] öncesinde gerçekleşir.

2-> c & c 3 kane's wrath benim için en iyi oyunlardan biri bu oyunun senaryosu müthiş ama half life kadar deil

3-> call of duty modern warfare 2 bu oyun benim için iyi oyunlardan ama ilk 3 çe giremez

4-> counter strike 1.6 en çok multiplayer olarak oynadıgım oyundur kingofcsden yüklemiştim kingofcs serverlerinde muhtemelen görmüşünüzdür nickim: ,empty

5->minecraft anlatamam ömrüm yetmez

edit: sonra ilk üçü yazacam

Hiç okuyamam :p

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
MineCraft: Baymaya başladı
Team Fortress 2: Asla baymaz +1
Left 4 Dead Serisi: Bayıyor mu? :S +1
Don't Starve: Erken bayıyor.
Garry's Mod: İşsizseniz size göre +1
Cs ve serisi: Yani.. +1
Portal ve serisi: +1
LoL: Soygun yapıyor sakın TL verme. Karakterleri parayla almak nedir :S Neyse idare eder +0.5
Dota 2: +1 LoL'e basar canım benim <3
COD serisi: Bazen bayar bazen baymaz. MP oyna :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
lec of ligınds, maynkraf, infeytşın sörvivır