Eğlence Amaçlı Serverimiz Açıldı - 4 Kişiliktir - Tekkit Classic 3.1.2 IP: 5.62.126.59:10800

Hangisini Açalım ?

• TekkitClassic 3.1.2 (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 4 25.0%
  • FTB Unleashed (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 5 31.3%
  • Direwolf20 1.7.10 (Bilgisayar 4 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 7 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Resiminiz veya bir kanıdınız olmadan bizim haksız yere banladığımızı söyleyemezsin, %100 banlanmanın bir sebebi vardır. Burak gereksiz yere hiçbir kimseyi banlamaz. Faruk isimli biri bizim eski kadrodaydı ve forumumuzu çökertmeye çalıştığı için kadrodan atıldı ve ardından sövdü, fakat biz sunucuda ona ban atmıyoruz çünkü o kişisel bir mesele. Burak'da asla gereksiz yere banlamaz SS verirsen yardımcı olabilirim tabi varsa.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
emi ben gitdim emeyimle rm dm yapdım bugün spawn da çogaltdım gitdi aldım evanterimden başkaları gitdi bugla yapdı onları ben emekle yapdım onları rad la başlayan nick li oyuncuda şahitim ben o kadar emek verdim crem beni banladı *** banımı kaldırın tmm 2 stack i bi oyuncu bugla yapıp verdi diyer rm ve dm ler emekle yapdım ben o crem in allah belasını versin bide sakın sw ye girmeyin 13 den beri asansör bozuk sw de 10 saat durdukdan sonra çogu şeyi yapabiliyosun rank şartmış bide rank bozuk[DOUBLEPOST=1396618771,1396616686][/DOUBLEPOST]ne oldu cevap yokmu kurucular tabi haksız yere banlamak kolay

Kendini bir şey zannetme ozaman serverde söyleseydin ve rapor edildin

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
burda Küfür Etmesen Olmaz Miydi? bela okumasaydin ? server'i Kötüleme Ne bilek bilip bilmeden yaptığını? ne biliyorsun haksız yere banladığı sebebi olmalı EĞER BUNLAR OLDUYSA GERÇEKSE KANİTLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya neden girmiyor demin Disconnected by server demişti şimdi de "The ban hammer has been spoken." diyor :/

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya neden girmiyor demin Disconnected by server demişti şimdi de "The ban hammer has been spoken." diyor :/
Auto ban tarafından ban yiyince öyle oluyor, ilk girişte Disconnected 2. de Banned diyor.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Server şu an Neden Kapali.

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen bi anda kapadiniz shutting down dedi ve hala kapalı acaba gecemi kapatıolar demiştimde şimdi bile kapalı acın artık yaw şu serveri bir kerede açın kapanmadan 1 haftada oynayalım yaw 1 kerecik açın

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sakin olun yeniden açmaya çalışacağız serveri bizede hak verin

RetriquAz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nedenini soleseniz bari

SM-T210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen yaw nedenini söleyin tamam size hak veriyorum ama insan bi söler niye kapandı diye :(
iz[DOUBLEPOST=1396875932,1396870399][/DOUBLEPOST]ve saat 18 e kadar açın lütfen aragon oynamak istiyorum aragon canım benim :)

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
keşke ftb olsa ya ne güzel bende gelirdim :p üşeniyorum tekkit yüklemeye.

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tekkit classic oyna bence ftb sıkıcı full arı üzerine kurulmuş bir saçmalık makineler filan yok çok sıkıcı[DOUBLEPOST=1396880537,1396880416][/DOUBLEPOST]yaw hala açılmadı açında girelim artık yaw sıkıldımmm

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ömer Hayırlısı Bugün Açılır :)