Eğlence Amaçlı Serverimiz Açıldı - 4 Kişiliktir - Tekkit Classic 3.1.2 IP: 5.62.126.59:10800

Hangisini Açalım ?

• TekkitClassic 3.1.2 (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 4 25.0%
  • FTB Unleashed (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 5 31.3%
  • Direwolf20 1.7.10 (Bilgisayar 4 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 7 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Hile Yaparsan Saten Banlanırsın. Bu Normal Diğil mi?

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Neden herkes bir sv açmak bu kadar kolaymış gibi yapmaya çalışıyor 1. olarak para lazım para verin açılsın 2.bir sunucu açmak o kadar kolay değil tabi bir kurucu gözünden değilde bir oyuncu gözünden bakıldığında svnin kapalı olması pek hoş karşılanmaz tabii ki ancak yinede kurucuyada hak verin bir server "tık" diye bi anda açılmaz

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim tamam haklısın ama o kdar dediler yok rionbilişim yok 64 gb ram yok 56 gb ramımız olcak yok no lag yok sınırsız acık yok yakında sizlerle aha işte gördük aylarca bekleyişten sonra 2 gün durup kapandı sw yya bakın swye hepinizden daha cok bagımlıyıdfm ben ama artık bi acın sunu yaw bi acılıo bi kapanıo yani böyle olcaksa konuyu kapa sw acılcagı zaman yeni konu ac artık foruma sadece bu konu yüzünden giriyorum ya bune

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
1.Burak Yani Crem Ben Konuştum. İlk olarak Metin 2 Server Açılacak. Sonra Tekkit SUNUCUSU Açılacak. Sizin İstedikleriniz Azda Olabilmesi İçin .Metin2 Gelen Parayla Tekkit Sunucusu Açcak :)

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim tamam haklısın ama o kdar dediler yok rionbilişim yok 64 gb ram yok 56 gb ramımız olcak yok no lag yok sınırsız acık yok yakında sizlerle aha işte gördük aylarca bekleyişten sonra 2 gün durup kapandı sw yya bakın swye hepinizden daha cok bagımlıyıdfm ben ama artık bi acın sunu yaw bi acılıo bi kapanıo yani böyle olcaksa konuyu kapa sw acılcagı zaman yeni konu ac artık foruma sadece bu konu yüzünden giriyorum ya bune

Arkadaşım sizlerede hak veriyorum fakat gerçekleri bilmeden konuşma. Peki ozaman sen aç nasıl olacak ? Skypemi ekle hs_white açık olarak konuşalım sende durumu gör

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya durumu bilmiyorum ama artık açın zaten premium olmadığım için (2 yıldır forumdaki her gift code yarışmasına katıldım) yarışmalara girdim ama hiç kazanamadım bi premium olsamda su premium tekkit lite tekkit classicfilan swlere girebilsem keşke ama nasip olmadı ne güzel freedom tekkit vardı acık şu an hatta girdim ona gecen gün ertesi güne kadar dm set oldum adamlar item atti geliştim baya sonra kimseye grief yapmadıgım halde birisi geldi benim eve bu grief yaptı admin dedi admin beni 1 gün jailde tuttu ertesi gün kurucu gelene kadar durucan dedi okey dedik ama sonra admin geldi hmm kesin bu yapmıştır direk ip ban atın dedi bana ip ban attılar o kadar dm rmler gitti ne güzel zengindim hatta dupe calışıodu bi tane o swde öle bi zengindimki adam grief yüzündne banladı beni sucsuz yani tek zengin oldugum oynamaktan mutlu oıldugum sw crazyden sonra oydu ama ondanda banlandım keşke premium olsam pre serverlerde oynasam ama nasip kiısmet değilmiş bende bu swnin acılmasını bekliyorum ne zamandır dnt serveride igrenc birtane red morning star icin 82 saat oynamak lazım canım cıktı bide onların ar checkleri buglu crazyde hemen 139 saat olmuştum her dkyi sayiyodu orda 1 saati 30 dk olarak sayıyor bi rank alamadım her şey banlı zaten ordada bir dupe calışıodu diaronx sagolsun oda engellendi artık sadece bu sw kaldı oynuyacak oda bi acılmadı ya tekkit oynamayı o kdr cok seviomki lagsiz bi swde oynamak hoşuöma gider ama ssw bi acılmadı ne yapcagımı şaşırdım nereye gitsem ban yiyorum bu swde ne zamandır acılmıyo kafayı yiycem hic tekkit swsi yok

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya durumu bilmiyorum ama artık açın zaten premium olmadığım için (2 yıldır forumdaki her gift code yarışmasına katıldım) yarışmalara girdim ama hiç kazanamadım bi premium olsamda su premium tekkit lite tekkit classicfilan swlere girebilsem keşke ama nasip olmadı ne güzel freedom tekkit vardı acık şu an hatta girdim ona gecen gün ertesi güne kadar dm set oldum adamlar item atti geliştim baya sonra kimseye grief yapmadıgım halde birisi geldi benim eve bu grief yaptı admin dedi admin beni 1 gün jailde tuttu ertesi gün kurucu gelene kadar durucan dedi okey dedik ama sonra admin geldi hmm kesin bu yapmıştır direk ip ban atın dedi bana ip ban attılar o kadar dm rmler gitti ne güzel zengindim hatta **** calışıodu bi tane o swde öle bi zengindimki adam grief yüzündne banladı beni sucsuz yani tek zengin oldugum oynamaktan mutlu oıldugum sw crazyden sonra oydu ama ondanda banlandım keşke premium olsam pre serverlerde oynasam ama nasip kiısmet değilmiş bende bu swnin acılmasını bekliyorum ne zamandır dnt serveride igrenc birtane red morning star icin 82 saat oynamak lazım canım cıktı bide onların ar checkleri buglu crazyde hemen 139 saat olmuştum her dkyi sayiyodu orda 1 saati 30 dk olarak sayıyor bi rank alamadım her şey banlı zaten ordada bir **** calışıodu diaronx sagolsun oda engellendi artık sadece bu sw kaldı oynuyacak oda bi acılmadı ya tekkit oynamayı o kdr cok seviomki lagsiz bi swde oynamak hoşuöma gider ama ssw bi acılmadı ne yapcagımı şaşırdım nereye gitsem ban yiyorum bu swde ne zamandır acılmıyo kafayı yiycem hic tekkit swsi yok
İçerik @canyo tarafından kaldırıldı. [Reklam][DOUBLEPOST=1397973350,1397972471][/DOUBLEPOST]

Cremranyec78

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ya durumu bilmiyorum ama artık açın zaten premium olmadığım için (2 yıldır forumdaki her gift code yarışmasına katıldım) yarışmalara girdim ama hiç kazanamadım bi premium olsamda su premium tekkit lite tekkit classicfilan swlere girebilsem keşke ama nasip olmadı ne güzel freedom tekkit vardı acık şu an hatta girdim ona gecen gün ertesi güne kadar dm set oldum adamlar item atti geliştim baya sonra kimseye grief yapmadıgım halde birisi geldi benim eve bu grief yaptı admin dedi admin beni 1 gün jailde tuttu ertesi gün kurucu gelene kadar durucan dedi okey dedik ama sonra admin geldi hmm kesin bu yapmıştır direk ip ban atın dedi bana ip ban attılar o kadar dm rmler gitti ne güzel zengindim hatta **** calışıodu bi tane o swde öle bi zengindimki adam grief yüzündne banladı beni sucsuz yani tek zengin oldugum oynamaktan mutlu oıldugum sw crazyden sonra oydu ama ondanda banlandım keşke premium olsam pre serverlerde oynasam ama nasip kiısmet değilmiş bende bu swnin acılmasını bekliyorum ne zamandır dnt serveride igrenc birtane red morning star icin 82 saat oynamak lazım canım cıktı bide onların ar checkleri buglu crazyde hemen 139 saat olmuştum her dkyi sayiyodu orda 1 saati 30 dk olarak sayıyor bi rank alamadım her şey banlı zaten ordada bir **** calışıodu diaronx sagolsun oda engellendi artık sadece bu sw kaldı oynuyacak oda bi acılmadı ya tekkit oynamayı o kdr cok seviomki lagsiz bi swde oynamak hoşuöma gider ama ssw bi acılmadı ne yapcagımı şaşırdım nereye gitsem ban yiyorum bu swde ne zamandır acılmıyo kafayı yiycem hic tekkit swsi yok

Kardeşim ortaklarla anlaştık. Sadece senin için söz veriyorum. Bu hafta açılacak ve 1 ay boyunca açık duracak eğer bir admin sorun çıkartırsa bana söyle onun işini hallederim. Metin2 Server açmaktan vazgeçtim. Benimle özelden konuş sana herşeyi söyliyim RionBilişimle alakalı.

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten sıkıldık abi yav artık sıkıntıdan singleplayerde oynamaya başladım dnt diye dandirik salak bir server var abi ar checkleri bozuk saçma sapan bir server daha doğru dürüst maden bile kasamıyor insan heryerden adam fışkırıyor çok uzaklara gitsen gene adam çıkıyor en azından bu serverde en az 10 en fazla 15 kişi oluyordu ormandan biraz uzaklaşınca doğal ortama girip maden kasıp ev yapabiliyorsun diğer serverlerde böyle değil

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam abi çok saol anlatmana gerek yok dün biraz sinirliydim 1 günde 2 swden banlandım pre olmadıgım icin kızgındım baya bide gift code cekilişinide kaybetmişim 1 günde öle 1 kızdımki o kızgınlıkla sölemiştim öyle afedersin .