Efsane Kitli Hunger Games - 65 Kit - 36 Map - Birbirnden Farklı Yetenekler - Hile Serbesttir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harika Bir Server Tavsiye ederim ^^ :alkış:
Tessekürler[DOUBLEPOST=1440523875,1440411103][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1440600423][/DOUBLEPOST]Konumuz Güncellendi Son Gaz Devam Asla Durmayacagız

- DOGUKAN[DOUBLEPOST=1440844458][/DOUBLEPOST]güncel

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
YENİ PLUGİNLER SUNUCUMUZDA .... !!!

GÜNCEL +++ LİG SİSTEMİ EKLENDİ

güncel

jungleasdas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere daha önce kayıt oldunuz diyor fakat olmadım ismimi başkasının kullanma ihtimali düşük premiumum login yapınca kayıtlı degilsiniz diyor sorunu çözün lütfen nickim jungleasdas

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere daha önce kayıt oldunuz diyor fakat olmadım ismimi başkasının kullanma ihtimali düşük premiumum login yapınca kayıtlı degilsiniz diyor sorunu çözün lütfen nickim jungleasdas
baska isimle giriş yapınız lütfen o isimle kayıt olunmus ve leveli + coini yüksek malesef sıfırlayamam :(

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güncel +++++

GÜNCELLL +++++++

güncel +++++++

güncel +++++++++

güncel ++++++++++++

günceldir!!!!!

güncel+++++++++++

güncel ++++++++++

Bakım !

+70 Kit Oldu
+36 Map Oldu
+VipHat Eklendi
+VipEfekt Eklendi
-Buglar'ın %50'si çözüldü

GÜNCELDİR 4 MART 1.YILIMIZDIR.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Rezil server.Hile yasak değil.Ben hariç serverdeki herkes hile :/
0/10

Moderatör tarafından düzenlendi:

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rezil server.Hile yasak değil.Ben hariç serverdeki herkes hile :/
0/10

tabi canım kuralları okumayarak oyuna giriyor birde konusuyor genç kuralları oku hileler serbest speed,waterwalk,fastladder yasak ? sen neyin kafasısın ya :D şimdi dicek hack serbest servermi olur :D malesef serbest olmayıncada açıyorlar en azından böyle daha çok kişi giriyor.

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
tabi canım kuralları okumayarak oyuna giriyor birde konusuyor genç kuralları oku hileler serbest speed,waterwalk,fastladder yasak ? sen neyin kafasısın ya :D şimdi dicek hack serbest servermi olur :D malesef serbest olmayıncada açıyorlar en azından böyle daha çok kişi giriyor.
Yanlış yoldasınız bence.Hile yasak olduğunda demekki görevinizi yapmıyorsunuz o yüzden gelen geçene isdediğini yap diyorsunuz resmen.

Kurallara baktım bulamadım hile yasak değil diye bir şey ?

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış yoldasınız bence.Hile yasak olduğunda demekki görevinizi yapmıyorsunuz o yüzden gelen geçene isdediğini yap diyorsunuz resmen.

Kurallara baktım bulamadım hile yasak değil diye bir şey ?
bak kurallara speed waterwalk haric hile serbest yazıyor + önce bi cümle kurmayı ögren :D ve birde koskoca sonoyuncu hileye çare bulamadı gitti launcher yaptı biz napalım ? phoenix anti cheat deme söverim hayatımda gördüğüm en saçma plugin adam örümcek ağında knockbackden atıyor adam yürürken elma yiyor atıyor bak kosarken demiyorum yerken w ye basıyor sonra yanlıs anlicaksınız.

AtomyTR

Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
bak kurallara speed waterwalk haric hile serbest yazıyor + önce bi cümle kurmayı ögren :D ve birde koskoca sonoyuncu hileye çare bulamadı gitti launcher yaptı biz napalım ? phoenix anti cheat deme söverim hayatımda gördüğüm en saçma plugin adam örümcek ağında knockbackden atıyor adam yürürken elma yiyor atıyor bak kosarken demiyorum yerken w ye basıyor sonra yanlıs anlicaksınız.
Önce bi cümle kurmayı öğren derken nedemek isdediniz ?

Ben burda hastayım uyuyamıyorum şu an battaniye üzerimde sandelyede oturup pcdeyim.Skypemdeki herkeze zor neden adam akıllı bir şey yapamadığımı iyi bilir çünkü hastayım.
O kurduğum cümle daha neki -,- az once yanlış cümle kurdum arkadaşlar gülmekten ağladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...