Efsane Kitli Hunger Games - 65 Kit - 36 Map - Birbirnden Farklı Yetenekler - Hile Serbesttir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xxenis_eren kaydoldugu gun ovmus sunucuyu ?

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamam Dedigim Gibi git söyle adminlere ip lere baksınlar ayrıca sunucuma gelirsen görürsün xxenis.eren hergün oynuyo swde :)

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Farzedelim yan çar olmasın. Killaura neden serbest söylermisin bi. Ben hackin serbest oldugu bir sunucu görmedim.

BroBuilder

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardesim o 9999 coin yapmamın sebebi o bir vıp kiti bukkitgameste vıp kit yapma özelligi yok kimse coinle alamasın diye öyle bir miktar yazdım :)
FARZEDELİM OYLE OYUNCULAR HİÇ OYUN KAZANAMAZ VİPLERLE TEAM OLMADIGI SURECE DAMAGE 3 FALAN NEDİR YA YETER SUNUCUYU İYİCE BATIRIYORSUN

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farzedelim yan çar olmasın. Killaura neden serbest söylermisin bi. Ben hackin serbest oldugu bir sunucu görmedim.

görmedin ? splashgaming gir serbest ve killaurada oyuncular istedigi için anket yaptık bilmeden konusma bence :)[DOUBLEPOST=1439026821,1439026782][/DOUBLEPOST]
FARZEDELİM OYLE OYUNCULAR HİÇ OYUN KAZANAMAZ VİPLERLE TEAM OLMADIGI SURECE DAMAGE 3 FALAN NEDİR YA YETER SUNUCUYU İYİCE BATIRIYORSUN
Kardesim HadesX in tek farkı hadesten hız 1 ve zıplama 1 var yani 30 coinle ha hades almıssın ha hadesx coinsiz kitlerimiz bile cogu coinli kitten iyidir.

PandaDie

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverde killaura serbestse asla girmem.herkes hakkıyla oynamalı.bence serverinizin daha kaliteli olmasını istiyorsanız killaurayı kesinlikle yasaklamalısınız.[DOUBLEPOST=1439490148,1439490049][/DOUBLEPOST]

haklısın killauranın serbest olduğu bir server ne kadar güzel olabilir...

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverde killaura serbestse asla girmem.herkes hakkıyla oynamalı.bence serverinizin daha kaliteli olmasını istiyorsanız killaurayı kesinlikle yasaklamalısınız.
Killaura aslında yasaktı fakat oyuncular öyle istedi anket yaptım 47 kisi istedi 13 kisi istemedi düşün :/

kerimwolg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Conection thhorred felan diyor kardeş bi bakın şu servere

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm En Kaliteli Server Adminleride Çok Kaliteli Lapynours Tanıdığım En İyi Biridir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...