Drag Cave

eXtremeXTech

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere Drag Cave denen bir oyunu açıklamak istiyorum.
Oyunun sitesi bu
Bu oyunda 100'lerce yumurta var(hepsini buradan görebilirsiniz :) ), ilk önce mağaraya gidiyoruz.

Bu mağarada yada diğer adı "Cave"(ingilizce) bir bölüm seçiyoruz yukarıda da gördüğünüz gibi 6 seçenek var: Alpine(Alpler), Coast(Sahil), Desert(Çöl), Forest(Orman), Jungle(Yağmur ormanı) ve Volcano(Yanardağ) bunlardan birine tıkladığımızda karşımıza 3 çeşit yumurta gelecek

bunlardan birine tıklayıp yumurtayı bulunduğu yerden çalıyoruz :sırıtmak: İsteyen arkadaşlar daha fazla yumurta da çalabilirler :sırıtmak:
Sonra o yumurtayı forum gibi yerlerde imzamıza koyuyoruz,
Yumurta gebermeden önce D: 7 günümüz var,
Ve şimdi Şunları konuşalım View, Unique View ve Click
View: yani görüntüleme Unique View'ın 15 katından fazla olamaz ve bir ejderhanın tam yetişkinlik seviyesine ulaşana kadar 600-700 view alması gerekir. Tavsiye edilen miktar 1000 :sırıtmak:
Unique View: Yani Özel görüntülemeler her IP başına 1 tane gelir bir yumurta 130-400 Unique View ile çatlamaya başlar.
Click: Yani tıklama yumurtanın büyümesinde çok etkili değildir sadece yumurtanın büyüme hızını artırır bir ejderha hiçbir Click almadanda büyüyebilir ve Ayrıca Click, Unique View gibi her ip başına 1 tane verilir ama her 24 saat'de tekrar tıklaya bilirsiniz

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Benim yumurtam ölüyormu yoksa büyüyor mu bilmiyorum,Bilgi verirseniz sevinirim.

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler güzel konu birde rica etsem tıklarmısınız? *-*

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Yavrum Ölmek Üzere Lütfen Inzadaki Linke Tıklarmısınız.!

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Imzamda Linki Var Resim Koyduğum Için Imzama 2. ye izin vermiyo forum bende tek linkini koydum.

eXtremeXTech

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne güzel :D Minecraft Türk'de de Dragon cave popülerleşiyor :D

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla Inanmazsınız Bende Bi Imzadan Öğrendim :sırıtmak: Bide Yumurtaya Tıklarsanız Sevinirim Imzamda Var.