Drag Cave

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ejder Hastalanması Nedir Yaa Bu Arada Herkeze Tıkladım Biri Lütfen Yardım Etsin Yumurtam Yine Hastalandı
Galiba Lütfen Yardım Edin 2. Yumurtamda Ölecek.

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde Electric Dragon'umun büyümesine yardım ettiğiniz için çok teşekkürler :) Şimdide ölmemesi ve biraz daha büyümesi için yardım ederseniz sevinirim *-*

eXtremeXTech

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ejder Hastalanması Nedir Yaa Bu Arada Herkeze Tıkladım Biri Lütfen Yardım Etsin Yumurtam Yine Hastalandı
Galiba Lütfen Yardım Edin 2. Yumurtamda Ölecek.
Tamam sana açıklıyim, ejder hastalanması ejderine kısa bşr zamanda çok fazla tıklandığında olur ve iyileştirilmez ise X.X olur :sırıtmak: İyileştirmenin yolu ise tıklanmasını azaltmaktır bunuda forumlarda imzandan silerek yada ejderinin "Actions" bölümünde ki "Hide" seçeneğini kullanarak ejderini tıklanamaz yapmandır.

Not: eğer işine yaradıysa bir beğeni güzel olur :)[DOUBLEPOST=1377366455,1377366296][/DOUBLEPOST]
En sevdiğim 3 ejderden biri seninki :) Ama favorim kesinlikle Ember Dragon. :kalp: Onu bulmak isteyenler Volcano biyomuna girerek "This egg is really hot" yazan ejderi alın. Büyüyünce BÖYLE oluyor :)
Arkadaşımızında dediği gibi BU siteden bütün ejderleri yumurtalarının nerede bulunduklarını bulunabilinirlik seviyelerini ve ejdere dair her bilgiyi görebilirsiniz görebilirsiniz :)

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam sana açıklıyim, ejder hastalanması ejderine kısa bşr zamanda çok fazla tıklandığında olur ve iyileştirilmez ise X.X olur :sırıtmak: İyileştirmenin yolu ise tıklanmasını azaltmaktır bunuda forumlarda imzandan silerek yada ejderinin "Actions" bölümünde ki "Hide" seçeneğini kullanarak ejderini tıklanamaz yapmandır.

Not: eğer işine yaradıysa bir beğeni güzel olur :)

Bir Gün Bekledim Işe Yaradı Ama Gizlemedim 2 Günde 285 Unique View Aldığı Için Iyileşti. Ama Beğenini Vercem.

Sony Tablet S Cihazımdan Tapatalk 2 Ile Gönderildi. Yeeeeeeey!

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Probaba2 tıkladım ama benim Ember Dragon'um ölücek :(( Ölmesine 3 gün kaldı ve çatlamaya başlamadı bile :/

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani Işte Html Kod Yanlış Diyor CreeperLord

Sony Tablet S Cihazımdan Tapatalk 2 Ile Gönderildi. Yeeeeeeey!

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ölmesin diye abandon dedim başkası aldı sanırım anında büyüdü yuh be :/ EmberDragon'um yok artık :(

Bu sizin sayenizde büyüdü :)

Rica etsem bunlarında büyümesine yardım edebilirmisiniz?

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Probaba2 imzamdaki linke tıklayabilir misin , çok az zamanı kaldı yumurtanın ölcek galiba :( :D