CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

CubeTurk-RPG Sunucusu Açılmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 168 87.0%
  • Hayır

Kullanılan: 25 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    193

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
''Sunucunun açılış tarihi Mayısın 1'i ile 15'i arasındadır.'' Diyerek belirtmiş umarım açılır.
Veya şu çok tutacak denilen Naruto server gibi olmaz, görmüştük geçen adminler her yeri patlatıyodu 1 senede bitirdikleri projeyi, umarım böyle olmaz.

NoLife

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu proje sadece laftaaa.Bu kapıdan ekmek yok hadi başka kapıya.

NoLife

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

xBerilx

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft tercübem 4 yıllıktır(Yani 1.0.0 betadan beri)
  • Yaşım 16
  • Daha önce Server bile açtım.
  • RP geçmişim yarım yıl fakat başka rpg oynlarıda iyi bilirim rol yapmayı severim.
  • Minecraft ile Wg,We,Command block.spc biliyorum
  • Sunucunuzun sadece minecraft yerine yardım edebilirim forumlarla aram iyi değil.
  • Online süresi oyunda en az 2 saattir fakat forumda olamam.
Adım:Beril
Soyadım:Sergün

skyp:eliz.turkuaz

SİZE YARDIM İÇİN HAZIRIM!

4EverLegendTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakın arkadaşlar şu konuda bi açıklama yapayım,
Sunucu yapımıa devam ediyoruz,er yada geç açılacaktır.şu an yapım aşaması devam etmektedir.Lafta kalmış gibi görünsede dediğim gibi bu sunucuyu açacağım.Sadece vakit ve öncelik sıkıntısı var.
Şimdi gelelim konumuza;
Sunucuyu açtık diyelim,çok güzel.Peki sonra? insanlar sürekli hapishanede aynı rutini tekrarlamaktan sıkılmıyacak mı? 7/24 adminlerimiz sunucuda mı olacak? Herkese adil haklar verilebilecek mi? herkes sunucudan aynı zevki mi alacak? sunucudaki amaç ne? hikaye ne? vb. gibi yüzlerce sorun hakkında ayrıntılı düşünmemiz gerekiyor.Daha kodlamamız gereken binlerce satır plug-in,script var.Bu yüzden açılış tarihini hiçbir zaman söylemiyeceğim.Ayrıca bildiğiniz gibi herkesin kişisel ve özel hayatı var.Maalesef benim hayatım bu sunucudan ve sizlerden ibaret değil.Biraz anlayış göstermeniz gerekiyor.Birde üstüne YGS-LYS stresi çekiyorum.Vaktim inanılmaz derecede kısıtlı.Ayrıntılı bilgiyi ilerleyen günlerde sizinle paylaşacağım.
Teşekkürler.

captainarda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bakın arkadaşlar şu konuda bi açıklama yapayım,
Sunucu yapımıa devam ediyoruz,er yada geç açılacaktır.şu an yapım aşaması devam etmektedir.Lafta kalmış gibi görünsede dediğim gibi bu sunucuyu açacağım.Sadece vakit ve öncelik sıkıntısı var.
Şimdi gelelim konumuza;
Sunucuyu açtık diyelim,çok güzel.Peki sonra? insanlar sürekli hapishanede aynı rutini tekrarlamaktan sıkılmıyacak mı? 7/24 adminlerimiz sunucuda mı olacak? Herkese adil haklar verilebilecek mi? herkes sunucudan aynı zevki mi alacak? sunucudaki amaç ne? hikaye ne? vb. gibi yüzlerce sorun hakkında ayrıntılı düşünmemiz gerekiyor.Daha kodlamamız gereken binlerce satır plug-in,script var.Bu yüzden açılış tarihini hiçbir zaman söylemiyeceğim.Ayrıca bildiğiniz gibi herkesin kişisel ve özel hayatı var.Maalesef benim hayatım bu sunucudan ve sizlerden ibaret değil.Biraz anlayış göstermeniz gerekiyor.Birde üstüne YGS-LYS stresi çekiyorum.Vaktim inanılmaz derecede kısıtlı.Ayrıntılı bilgiyi ilerleyen günlerde sizinle paylaşacağım.
Teşekkürler.
Peki whitelist ne olacak ? Whitelist yok.

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sınavlarında başarılar umarım sunucunuzu açabilirsiniz

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Web sitesine yardımcı olabilirmiyim?

GT-P3105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasantu77