CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

CubeTurk-RPG Sunucusu Açılmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 168 87.0%
  • Hayır

Kullanılan: 25 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    193

4EverLegendTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler,lütfen yaptığım yorumları okuyun.

Açıklama (Herkes Okusun ! ! !)
Sunucumuz yaklaşık 1-2 Aydır bakımdaydı bu süre içinde sunucunun süresi doldu,haliyle tekrar para bulana kadar sunucuyu asklıya aldım.
Ve bugün itibari ile sunucunun 3 aylık parasını yatırmış bulunmaktayım.Sunucumuz 70kişiyi lagsız kaldırabilir fakat ben olası lag problemlerine karşı sunucuyu 60 kişilik açacağım.

Şimdi bazı sorulara açıklık getireyim;
-Sunucunun açılış tarihi Mayısın 1'i ile 15'i arasındadır.
-Evet yardıma ihtiyacım oluyor,yönetim ekibinde yer almak isterseniz aşağıdaki koşullara uygun/kabul etmiş olmalısınız.

• Minecraft tercübesi en az 1 Yıllık olmalıdır.
  • Yaşı minimum 16 olmalıdır.
  • Daha önce başka sunucularda yönetimde bulunmuş olmalıdır.
  • RP geçmişi en az 1 yıl olmalıdır.(Minecraft harici oyunlarda oynamış olabilir.örn. SAMP)
  • Minecraft ile ilgili çoğu komutu bilmelidir.
  • Sunucumuza özel açılacak olan Forum sitemizde oyuncularla ilgilenmeli,soruları yanıtlamalıdır.
  • Online süresi oyunda 1 saat,forumda 4 saatin üzerinde olmalıdır.
Yukarıdaki Koşullara uyan arkadaşlar benimle Skype ( dogukan.4everleqend ) üzerinden iletişime geçebilir.[DOUBLEPOST=1396553167,1396191962][/DOUBLEPOST]
-- Güncelleme [03.04.2014]--
Harita yapımına devam ediliyor...
(%100) Bitirilen yerler: [Koğuş No.1],[Duşlar],[Hapishane Duvarları]
(%20) Yapımı Devam Eden Bölgeler: [Hapishane Yönetim Binası]

4EverLegendTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
-- Güncelleme [03.04.2014]--
Harita yapımına devam ediliyor...
(%100) Bitirilen yerler: [Spor Salonu],[Koğuş No.1],[Duşlar],[Hapishane Duvarları]
(%25) Yapımı Devam Eden Bölgeler: [Avlu],[Yemekhane],[Kütüphane],[Hapishane Yönetim Binası]

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Şu zamanlama olayında problem yaşanacağını düşünüyorum 24:00'da uyuku vakti falan özel bir plugin bulmanız lazım bildiğiniz gibi Minecraftta 1 saat gerçek hayattaki 1 dakika.

4EverLegendTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu zamanlama olayında problem yaşanacağını düşünüyorum 24:00'da uyuku vakti falan özel bir plugin bulmanız lazım bildiğiniz gibi Minecraftta 1 saat gerçek hayattaki 1 dakika.
Bu iş için pluginerlarımız çalışıyor.yakında gerçek hayatta 5 dakika oyunda 1 saate dönecek. 6 saat uyku vakti olduğundan 5x5=30dakika boşa gitmesin diye bu süre zarfını 15dakikaya çekmeye çalışıcaz.Yani gece normalden 2 kat daha hızlı akıcak.buda pluginerlarımızı zorluyor.Yakında hallolur diye düşünüyorum.

LordWaterd

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
doğukan ben murat (deadmen1232 ) varya o işte knk cuma gunu açılsın bir sorun varda cuma 8:00 ok mu? lutfen

unxander1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siteye Giremedim Kayıt olmak istiorm cok oynamak istiorum bu rpg yi :D

Rogering

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu süper bir şey olacak gibi ama Artık Açın sunucuyu. Çok Heyecanlıyım :D

Rogering

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
''Sunucunun açılış tarihi Mayısın 1'i ile 15'i arasındadır.'' Diyerek belirtmiş umarım açılır.