CS-GO Korsan yükleme şeysi

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Allah aşkına kurduğun cümlende nokta diye bir şey yok 'O hacker olayı kötü Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms da güzeldir' cümle kurmayı bilmiyorsun kusura bakma

Bunu anlaman gerekirdi cümle kuramamış olabilirim. Mantıklı düşünsen anlarsın biraz zeka katın olaya

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Özgün aldım, hiç de pişman aldığıma. Hiç de hile kullanana rastlamadım şu zamana kadar inşallah da rastlamam. Tavsiye de ederim çok güzel oyun

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben orjinalini aldım, aldığıma pişman oldum. Rekabetçi maçlarında bile hacker oluyor. Zaten rekabetçi değilse duvardan oyun başladığı an vurulmaya hazır olun. Buglarından falan bahsetmiyorum bile. Oyundan düştünüz mü? Malesef geri bağlanamazsınız.

Yav he he

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kendi hatanı söze vararak karı getiriyorsun cok acı verici

Hata yaptığımı kabul ediyorum. Evet karı getiriyorum çünkü forumun %90 arkalarını masabaşında büyütüyorda ondan. Zaten sözelimde kötüdür istiyorsan matematik dilinde konuşalım? İngilizce? Almanca?
Sana katılıyorum bence cümleyi ilk okuduğumda bir şey anlamadım @SirProNauth cümleleri doğru kurda okuyan herkes anlasın

Bu forumdaki 1. yanlış cümlem. Yanlış yapmış olabilirim anlamanızı bekliyorum. Çünkü o zeka anlamak,düşünmek için var.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Bir program biliyorum. Hamachi türü fakat topluluk programı. Yani CS:GO kanalına girip orada server açan kişiler ile oynayabilirsin. Orada istemediğin kadar sunucu bulabilirsin fakat hile koruması vb olurmu bilemem. Aklıma gelirse programın adını atarım.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cs:GO eğer bilirsen topuluk sunucularına girebilirsin tabi benim kaynaklarım var ben almadan önce korsan oynadım tüm silahların fln oluyor[DOUBLEPOST=1427299389,1427299119][/DOUBLEPOST]
o senin refleksine bağlı Ben bir maçta 10 yıldız aldım sonra hack falan filan dediler açığa alındım temiz çıktım falan filan uğraştım bağlanabilirsin fakat kasten cıkarsan bağlanamassın .Bizim arkadaşa fnatic yedek oyuncusu denk geldi adamı hack diye odadan attılar ben tabi yarıldım
Sistemi öyle derinlemesine test etme fırsatım olmadı ama alttaki arkadaşa yazdığım yanıtta belirttiğim gibi ilk satın aldığım gün karşılaştığım sorunlardı bunlar.
Geri bağlanmama sorunuda sanırım farklı IPye geçiş yaptığımdan oldu(altta açıklamasını yazdım). Yine bug.
Yanlışları düzelteyim hemen. Rekabetçi maçlara hack gelmesi senin oyun performansına bağlı bir şey. Senin oyundaki gösterdiğin performans düşüktür ve kötü-troll oyuncular geliyordur. Yani hack kullanan görmen doğal. Oyun içerisinde VAC-Ban yiyen görmüşlüğüm var. Ekstra olarak rekabetçi maçların dışında deatmatch gibi oyun modlarında hile ile neredeyse hiç karşılaşmadım. Bug zaten yok diyerek bitiriyorum olayı. Oyundan düştüken sonra sana ilk 3 dakika kısa bir giriş süresi veriyor. O süre zarfında girmez isen +3 dakika daha veriyor. Toplam 6 dakikalık bir oyuna bağlanma süren oluyor.
8 maçtan 6sını kazandığıma göre kötü oynamıyorum. Ayrıca kill/death/asist/ oranına göre sıralıyor oyuncuları, rank sistemi var. Hackerların da kill oranı yüksek olduğundan, iyi oynayan oyuncular her zaman hackerlarla karşılaşır. VAC sistemi malesef çok ağır işliyor. VAC bildiğin gibi hemen banlamıyor. 2 Gün ile 6 Ay arasında gecikmeli banlar ki tespit edilip edilmediğini hack programlayan kişiler anlamasın diye. Ben rekabetçide çok az karşılaştım diğer modlara göre. Diğer modlarda tüm takımı baslangıcta öldüreni bile gördüm, isteyene ömden linkde atarım.
Bug konusuna gelince. Bug sadece oyuniçi glitchlerden ibaret bir kavram değildir. Gamecrash denilen yazılım hatasından kaynaklı oyunun kapanması durumu da bir bugdur yani kodlama hatasından kaynaklanır. Bug yok diyerek yalakalık yaptığını belirtip bitirmişsin olayı tebrikler. Bende ttnet dns sorunu çıkınca direkt diğer modemden (yan komşunun modemi) bağlandım ve geri bağlanmadı, oyundan attı. Ben oyunu ilk aldığım gün yaşadığım sorunlardı bu gamecrash ve oyundan düşme durumu.
özür dilerim taklidi yapmasan da önce profilden baksan: http://steamcommunity.com/id/VictoryAndGlory/games/?tab=all
Demek ki sıkmıyomuşum dimi kendini akıllı zanneden tek hücreli terliksi hayvan?

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
oynamaya çalış istersen multi oynanıyor mu