CS-GO Korsan yükleme şeysi

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dijital platform üzerinden oynanan online bir oyunu oynaman mümkansız :D

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
8 maçtan 6sını kazandığıma göre kötü oynamıyorum. Ayrıca kill/death/asist/ oranına göre sıralıyor oyuncuları, rank sistemi var. Hackerların da kill oranı yüksek olduğundan, iyi oynayan oyuncular her zaman hackerlarla karşılaşır. VAC sistemi malesef çok ağır işliyor. VAC bildiğin gibi hemen banlamıyor. 2 Gün ile 6 Ay arasında gecikmeli banlar ki tespit edilip edilmediğini hack programlayan kişiler anlamasın diye. Ben rekabetçide çok az karşılaştım diğer modlara göre. Diğer modlarda tüm takımı baslangıcta öldüreni bile gördüm, isteyene ömden linkde atarım.
Bug konusuna gelince. Bug sadece oyuniçi glitchlerden ibaret bir kavram değildir. Gamecrash denilen yazılım hatasından kaynaklı oyunun kapanması durumu da bir bugdur yani kodlama hatasından kaynaklanır. Bug yok diyerek yalakalık yaptığını belirtip bitirmişsin olayı tebrikler. Bende ttnet dns sorunu çıkınca direkt diğer modemden (yan komşunun modemi) bağlandım ve geri bağlanmadı, oyundan attı. Ben oyunu ilk aldığım gün yaşadığım sorunlardı bu gamecrash ve oyundan düşme durumu.

8 maçtan 6 tanesini kazanmak senin oynayışını sergileyen bir şey değil. Zaten orada vermek istediğim imaj " kötü oynuyorsun " değil " kötü oynuyor olabilirsin " imajı idi. Oyunda 825 saat geçmişim bulunmakta ve 125 win'e sahibim. Diyeceksin şimdi " 825 saatte anca 125 win'mi ? " diye ne yazık ki tüm oyunumu ranked match atarak geçirmedim. Oyunda şuana kadar sadece retry çekerken gamecrash yaşadım. Onun dışında oyun içindeyken yada bir oyuna bağlanmaya çalışırken hiçbir problemim olmadı. VAC konusunda haklısın, çok ağır işliyor ama yinede bir işleyiş mevcut - çok aktif olmasa'da -. Ekstra olarak, yalakalık yapmak ile alakası bile yok. Bugun zaten glitchler ile direk olarak bağlantısı olmadığını biliyorum. Eğer bilgisayarının bileşenlerinde bir problem var ise bu suçu oyuna atman biraz olsa yanlış. Çünkü her insan senin kullandığın bileşenlere sahip değil. şu an burada gireceğimiz tartışma(tartışmadan kastım 2 medeni insan gibi konuşup yol bulma) benim 32 saat Dota oynamam ve cahilliğim ile senin 1,226 saat dota oynayıp oyundaki karakterleri, oyunun mekaniğini ve işleyişini sana anlatmam gibi bir mevzuya denk geliyor.