CruzeGame Modlu Sunucuları | FTB Monster | FTB Agrarian Skies | 7/24 | 64GB Ram | Türkiyede İlk!

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey
64 bit kurunca
3 gb ram verdim
ve girdi
oleeeey
kriz gecirdim girince oh beee cok teşekkür ederim cok yardımcı oldunuz inşallah serverede girer..[DOUBLEPOST=1402398364,1402398310][/DOUBLEPOST]:D hata verdi
Aşağıda verdiğim sayfadaki her adımı uygulayınız, sorununuzun devam etmesi durumunda forumumuzdan teknik destek bölümüne uğrayınız.
http://www.cruzegame.com/?page_id=260
:D aynı bu hatayı verdi[DOUBLEPOST=1402398399][/DOUBLEPOST]
Pc de 8 gb ram var modları yükledim her şey tamam değişik bir hata verdi servere girerken düzeltemedim
yanlış link ::D işte bu hatayı verdi ne yapmalıyım

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey
64 bit kurunca
3 gb ram verdim
ve girdi
oleeeey
kriz gecirdim girince oh beee cok teşekkür ederim cok yardımcı oldunuz inşallah serverede girer..[DOUBLEPOST=1402398364,1402398310][/DOUBLEPOST]:D hata verdi

:D aynı bu hatayı verdi[DOUBLEPOST=1402398399][/DOUBLEPOST]
yanlış link ::D işte bu hatayı verdi ne yapmalıyım
Mod paketini tamamen silin, launcherı açtıktan sonra java argümanlarını girin ve dediğim modları disable edin, ardından yeniden modpaketini indirin

LG - G2 cihazımdan Tapatalk 2 kullanarak gönderildi.

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hm okey :D saolun bu arada cok sagolun yaa :D[DOUBLEPOST=1402400226,1402398887][/DOUBLEPOST]pfff bu sefer baska bi hata verdi servere girerken ...
http://imgur.com/edit/crop[DOUBLEPOST=1402401614][/DOUBLEPOST]kimse yokmuuuu hata verdi diyoom[DOUBLEPOST=1402401646][/DOUBLEPOST]@CruzeGame[DOUBLEPOST=1402401685][/DOUBLEPOST]ve @Prototp az bakin yaaaaaw :D[DOUBLEPOST=1402403211][/DOUBLEPOST]:D galiba cözücek gibiyim ama
serverde 15 kişiye yakın oyuncu var
cok iyi 2 3 saattir sürekli bakıyom tekkit classice ipnizi girdimde :D ouynuclari takip ediodum hic azalmıyo en az 9 kişi :D 15 20 kişi var ya sunucu hakkatten emek yani cok güzel :D
bekleyin beni yarim saate bende geliom

Son düzenleme:

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncu sayımız beklentilerimizin altında, yakında 30u geçeriz merak etmeyin

LG - G2 cihazımdan Tapatalk 2 kullanarak gönderildi.

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki sorunuma cözüm ???
microblocks hatası diyo ya nasıl cözüceeeeeeeeeeeeeeeeem

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.1.2 versiyonu kurmanız gerekiyor, muhtemelen 1.1.1 veya recommended kullandınız.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Prototp ben eskiden oynamıştım cep telefonum yok, yardım edermisin

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
lan beni banlamışsınız niye banladınız ?

isim : Pr1sonsoul

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ban sebebinizi soruşturdum ve bunu zaten sizin de bildiğinize kanaat getirdim, kuralları çiğnemişsiniz ve admin kandırmaktan ban yemişsiniz. Daha fazla bilgi için forumumuzdan ban temyizi açabilirsiniz. Yeni bir hesap ile oynamakta serbestsiniz ancak kuralları çiğnemeniz taktirinde yine aynı sonuç ile karşılaşabilirsiniz.
İyi Günler

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ban sebebinizi soruşturdum ve bunu zaten sizin de bildiğinize kanaat getirdim, kuralları çiğnemişsiniz ve admin kandırmaktan ban yemişsiniz. Daha fazla bilgi için forumumuzdan ban temyizi açabilirsiniz. Yeni bir hesap ile oynamakta serbestsiniz ancak kuralları çiğnemeniz taktirinde yine aynı sonuç ile karşılaşabilirsiniz.
İyi Günler
ben sadece ve sadece 1 kere mute yedim o ise küfürdendi çünkü çok kızgındım ve başka uyarı almadım hangi kuralı çiğnemiş olabilirim hiçbir kuralı çiğnemedim ?[DOUBLEPOST=1402665920,1402665074][/DOUBLEPOST]
İyi Günler
yeniden kayıt olmak için yeni telefon ? Başka telefonu nerden bulcam ben :D

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler grmenizi pek tavsiye etmem
nedenleri :
her b.ka 1 saat mute atan 10 yaşındaki bebe adminleri..
lan dedigimiz icin ban tehditleri..
sunucuda 20 kişi olmasına rağmen kimse konusmayınca insan sıkılır tabi bi kelime ediyoz birisi muhabbete katiliyo bizde
o konuşmalarda mk diyebiliyoz lan diyebiliyoz
saatlerce mute yiyoruz
adminlerin işi gücü mute atmak hepsi 10 yaşında bebelerden oluşn bir grup swnin kurucusuna sesleniyorum
lütfen admin secerken rastgele secmeyin

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler grmenizi pek tavsiye etmem
nedenleri :
her b.ka 1 saat mute atan 10 yaşındaki bebe adminleri..
lan dedigimiz icin ban tehditleri..
sunucuda 20 kişi olmasına rağmen kimse konusmayınca insan sıkılır tabi bi kelime ediyoz birisi muhabbete katiliyo bizde
o konuşmalarda mk diyebiliyoz lan diyebiliyoz
saatlerce mute yiyoruz
adminlerin işi gücü mute atmak hepsi 10 yaşında bebelerden oluşn bir grup swnin kurucusuna sesleniyorum
lütfen admin secerken rastgele secmeyin
Merhaba,
Sunucumuzun temelleri olduğundan beri aynı ekip ile devam ediyoruz, yeni kişiler alıyoruz ancak dediklerinizin hiç birini yapmadıklarına eminim, sunucumuzda küfür istemiyoruz, saygısızlık istemiyoruz, bizim için herkes eşit ve kimse kimseye küfür edemez, rahatsız edemez.
Ayrıca adminlerimizin attığı muteler haklıdır, araştırdım, soruşturdum.
Chatte spam yapmak, küfür etmek veya başka bir oyuncuyu rahatsız etmenin yasak olduğunu bilmeniz gerekiyordu, kuralları tekrar okursanız daha iyi olur.
İyi Günler.
Ek Not:
Eğer bir şikayetiniz varsa forumdaki admin şikayeti bölümünde konu açabilirsiniz, objektif bir şekilde değerlendirilip eğer adminin hatası varsa düzeltilir.