CruzeGame Modlu Sunucuları | FTB Monster | FTB Agrarian Skies | 7/24 | 64GB Ram | Türkiyede İlk!

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
pfff
ya bi giremedim sunucunuza cok iyi duruyor ama hic acamadim
launcheri güncelledim ama sonramonsteri sildim baştn yükledim tam mojang cıkıyo bekliyoz böyle 1 dk sonra hic bişi demeden kapanıyo.

creeperbom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pc de 8 gb ram var modları yükledim her şey tamam değişik bir hata verdi servere girerken düzeltemedim

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmm microblocks diyo redpower modu düzgün yüklenmemiştir belki ?

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Muhtemelen bilgisayarınız türkçe ve java argümanı kullanmadan açmaya çalıştınız, o sebeple hata alıyorsunuz

LG - G2 cihazımdan Tapatalk 2 kullanarak gönderildi.

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır 2 sinide denedim ama pc türkce :D nasil düzeltebilirim[DOUBLEPOST=1402318577,1402314178][/DOUBLEPOST]simdi ftbnin hic bi mod paketine girmiyo iyce bozuldu offfffffffff

yakup5858

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ya kardeş benimki pakedi kuruyor sonra dur
uyor oyuna nasıl giricem ? bide modları fln yüklerken bir kaç error verdi hayırd R?

bu sorunu halletim şimdi girerken registered... fln diyor

Son düzenleme:

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya kardeş benimki pakedi kuruyor sonra dur
uyor oyuna nasıl giricem ? bide modları fln yüklerken bir kaç error verdi hayırd R?

bu sorunu halletim şimdi girerken registered... fln diyor
Kayıt olmanız gerekmektedir, web sitemizden kayıt olabilirsiniz.
www.cruzegame.com

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
benimkide aynen öyle kuruyo her denedigimde ama hangi argümani denediysem olmadı argümansızda denedim oda olmadı mojang bile cıkmıyor ftb ultimate acılıyordu smdi oda acılmıyo iyce ettim launcherin icine ne yapmalıyım ?
korsan oynuyom[DOUBLEPOST=1402393937,1402386376][/DOUBLEPOST]aaaaaaaaaaaaaaaaarggh !!!!
40 dk bekledim insin diye
bu sefer mojang cıktı
oh acılcak galba dedim
5 dk bekledim
acılsın diye
sonra bişi demeden kapandı
of yha
gelemicme bn swnize size hayırlı işler..

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benimkide aynen öyle kuruyo her denedigimde ama hangi argümani denediysem olmadı argümansızda denedim oda olmadı mojang bile cıkmıyor ftb ultimate acılıyordu smdi oda acılmıyo iyce ettim launcherin icine ne yapmalıyım ?
korsan oynuyom[DOUBLEPOST=1402393937,1402386376][/DOUBLEPOST]aaaaaaaaaaaaaaaaarggh !!!!
40 dk bekledim insin diye
bu sefer mojang cıktı
oh acılcak galba dedim
5 dk bekledim
acılsın diye
sonra bişi demeden kapandı
of yha
gelemicme bn swnize size hayırlı işler..
Merhaba,
Eğer 32 bit kullanıyorsanız, çoğu 32 bit işletim sistemine sahip oyuncumuz mod paketini açamıyor. Bunun sebebi ise ftbnin çıkardığı tüm 1.6.4 mod paketlerinin en az 2 gb ram gerektirmesidir. Ancak bir oyuncumuz 32 bit ile açabilimiş fakat oldukça düşük fps almış. Bütün client side modları ve gascraft modunu silerek mod paketini açmaya çalışın. Hala kapanıyorsa bu ram yetmezliğinden kaynaklanmaktadır, bizim yapabileceğimiz bir şey yoktur.
Üzgünüz.

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmmm peki deniycem fakat
sonra servere girerken hata vermezmi ?[DOUBLEPOST=1402397114,1402397064][/DOUBLEPOST]ve client side modları hangileri :D

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Client tarafı modları sildiğiniz için vermez, normal modlardan gascraft zaten sunucuda da olmadığı için bir hata almazsınız

McFanatik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
gascraftı sildim sadecede bi işe yaramadı tam acılcak gibi oldu
veeeeee
kapandı bütün consol filan
of :([DOUBLEPOST=1402397488,1402397457][/DOUBLEPOST]işte client side modları hangsiii :D onlarıda sillip deniyvem

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gascraftı sildim sadecede bi işe yaramadı tam acılcak gibi oldu
veeeeee
kapandı bütün consol filan
of :([DOUBLEPOST=1402397488,1402397457][/DOUBLEPOST]işte client side modları hangsiii :D onlarıda sillip deniyvem
Nei, harita modları, damage indicators, opis, armor status hud, status effect hud aklıma gelenler