CRAFTMATIK FACTIONS>1.7.x>OITC-SPLEEF-HG/SG-MINIGAME-PARKUR-BOSS-KAFA DUSURME^IP:play.Craftmatik.net

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütçeleri uygunsa iyi olur bende gelecek sunucumda hard ve easy faction olarak ayiricam ayrica hard faction alımlı olcak herkes giremicek

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
herkes değil herkes :3 eğer böyle bir sunucu açarsan mutlaka gelirim :D

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
1-2 kişiyle olmuyo kardes 1-2 ay içinde batıyor server şu lapis illetini çıkaranın ... iyi forumlar.
Lapisi Axi mi AxiTR mi ne öyle bir sunucu çıkardı Lapisi sonra diğer sunuculara yayıldı :+(

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Pelinimyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapacak bir şey yok arkadaşlar. Sunucuda lapis olduğu halde durum ortada... ciddi bir reklam sıkıntısı var galiba :/

Pelinimyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sadece duyurular ve giriş yazısı kalın, onlar kotu bir goruntumu olusturmus ?

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel emek verilmiş uğraşılmış fakar lapis :(

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Server güzel girdim takıldım oynadım ama sorun hileler,sanırım tek bir admin var ve hep oyunda olması da imkansız sayılır doğal olarak da hilelere bir şey yapamazsınız.Warp atarken bile killaura vs. açmış kişileri gördüm ncp vs. yükleyip aktif ve güvendiğiniz bir oyuncuya görmesi için yetki verirseniz belki biraz da olsa azalabilir ^_^ ama asla bitmez o hileler :(

Pelinimyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet sunucuda tek yetkili benim fakat bu boyle surmeyecek gibi... tanidigim bi kac kisiyi yetkili yapmayi planliyorum

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Öylesine Oynuyorum Canım Sıkıldımı Lapis Fln Kazıyorum :D
Sunucuda Birkaç Sorun Var Bunları Söyleyeyim Dedim
Öncelikle Pazarlar 750 K Olmasına Rağmen 1 Sefer Değil Her /p home Yaptığında 750 K paranı Alıyor Daha Pazar Alan Olmadığından Her Halde Bildiren Olmadı
Diğer Bir Sorun İse Sunucuda Bosslar Creeper Patlaması Effecti Yüzünden Eğer Duvara Yakın Bir Tarafta Patlarsa Kendilerini Duvarın Dışına Atıyorlar Çoğu Boss Bu Şekilde Buga Giriyor