ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek vakit geçmeden güncelleme yapmak kurallara haykırı olduğunu söylemek isterim.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben şahsen hiç beğenmedim emek verilmemiş sunucuya doping yapmaya çalışıyor, böyle sunucuların tek bir amacı var para kazanmak.

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben şahsen hiç beğenmedim emek verilmemiş sunucuya doping yapmaya çalışıyor, böyle sunucuların tek bir amacı var para kazanmak.
kardeş şu emek verilmemisi anlamıyorum serverde bi tane bile schematic yokken siz gelmis emek yok diyorsunuz pluginlerin hepsini biz yukledik turkce hale getirdik yani doping derken bi acıklayın emege saygısızlık yapmayın!!!!!

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş şu emek verilmemisi anlamıyorum serverde bi tane bile schematic yokken siz gelmis emek yok diyorsunuz pluginlerin hepsini biz yukledik turkce hale getirdik yani doping derken bi acıklayın emege saygısızlık yapmayın!!!!!
Konunu baltalamak istemem ama demek istediğim şu sadece şematikle emek belirlemiyor 4-5 world edit komuduyla spawn yapıp saçma sapan hammadde lapis ve viplerdeki abartılara emek olmayan sunucu denir plugin yüklemek çok ta zor değil hatta faction ise ... sana tavsiyem tek başına isen kendine güvendiğin insanlar ile ekip kur daha iyi bir çalışma ortaya çıkabilir bide tek amacınız para olmasın oyuncu olsun daha başarılı olursun yanlış anlama ben sana öylesin demiyorum kolay gelsin :)

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar donanımsal bilginiz de sorun var.
E-3 1240 4 çekirdek 8 izlekli bir işlemcidir.
Nitrado hiçbir zaman tüm CPU'yu vermez.
:)

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Açııkçası Ben Begenmedım
O Kadar Faction Server Varken Bunu Oynamak Biraz Sacma Geldi
Nedenleri:
1) Buildi Gercekten Berbat Spawn Ful Quartz'dan Ibaret Ve /spawn'ın Ormanda Oldugu COk Belli Bari Biraz Saklamaya Calissaydiniz
2) Vip Olunca Yenilmez Oluyorsunuz VipHammadde De 1 Saat Diamond Toplıyıp Sattıgınızda Server'ın En Zengini Olursunuz
Normal Oyuncuların Vip'ler Ile Savasa Gırıp Yenmesı %1 Ihtımal Yani: Serverda Denge Yok
3) Lapis Hammadde vb.. Otomatik Yenilenmıyor Sabahleyin Sorun Olmaz Ama Gececiler Iıcn Cok Sorun Olucaktır
4) Birçok Minigames Çalışmıyor
5) Pluginlerinizi Düzeltmenizi Onerırım Cok Sade Ve Basit
6) Cok Fazla Minigames Var Faction Oldugu Belli Degil Keske Hub Kursaydınız
7) Cogu Warplar Spawn'a Cok Yakin Ve Spawn Gozukuyor Hic Hos Bir Goruntu Olmuyor
8) Bazi Warplarin Ismı Yanlis Yazilmis
9) Emek Verilmemis Bir Server Adeta Acele Ile Yapmıslar
Ve Sonuncusu
10) Bir Faction Serveri Icın Yeterince Ram Yok !
Sana katılıyorum. Çok haklısın

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
yapıtlarınızı hiç beğenmedim pek uğraşılmamış bence.

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sana katılıyorum. Çok haklısın
Kardeş kendi serverinle ilgilenirsen sevinirim... burda konu baltalamanın amacı yok[DOUBLEPOST=1407409581,1407409529][/DOUBLEPOST]
Merhabalar donanımsal bilginiz de sorun var.
E-3 1240 4 çekirdek 8 izlekli bir işlemcidir.
Nitrado hiçbir zaman tüm CPU'yu vermez.
:)

bi sorun olmaz diye düşünüyorum orda yazanı yazdım :D[DOUBLEPOST=1407409691][/DOUBLEPOST]
yapıtlarınızı hiç beğenmedim pek uğraşılmamış bence.
Kardeş tek kişi yaptı serveri builder bulamadım bulduklarımda güven vermiyor[DOUBLEPOST=1407409833][/DOUBLEPOST]
Konunu baltalamak istemem ama demek istediğim şu sadece şematikle emek belirlemiyor 4-5 world edit komuduyla spawn yapıp saçma sapan hammadde lapis ve viplerdeki abartılara emek olmayan sunucu denir plugin yüklemek çok ta zor değil hatta faction ise ... sana tavsiyem tek başına isen kendine güvendiğin insanlar ile ekip kur daha iyi bir çalışma ortaya çıkabilir bide tek amacınız para olmasın oyuncu olsun daha başarılı olursun yanlış anlama ben sana öylesin demiyorum kolay gelsin :)

Şimdi anlamadıgım viplerde abartı demissinizde neresi abartı viplerde kit bile yok ilk basta verilen neyse o para kazanmak için serveri acsaydım eger 5tlye vip koymazdım en iyi vip 30tl bazı serverler gibi 100tl ye vip yapmıyorum kendine guvendigim insan yok işte sorun o :D

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Lanet Olsun LAPİS .