ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"11-Oyuna Bağış Yapmış Kişileri ve VIPleri Rahatsız Etmek"
"3-Üst Yetkili İle Kavga Etmek"

Bana sorarsanız bence para veren oyuncuyla vermeyeni ayırıyolar...

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakar mısınız ben bazen serverlerde bana kolaylık sağlasın diye
-Damage Indıcators (Oyuncunun,canavarın canını gösterir e ona verdiğiniz hasarıda gösterir.)
-VoxelMap (Sadece bir minimap)

bide optifine yi kullanıom onun dışında bir şey yok bende diğer hiçbir sw de sorun yaşamadım acaba bu modlarla sw ye girsem ban yer miyim?

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakar mısınız ben bazen serverlerde bana kolaylık sağlasın diye
-Damage Indıcators (Oyuncunun,canavarın canını gösterir e ona verdiğiniz hasarıda gösterir.)
-VoxelMap (Sadece bir minimap)

bide optifine yi kullanıom onun dışında bir şey yok bende diğer hiçbir sw de sorun yaşamadım acaba bu modlarla sw ye girsem ban yer miyim?
Optifine zaten yasaklanamaz bir mod minecraft oyuncularinin %95'i Optifine kullaniyor.
Damage Indicators'inda bir sucu yoktur sanirim sadece canini goruyorsun.
VoxelMap gibi mapler oldugumuz yerlere Latest Death koyuyor sen spawndan cok uzakda sethome yapmadan once olduysen eger lavda yanarak filan o VoxelMap ile oraya gidebilirsin ve kurtarabildigin item varsa alabilecegin icin VoxelMap bence kullanma.

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
rapor mu edildim?
neden? 15 yaşındayım yapmayın sunucum çöp gibi değil
1 yıl uğraştım saygısız oluyorsunuz :([DOUBLEPOST=1411679942,1411679853][/DOUBLEPOST]
OHA RARİTY RESMİ VAR BRONY BULDUM BE! ERKEKSİN DİMİ BENDE ERKEĞİM 15 YAŞINDA TÜRK BRONYİM TÜRKMÜSÜN? /)
server 1 hafta(aslında1 bucuk hafta civarı) önce acıldı ve 1 haftadır maksimum oyuncu sayısı 4-5 oldu yani serverin çöp .

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet kötü serverine gir bende geliyim ve senle uzun uzun konuşalım ?

NitradoIEmre

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açtığınız konu ve sunucunuz birbiri ile alakasız.Birkere "Serverimiz tamamen eğlence için açılmıştır." cok basit bi cümle söylermisiniz baska ne icin acılabilir ?
Sonra kurallara gecelim.Kural 3 e bakın lütfen.Burada ayrımcılık var.Yani biri üst yetkili ile kavga ederse suc ama oyuncu ile kavga ederse degil benim aldıgım mesaj bundan yana!.
Kural 11: Burada haklısınız sonucta onlar sunucuya para vermis biz ise vermiyoruz (!) onlara saygı duymamız lazım vip alanları rahatsız etmemeliyiz cünkü onlar vip!.

Özelliklere gecelim.El yapımı harita demisiz.Sahsen elim dısında baska organım ile map mapmıyorum.
Eventlerden/lapislerden nefret ederim ve kill tablosu bugludur adam kendi çarını defalarca kesebilir buda skora isler bunu düsünüp onu eklememeniz gerekirdi.
Ve faction spawn güzelmis bende bazen singleplayer da girip 5 dk lik öyle seyler yaparım.
========================================
Ekleme: Bunu genel olarak söylüyorum lütfen kalbin kırılmasın ama bunları söylemek zorundaydım.Her önüne gelen sw açıyor ve yapamıyorda.Bide bunlar eksigin degilmis gibi sende aynı sekilde 1,2,3 diye cevap veriyorsun.Orada yazdıgın özellikler cok basit onlar cok eskide kaldı artık.
Bu reklamda (( @DonduranAtes )) in actıgı sanırım Sonoyuncu reklamına benzemis.Kendilerini dünya listesiinde bile görüyolarmıs!
Sunucunuz ortalama 1000 kisi çekiyor ve korsan bir sunucu yani cracked bunu önce premium yapın, eminim slotu ozaman 60-70 e düser ve ondan sonra dünya capındaki 20-25 bin kisilik sunucular ile karsılastırın ^^.Masallah herkes ne kadar profesyonel nekadar özgüvenli hayret ediyorum.
w/IEmre - Nitrado!

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Açtığınız konu ve sunucunuz birbiri ile alakasız.Birkere "Serverimiz tamamen eğlence için açılmıştır." cok basit bi cümle söylermisiniz baska ne icin acılabilir ?
Sonra kurallara gecelim.Kural 3 e bakın lütfen.Burada ayrımcılık var.Yani biri üst yetkili ile kavga ederse suc ama oyuncu ile kavga ederse degil benim aldıgım mesaj bundan yana!.
Kural 11: Burada haklısınız sonucta onlar sunucuya para vermis biz ise vermiyoruz (!) onlara saygı duymamız lazım vip alanları rahatsız etmemeliyiz cünkü onlar vip!.

Özelliklere gecelim.El yapımı harita demisiz.Sahsen elim dısında baska organım ile map mapmıyorum.
Eventlerden/lapislerden nefret ederim ve kill tablosu bugludur adam kendi çarını defalarca kesebilir buda skora isler bunu düsünüp onu eklememeniz gerekirdi.
Ve faction spawn güzelmis bende bazen singleplayer da girip 5 dk lik öyle seyler yaparım.
========================================
Ekleme: Bunu genel olarak söylüyorum lütfen kalbin kırılmasın ama bunları söylemek zorundaydım.Her önüne gelen sw açıyor ve yapamıyorda.Bide bunlar eksigin degilmis gibi sende aynı sekilde 1,2,3 diye cevap veriyorsun.Orada yazdıgın özellikler cok basit onlar cok eskide kaldı artık.
Bu reklamda (( @DonduranAtes )) in actıgı sanırım Sonoyuncu reklamına benzemis.Kendilerini dünya listesiinde bile görüyolarmıs!
Sunucunuz ortalama 1000 kisi çekiyor ve korsan bir sunucu yani cracked bunu önce premium yapın, eminim slotu ozaman 60-70 e düser ve ondan sonra dünya capındaki 20-25 bin kisilik sunucular ile karsılastırın ^^.Masallah herkes ne kadar profesyonel nekadar özgüvenli hayret ediyorum.
w/IEmre - Nitrado!
Servere girmeden bu kadar yorum yapabilmen çok şaşırttı doğrusu. La server kapalı sen ne diyon.