Çalıntı Hakkında ..

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sadece minecraft değil başka oyunlarında öyle. Sadece Türkiye olduğunu sanmıyorum çünkü çoğu oyunun pvp serveri var. Türkler pvp sunucusu yapabileceğini sanmıyorum öyle kolay.

Örnek olarak metin 2 pvp server dolu ancak taklitler aslını yüceltir.

Takmayın.

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şuanda Sunucusunu The Walking Dead Türüne Çevirmeye başladı .. Ama 10 TL ye Yapılmış Olan Sunucumun Tüm Kodlarını Barındıran Skript Hala Ortalıkta Geziyor .. Ve Bu Satın Alanlar Her an Yayabilir Etrafa ..

Bu Arada Bu Sana Gelsin ( o_o )
Bak ne diyorum.
Ip ver bot atalım :D

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece minecraft değil başka oyunlarında öyle. Sadece Türkiye olduğunu sanmıyorum çünkü çoğu oyunun pvp serveri var. Türkler pvp sunucusu yapabileceğini sanmıyorum öyle kolay.

Örnek olarak metin 2 pvp server dolu ancak taklitler aslını yüceltir.

Takmayın.
Bu öyle Bir şey Değil Ama :/ Mesela Herkesin Bildiği WynnCraft Vardır Usta Java Bilirkişileri Onun Pluginlerini Javaya Veya Skripte Dökerler Satarlar Bedava Paylaşırlar Ama WynnCraft Hala Hep Orjinal Olmaya Devam Eder Çünkü Oyuncu Kitlesini Ve Kendini Tanıtabilmiş Otutturmuştur ..
Ben Daha Oturtamadım Ki Bir Reklam Bastılar 32 / 32 den 20 / 32 Ye Düştü Sunucu Yani Taklitler Sadece Oturmuş Sunucuları Yüceltir ..

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bu öyle Bir şey Değil Ama :/ Mesela Herkesin Bildiği WynnCraft Vardır Usta Java Bilirkişileri Onun Pluginlerini Javaya Veya Skripte Dökerler Satarlar Bedava Paylaşırlar Ama WynnCraft Hala Hep Orjinal Olmaya Devam Eder Çünkü Oyuncu Kitlesini Ve Kendini Tanıtabilmiş Otutturmuştur ..
Ben Daha Oturtamadım Ki Bir Reklam Bastılar 32 / 32 den 20 / 32 Ye Düştü Sunucu Yani Taklitler Sadece Oturmuş Sunucuları Yüceltir ..
Oturtana kadar durmak yok o zaman.

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Aynen Öyle Ama Oturana Kadar Orjinalın Bu Olduğunu Herkes Bilmek Zorunda :-: Wynncraft Çakma Diyen Var mı İçinizde Yok Çünkü Adamlar Ustaca Kalıplaşmışlar :/
İngilizce olarak açarsan belki oturabilir sonra türkçe dil seçimi felan eklersin hatta belki tüm ülkeler için dil eklersin felan filan .s
(Sonra Türkler gelip bunu kaldırırlar demedi deme.)