Çalıntı Hakkında ..

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw Anlamıyorum Ben Bu İnsanları Ne İstiyorlar Ya Yeter .. Sunucumun Aynısının Skriptlerini Birilerine Para ile Yazdırmışlar Ve Buglarını Örtmüşler .. Sunucunun Orjinali Yerine Sahtesi Tercih Ediliyor Ne Yapmamı öneriyorsunuz ? Adamlar Hiç Üşenmeden Sunucumun Mapını Bloğu Bloğuna Aynı Şekilde Yapıp Bana Skypeden Atıyorlar Bak Bunu Yaptım Bak Şunu Yaptım .. Bunun Üzerine Skriptleri de Yazıp Yazıp Para ile Satıyorlar Arkadaş Bu Nasıl Bir şey Yap Bizim Ülkemizde Adalet Ve Demokrasi Yok mu Bu nedir ya !

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Muhtemelen mapları indirerek almışlardır diyeyimde skriptleri nasıl aldılar acaba ?

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir ülkede yaşıyoruz hocam..
Deliricem Kardeşim Derdime Birisi Çağre Bulsun Yokmu Bunu Hapse mapse Attrıamıyormuyuz Emek Hırsızlığı Çıldırıcam ya!
Muhtemelen mapları indirerek almışlardır diyeyimde skriptleri nasıl aldılar acaba ?
İndirmeye Karşı Korumalı Adam Tek Tek Eliyle Yapıyor kardeşim :/ Tek Tek .. Skriptleri Bilenlere Para ile Yazdırıyorlar.

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deliricem Kardeşim Derdime Birisi Çağre Bulsun Yokmu Bunu Hapse mapse Attrıamıyormuyuz Emek Hırsızlığı Çıldırıcam ya!

İndirmeye Karşı Korumalı Adam Tek Tek Eliyle Yapıyor kardeşim :/ Tek Tek .. Skriptleri Bilenlere Para ile Yazdırıyorlar.
Skriptin kötü yanı işte ne diyim.
Skriptin üzerinde hak iddia edemezsin maalesef.
Ama map indirmeye karşı koruma imkansız diye biliyorum ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
O Kadar Yabancı Sunucuda Oynadım Birindede Gelipte Birinin Sunucu Reklamı Yaptığını Görmedim
O Kadar Yabancı Forumlara Baktım Hiç Birince Premium Sunucular Diye Bölüm Açıldığını Görmedim Onlar Crack Sunucu Diye Ayrı Bölüm Açıyorlar Bizse Premium Diye Ayrı Bölüm
Ve Birçok Şey Var
Şimdi Şu Açıdan Düşünmek Lazım
Birisi Sunucu Açıyor 200 Tl Ye Map 300 Tl Ye Plugin Vs Yaptırıyor Sunucuda Max Oyuncu 20 Birisi Gidiyor Sadece Set Ve Walls Dan Oluşan Bir Map İle Lapis Koyuyor Edit Satıyor Sonucu 100/100 Böyle Bir Topluma Sahibiz
Ve Birde Şu Var Şahsen Bir Sunucuda Orjinalliğe Bakmam Hangi Sunucuda Kitle Güzelse Hangi Sunucu Bugsuz Bir Şekilde Güzel Yönetimi Varsa Gider Orada Oynarım

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1

Seni çok iyi anlıyorum benimde sunucumun tıpa tıp aynı haritasını çalmışlardı ve senin skriptlerini çalanlara gerçekten sinirlendim artık parayla yapan kimsede onada söyleyecek bir lafım yok..

GetqusA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm Geçmiş Olsun Artık Kim Yaptıysa Bilemiyorum Karaktersizmiş ...
--
Bana Aynı Şeyi Yapsalar Bi 20 Kişi Toplar Bot Atarım :D yapcak bir şey yok yani :) bende gece boyu çökertirim..

emo2832

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
uyuşuk beleşçiler uğraşmak yerine çalıyorlar !