Çakma Son Oyuncu (pucket.net) ile Son Oyuncu Network'un hiçbir bağlantısı yoktur.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
ulan varya son oyuncu deyil allah olmuş pezevenklere bak ya havaları 1 milyon serverleri lag craft
Saçma sapan konuşma. Biz Allah'ımızı biliyoruz çok şükür. Kaliteli iş yapanları çekemiyorsanız bırakın bu işi. Biz Allah'ımızı bilir, ondan korkar ve onun adına yalan şeyler üzerine yemin etmeyiz...
(Bkz: "Allah çarpsın Ömer'i ben eğittim")

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saçma sapan konuşma. Biz Allah'ımızı biliyoruz çok şükür. Kaliteli iş yapanları çekemiyorsanız bırakın bu işi. Biz Allah'ımızı bilir, ondan korkar ve onun adına yalan şeyler üzerine yemin etmeyiz...
(Bkz: "Allah çarpsın Ömer'i ben eğittim")
biz hüseyinin yaptıgnı dogru bulmuyoruz. kaliteli iş yapanları çekemiyorsunuz 2000 kişisiniz ve 100 kişilik serverlerle ugraşıyorsunuz buna kalite deyil egolu insanlar toplulugu ve artistler denir
(Bkz: ''Pucket network özenti (çekemiyoruz)''

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuya bir girdim gerçekten %100 SO'networkten çalıntı.
Birde şu Skype yazışmalarını okuyunca öyle bir güldüm ki Ömeri o eğitmiş buralara o taşımış.
B)

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ömer bahri Kaya DonduranATES'in tam adi değil mi?

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya bir girdim gerçekten %100 SO'networkten çalıntı.
Birde şu Skype yazışmalarını okuyunca öyle bir güldüm ki Ömeri o eğitmiş buralara o taşımış.
B)
moderetöre bak son oyuncuya yalakalık yapıyor helal aldıgnız moderatöre

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
biz hüseyinin yaptıgnı dogru bulmuyoruz. kaliteli iş yapanları çekemiyorsunuz 2000 kişisiniz ve 100 kişilik serverlerle ugraşıyorsunuz buna kalite deyil egolu insanlar toplulugu ve artistler denir
(Bkz: ''Pucket network özenti (çekemiyoruz)''
Halen saçmalıyorsun. Özenti olduğunuzu kabul ettiğinizden beri (Bkz. Arsız insanlara ne desen boş, yapmaya devam edecek) karışmıyoruz size emin olun. Ne de olsa artık biliyoruz ki fikir haklarına falan hiç saygınız yok, izin dahi almıyorsunuz sonuçta, üstüne kendiniz yapmış gibi gösteriyorsunuz yaptıklarımızı. Neyse, mesele o değil. Benim bu konuyu açmamdaki amacım, lagdan geçilmiyor diye kötülediğiniz ancak her şeyine özendiğiniz "Son Oyuncu" adını kullanarak insanları dolandırmanız.
Biri gelip de bana "Sağolun valla adınızı kullanarak şu kadar kişiyi dolandırdım şu kadar para kazandım." derse zoruma gider mesela. Bu nedenle bu tür şeylere müsama edemeyiz. Ayrıca takım arkadaşlarınızın yaptıklarından tamamen siz sorumlusunuz. Bu saatten sonra yapmanız gereken şey, her şeyine özendiğiniz servera çamur atmak yerine kendinizi temize çıkarmak olmalı. Ekibinizdeki dolandırıcılardan kurtulup özgün fikirlere sahip kişileri ekibe katarak başlayabilirsiniz mesela...[DOUBLEPOST=1406370491,1406370385][/DOUBLEPOST]
Ömer bahri Kaya DonduranATES'in tam adi değil mi?
Ömer Basri KAYA
moderetöre bak son oyuncuya yalakalık yapıyor helal aldıgnız moderatöre
Neye sataşacağını şaşırmışsın artık...
Moderatör diye gerçekleri söyleyemeyecek mi? Savunma psikolojisinden kurtulup gerçekleri kabul et artık.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Doğru Tahmin etmişim[Kelime hatası harıç :D] Adamin skypesinde 5047 kişi ekliydi bende daha 140 :D

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Halen saçmalıyorsun. Özenti olduğunuzu kabul ettiğinizden beri (Bkz. Arsız insanlara ne desen boş, yapmaya devam edecek) karışmıyoruz size emin olun. Ne de olsa artık biliyoruz ki fikir haklarına falan hiç saygınız yok, izin dahi almıyorsunuz sonuçta, üstüne kendiniz yapmış gibi gösteriyorsunuz yaptıklarımızı. Neyse, mesele o değil. Benim bu konuyu açmamdaki amacım, lagdan geçilmiyor diye kötülediğiniz ancak her şeyine özendiğiniz "Son Oyuncu" adını kullanarak insanları dolandırmanız.
Biri gelip de bana "Sağolun valla adınızı kullanarak şu kadar kişiyi dolandırdım şu kadar para kazandım." derse zoruma gider mesela. Bu nedenle bu tür şeylere müsama edemeyiz. Ayrıca takım arkadaşlarınızın yaptıklarından tamamen siz sorumlusunuz. Bu saatten sonra yapmanız gereken şey, her şeyine özendiğiniz servera çamur atmak yerine kendinizi temize çıkarmak olmalı. Ekibinizdeki dolandırıcılardan kurtulup özgün fikirlere sahip kişileri ekibe katarak başlayabilirsiniz mesela...
bu konuda biraz hakli gibi görünüyorsun önerilerin için teşşekürler. ve ben bu serverde yetkili vb. deyilim server sahbi arkadaşım ve onu burada savunmaya çalışıyorum ve gerçekten haklı ve iyi bir insan hüseyini (dolandıran kişi) zaten kimse sevmiyor. Son Oyuncu olayına gelirsek ben son oyuncuyu sevmiyorum diye bir şey demedim oynuyorum hatta vip çarım bile var benim sorunum kurucularıyla ömeri ve speaw (adını bilmiyorum) severim ama senden hoşlanmıyorum sebebide durmadan her servere özenti demen sana hatırlatırım senin serverinide gördük IRFN[DOUBLEPOST=1406370741,1406370611][/DOUBLEPOST]
Gerçekler acıdır.
Gerçekler Acıdır Yani Son oyuncuyu kayırdıgını dogruluyorsun belliki senin moderetör yetkilerini veya kurallarını ögretmemişler

1-) Moderetör Adam Kayırmaz
2-) Tartışmada Olan bir kişinin Üstüne Gitmez
3-) Olayı Sakinleştirir.

Umarım Bişeler ÖĞRENMİŞİNDİR.

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
bu konuda biraz hakli gibi görünüyorsun önerilerin için teşşekürler. ve ben bu serverde yetkili vb. deyilim server sahbi arkadaşım ve onu burada savunmaya çalışıyorum ve gerçekten haklı ve iyi bir insan hüseyini (dolandıran kişi) zaten kimse sevmiyor. Son Oyuncu olayına gelirsek ben son oyuncuyu sevmiyorum diye bir şey demedim oynuyorum hatta vip çarım bile var benim sorunum kurucularıyla ömeri ve speaw (adını bilmiyorum) severim ama senden hoşlanmıyorum sebebide durmadan her servere özenti demen sana hatırlatırım senin serverinide gördük IRFN[DOUBLEPOST=1406370741,1406370611][/DOUBLEPOST]
Gerçekler Acıdır Yani Son oyuncuyu kayırdıgını dogruluyorsun belliki senin moderetör yetkilerini veya kurallarını ögretmemişler

1-) Moderetör Adam Kayırmaz
2-) Tartışmada Olan bir kişinin Üstüne Gitmez
3-) Olayı Sakinleştirir.

Umarım Bişeler ÖĞRENMİŞİNDİR.
Bunları sizden öğrenecek değilim ayrıca burası forumdur burada büyük tartışmalar olmaksızın tartışmalar yapılabilir.

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öğrenecek Olmaya Bilirsin Ama HATA yapıyorsun uyarayım dedim yinede ben site yöneticisine bu olayı gösterecegim.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bu Tartışma Büyüye Bilir. Çünkü SonOyuncu Yüksek Bir Hayran Kitlesine Sahip O Yüzden BÜYÜK BİR TARTIŞMA ÇIKABİLİR.

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Konuyu üst yetkililere bildirdim onlar gereğini yapsın benim yetkilerim geçmiyor madem.