Çakma Son Oyuncu (pucket.net) ile Son Oyuncu Network'un hiçbir bağlantısı yoktur.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ban ? ban açılır spawna set 0 + kickall
O da op verilmeden sunucu dosyasının yedeği alınır. Sonra ertesi gün felaketin hasar tespiti yapılır, sonra eski dosyalar geri atılır :D
Tüm sorunlar böle çözülebilir :D

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

buyrun buda ordan bi görüntü az önce çektim böyle şerefizlerde var :D Bizde sonoyuncunun sitesini kullanıyoruz ama editlenmiş hali ki bundan irfan abinin, onur abinin ve ömer abini haberleri var :D bunlarda editlemede yok :D ve BÖYLE KÜFÜRBAZLAR ! heryerde paylaşacam giden pişman olur

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O da op verilmeden sunucu dosyasının yedeği alınır. Sonra ertesi gün felaketin hasar tespiti yapılır, sonra eski dosyalar geri atılır :D
Tüm sorunlar böle çözülebilir :D
SonOyuncu gibi bir sunucu.5 dk geri sarması bile felakete neden olur[DOUBLEPOST=1406160208,1406160067][/DOUBLEPOST]

buyrun buda ordan bi görüntü az önce çektim böyle şerefizlerde var :D Bizde sonoyuncunun sitesini kullanıyoruz ama editlenmiş hali ki bundan irfan abinin, onur abinin ve ömer abini haberleri var :D bunlarda editlemede yok :D ve BÖYLE KÜFÜRBAZLAR ! heryerde paylaşacam giden pişman olur
Nickimle kayıt olunmuş.Yoksa ağzının payını veriridim onlara.Küçükken resim ödevi verirlerde nettekine bakar çizerdim.Aynı hesap

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu gibi bir sunucu.5 dk geri sarması bile felakete neden olur[DOUBLEPOST=1406160208,1406160067][/DOUBLEPOST]
Nickimle kayıt olunmuş.Yoksa ağzının payını veriridim onlara.Küçükken resim ödevi verirlerde nettekine bakar çizerdim.Aynı hesap
Prolinemi senin nickin ?

ercnt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar İlgili Arkadaş Adına Herkesten Özür diliyorum. Kendisi Biraz Akli Dengesinde Sorun Var ve Önüne Gelene Böyle Yapıyor. Biz Bunu Konuştuk Arkadaşla Ve Birdaha Yapmayacağını Söyledi. Cidden IRFN Abi Ve Diğer Maruz Kalmış Arkadaşlardan Özür Diliyoruz. Bu Resim Sizden Önce Bizim Elimize Geçti, Fakat Arkadaş Biraz Özürlü :D Birdaha Yapmayacağın Ve Kendisinin Çok Değiştiğini Söyledi. Bende Bilmiyorum Herkese Böyle Yapıyor Benim Dışımda Biraz Sorunları var.

Lütfen Hcyware Adlı Skype Adresini Eklemeyin. "Map Satıyorum-Plugin Kodladım-Sonoyuncuyu ben yaptım." Gibi Laflara İnanmayın.

Tekrardan Herkesden Özür Dilerim.
PucketNW Sahibi Ercan989

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar İlgili Arkadaş Adına Herkesten Özür diliyorum. Kendisi Biraz Akli Dengesinde Sorun Var ve Önüne Gelene Böyle Yapıyor. Biz Bunu Konuştuk Arkadaşla Ve Birdaha Yapmayacağını Söyledi. Cidden IRFN Abi Ve Diğer Maruz Kalmış Arkadaşlardan Özür Diliyoruz. Bu Resim Sizden Önce Bizim Elimize Geçti, Fakat Arkadaş Biraz Özürlü :D Birdaha Yapmayacağın Ve Kendisinin Çok Değiştiğini Söyledi. Bende Bilmiyorum Herkese Böyle Yapıyor Benim Dışımda Biraz Sorunları var.

Lütfen Hcyware Adlı Skype Adresini Eklemeyin. "Map Satıyorum-Plugin Kodladım-Sonoyuncuyu ben yaptım." Gibi Laflara İnanmayın.

Tekrardan Herkesden Özür Dilerim.
PucketNW Sahibi Ercan989
ÖZÜR DİLERMİŞ ! (MESAJIM SİLİNİP DURUYOR) ŞEREF YOKSUNU Bİ ZAVALLISIN SEN !

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

ŞURDALİ PROLİNE BENİN abi HERİF ! abi ! V abi!

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Ben ercanin bi kotulugunu gormedimde o hcy yokmu o ... neyse ya uyari almak istemiyorum.

Aleovera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi DOLDU OYUN YAŞ SINIRLAMASI GELMELİ BU OYUNA !

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ÖZÜR DİLERMİŞ ! (MESAJIM SİLİNİP DURUYOR) ŞEREF YOKSUNU Bİ ZAVALLISIN SEN !
alovera galiba kardeş yediremiyosan bu kadar çok oynamicaksan minecraft filan aglayıp durcagına git son oyuncuda oyna ve puckete özenti diyorsunuz gelin bir bakın neresi özenti !!![DOUBLEPOST=1406207450,1406207402][/DOUBLEPOST]
abi DOLDU OYUN YAŞ SINIRLAMASI GELMELİ BU OYUNA !
ulan adama bak abi diyor 17 yaşında kendisi gel ulan skype gel abi görelim

ercnt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

ŞURDALİ PROLİNE BENİN abi HERİF ! abi ! V abi!
Bazen İnsanlar Sinirli Anına Denk Gelir Küfür Eder Bilmiyorum sana Hiç Oldumu ? Ama Bu Anda Senin Yaptığın 5-6 Kere Sonoyuncuyu Söylemek Yani Reklam Yapmak Bu Durumda Ben Zaten Sinirliyim İyiec Sinir Etmişsinki Küfür Etmişim Kendimi Tutamamışım Zaten Chatta Görüyosan Rehberden ve 1 vip Oyuncudanda Uyarı Geliyor Sana Burda Hala Küfür Suçsa Kabul.
Ben ercanin bi kotulugunu gormedimde o hcy yokmu o ... neyse ya uyari almak istemiyorum.
UnioDex Eyw.

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
terbiyesizlik......
yalancılık..........

3310 adlı tuğlam ile güvercin kullanılarak yollandı .