Bukkit Eklentileri (Pluginleri) | İsteklerinizi Yazabilirsiniz

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bide bi ingiliz serverinde bi plugin görmüştüm (sanırım plugindi) böyle ölünce serverde birdaha ASLA dünyaya gidemiyorsun Nether'de doğuyosun portalle falan gidimiyor/gelinmiyor bilen varsa ismini söyleyebilirmi?

GhostKiller

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler çoğu gerekli pluginler.Serverima aradigim pluginleri burda buldum.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben öğrenirim elinde sonunda ama Bukkit'in sitesinden bakkıyorum 404 Not Found diyor plugin silinmiş :( Sende varsa upload edip verebilirmisin?
Sistem diyor sen bukkitten bakıyorsan buna biraz zor öğrenirsin gibi geldi bana :)
Bide bi ingiliz serverinde bi plugin görmüştüm (sanırım plugindi) böyle ölünce serverde birdaha ASLA dünyaya gidemiyorsun Nether'de doğuyosun portalle falan gidimiyor/gelinmiyor bilen varsa ismini söyleyebilirmi?
Plugine gerek yok sanırım, protalları kapayın ve oyuncuların başlayacağı noktayı set spawn newbie olarak belirleyin netherde bir noktayıda set spawn default oalrak belirleyin böylece oyuncualr ilk girişlerinde dünyada öldükten sonraki doğuş yerleri ise netherde olur

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sistem diyor sen bukkitten bakıyorsan buna biraz zor öğrenirsin gibi geldi bana :)

Plugine gerek yok sanırım, protalları kapayın ve oyuncuların başlayacağı noktayı set spawn newbie olarak belirleyin netherde bir noktayıda set spawn default oalrak belirleyin böylece oyuncualr ilk girişlerinde dünyada öldükten sonraki doğuş yerleri ise netherde olur

Anlamadım zaten kim okumakla uğraşırki :/
Bide sağ ol söylediğin için.
Edit: Ama /tell /msg /message gibi komutlarıda kullanamamalırını istiyorsam? :/
Aynı zamnda Netheri kapatırsam bende gidemem? Sadece portali kapat diyorsan nasıl??

cmrcmr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamadım zaten kim okumakla uğraşırki :/
Bide sağ ol söylediğin için.
Edit: Ama /tell /msg /message gibi komutlarıda kullanamamalırını istiyorsam? :/
Aynı zamnda Netheri kapatırsam bende gidemem? Sadece portali kapat diyorsan nasıl??

Dediklerini toplayarak bir özet çıkardım ve en kolay yol HuB.

cmrcmr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin tek bildiğin şey hub mu ? Çok gereksiz..

Dediklerinden ortak bir sonuca vararsak ben bunu çıkardım. Ha plugini vardır bir şey demiyorum. Eğer yanlış veya yanıltıcı bir şey söylüyorsam da tüm forumdan ÖZÜR DİLİYORUM.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Plugin Yazabiliyosun Ama Plugin Ayarlıyamıyosun (Diğer konundan Baktım) :ağla: LOL
Anlaşılan tam olarak okumayı çözememişsin, ayarlayamıyorum değil ayarlamıyorum yazıyor...