Bukkit Eklentileri (Pluginleri) | İsteklerinizi Yazabilirsiniz

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dynamic Textures: Server'ınıza birden fazla Texture Pack eklemenizi sağlar. Mesela Dünya'daki Texture Pack'in Nether'daki Texture Pack'den farklı olmasını sağlıyabilir. Ayrıca eğer RPG Server'ınız varsa kendi Texture Pack'inizi yapıp baltaları savaş baltasına çevirebilirsiniz.
Bazı savaş pluginlerinde bulunan "HOE" ile ateş etme var, biliyorsunuzdur. O Hoe'yi taramalıya benzetebilirsiniz. Üstelik oyuncuların Texture Pack'i yüklemesine gereksinim duymadan.
Herneyse, çok uzattım :D İşte Video'su:

Delimafya

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş map yüklüyorum filezlladansadece spawn deişiyor map yüklemek içinde b pluginmi var ne var yeniyim bu işlrde

EfsaneKaanCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Auth Me Türkçe PLugini Varmı Tamamen Türkçe Bide Group Manager Laızm

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
1.6.2 'De /warp veya /spawn , /tpa gibi komutlar kullanıldığında üstünde bulunduğun atın senle birlikte ışınlanması için bir plugin varmı ?

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Auth Me Türkçe PLugini Varmı Tamamen Türkçe Bide Group Manager Laızm

Kardeşim ben pluginlere ayar yapıp dağıtmıyorum. Bunlar orjinal haldedir, alır configlerini düzenlersiniz. Sunucu kurmak istiyorsanız biraz emek verin.
1.6.2 'De /warp veya /spawn , /tpa gibi komutlar kullanıldığında üstünde bulunduğun atın senle birlikte ışınlanması için bir plugin varmı ?

Horses pluginini ekledim sanırım işinizi görür.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modum BukkitGames silinmiş bukkit başka lin koyarsan seviirim . CriticalAttack belki bi yerden çıkartırsın :sırıtmak:

Bukkitgames bukkit.org dan plugin yazılımcısı tarafından silinmiştir.

fiko2183

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Baska bildiğin hunger games plugini varmı coinli ??