Brocraft Profesyonel Vps Server'ımızı Açtık. 7/24 Online,gerçek Oyunculara !

Umut Alp Demir

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
umutalp35 Kardeşim Ekle Server Daha Duruyordur Umarım Server im Versiyonu Kaç Bu Arada Ona Göre Benim Version 1.4.2 Neyse Hadi Ekle :)

/*/ :)

Umut Alp Demir

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1) Çalıştıra: %appdata% yaz.
2) .minecraft'i sil.
3) minecraft.net'e git.
4) Giris yap ve Play The Demo de.
Son olarak mineshafter proxy varsa ona tikla ver gir bir Like de atarsan sevinirim @Umut Alp Demir

Saol Kardeşimde Giriş Felan Yaptım Play Demo Dedim Ama ""Deneyebileceğiniz demo versiyonu Minecraft altında. If you ne görmek gibi, tam sürümünü satın almak!""çıktı Bu çevirilmiş Hali Ne Yapıcam :D

oztasyunus1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
skype adım oztasyunus1 seni ekledim ama daha kabul etmedin sanırım edersen sevinirim

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
umutalp35 Kardeşim Ekle Server Daha Duruyordur Umarım Server im Versiyonu Kaç Bu Arada Ona Göre Benim Version 1.4.2 Neyse Hadi Ekle :)
Ekleme işlerini ben yürütmüyorum kardeşim. Bunu 40 kez yazdım en az. İsteyen kendi ekler, ben neden ekliyorum akıllı olun biraz yav. Kızcam sonunda ama... Serverımız 1.4.5 versiyonda.

FAKAT ALIMLARIMIZ DURDURULDU. Bunu da 80 kez tekrar tekrar yazmaktan bıktım burada..

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yha İP Bilen Yokmu Hiç Kimse ?

AÇIKTAN IP VERİLMİYOR KARDEŞİM.!. ADAMI ÇETİN BİR SINAV BEKLİYOR SKYPE ÜZERİNDE. ANCAK GÜVEN VERİP ŞARTLARI HARFİ HARFİYEN KABUL ETTİĞİ TAKTİRDE IP BİLGİSİ AKTARILIYOR. ÇOK FAZLA BANLANANLAR OLDU BU ACELECİ TAVIRLARINI OYUNDADA SÜRDÜRDÜKLERİ İÇİN. BİRAZ DAHA OLGUN DAVRANMANI TAVSİYE EDİYORUM KARDEŞİM. VE BİR KEZ DAHA TEKRAR EDEYİM;

OYUNCU ALIMLARI GEÇİCİ BİR SÜRE DURDURULMUŞTUR. NE ZAMAN AÇILACAĞI İLE İLGİLİ KESİN BİLGİYİ ŞU AN İÇİN VERMEK MÜMKÜN DEĞİL. DURUM DEĞİŞİRSE SKYPE'DEN EKLEYENLERE BİLGİ VERECEĞİM. FORUM ÜZERİNDEN BİLGİ GECİKEBİLİR. BU NEDENLE BENDE EKLİ DURMANIZDA YARAR VAR SKYPE'DEN !

EKLE BENİ GİBİ ŞEYLER OKUMAK İSTEMİYORUM. ÖYLE BİR MİSYONUM YOK. İŞİNİZE GELİYORSA SİZ BENİ EKLEYECEKSİNİZ. NOKTA

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim bu serverda alımlar durduruldu. 70küsür kişiden 8 kişi alınıp kapatıldı. Yeni alımlar olursa bilgilendirme yapılır gene. Skype davetlerinizi yollayın. (BEN DEĞİL, SİZ EKLEYECEKSİNİZ!) Eğer değişiklik olursa bilgilendirmeyi skype listem üzerinden yapıcam. Foruma pek bakmıyorum aksama yaşanabilir.. Yeni alımlar yada Yeni serverlar gibi değişik konularda bilgi paylaşımlarımız sürecektir...

Onurbuba(Minotour)

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bu serverda alımlar durduruldu. 70küsür kişiden 8 kişi alınıp kapatıldı. Yeni alımlar olursa bilgilendirme yapılır gene. Skype davetlerinizi yollayın. (BEN DEĞİL, SİZ EKLEYECEKSİNİZ!) Eğer değişiklik olursa bilgilendirmeyi skype listem üzerinden yapıcam. Foruma pek bakmıyorum aksama yaşanabilir.. Yeni alımlar yada Yeni serverlar gibi değişik konularda bilgi paylaşımlarımız sürecektir...
Merhaba Arkadaşım Onur Ben Forumda Yeniyim Betadan Beri Minecraft Oynuyorum Skype İsmini Verebilirmisin?