Bombayı Patlatıyorum ! ...

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben Kuzey Kore olur etliye karışmam, sütlüyü zaten sevmem, kendi küçük ülkemde ev dikerim adam asarım ooohhh misss

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
edit ismini direk m&B rpg koysan :D isimlerini degiştirseydin bari

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Suan mapidan terrainlarini hazrlcktm ama yarn is olduundan aksama ayarlamaya calisicam yaklask olarak en gec 1 2 haftaya biter gibime geliyor haydi hayirlisi zaten tek oldugm icin zaman biraz fazla gidicek :)

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Bırak Ottoman'ı Kergit yap
gerçekteki kale ve şehirler olursa tabii olur krallar yerine npc vs koyarız

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ottomani zaten yapmayabilirim baya tepki oldu :) , kale ve sehirler olucak ve krallseds zaten npc :)

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu 2 3 gun world painteri hemen ogrenmem lagzm terraini duzgun olmali :) m&b dakine benzeticem :))[DOUBLEPOST=1438719287,1438719252][/DOUBLEPOST]Yetenek eklemeyi dusunmiyorum

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 3 seyde zaten forumdan yardim isteyecek gibiym yarna yeni konu acp oradan yazarm .[DOUBLEPOST=1438719403,1438719345][/DOUBLEPOST]Egee 6 kralligida yaparsak isin icinden zor ciksriz en az 1 ay surer onlarids yavas yavas ekliyecrgiz bakalim[DOUBLEPOST=1438931262][/DOUBLEPOST]Suncuda suan da bitenler :
Oyuna at ustunde baslama
Belirli kitler
Krallik secme
Tab listesi kralliklara gore ayrildi
Oyuncunun basinfa girdigi krallik var
Krallii secmek icin ilk basta verilen gorevi bitirmeli
Ve en bombasida :
Krallgi sectikden sonra kendinize ayit bir ordu kurabiliceksibiz (verilen gotevleri yaparak) yani en az 5 10 kisilio bir orduya sahip olucaksiniz bu sayede sonradan ekliyecegimiz kaleleri fethedebilme imkaniniz olucak yada ordunuzu 100 kisilik v.b yaptiginizda rahatlikla bir kralligdan koyu v.b ele gecirebiliceksiniz :) sua lik bunlar bitti eklenicekler :
Oyunsirasinda otomatik surekli calicak muzikler
2 tane kale ve guzel bir terrain
6 tane koy
Kalelere eklenicei npc ler
...
Daha cok var ama aklima tam gelmedi simdilik bunlar planimizda var ve ilk yazdiklarim bitmid bulunuyor ..
Unutmadan : oyuna ilk girdiginizde at ustunde baslarsiniz eger atiniz olurse yada kaybederseniz /at yazarak atinizi geri cagirabilliceksiniz ...